שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כמו ברוב הדברים, לדבר במחשב יש שפה משלה. כשאתה יוצר אתר סביר להניח שתיתקל בהרבה לינגו חדש, ולמרות שחלק ממנו באמת הגיוני יש כמה מונחים שעשויים להיות קצת מוזרים, אפילו עבור הטכנאים שבינינו.

כשאתה חושב על כובע לבן אתה יכול לחשוב על דרבי קנטקי או על חתונה מלכותית, אך ב- SEO מדברים פירושו קבוצת הטכניקות המשתמשות בשיטות העבודה הטובות ביותר, אלה שמרוויחות לך את כל כוכבי הזהב ונקודות הבראוניז, אלה שמשתמשים בהם אל תשתמשו במניפולציות רעות כדי להשיג משיכה או דירוג, אך אלו שעושים את מה שהם עושים כמיטב יכולתם, יוצרים תוכן נפלא ועוקבים אחר כל הכללים.

דברים כמו זמן בעמוד די מסביר את עצמם. למעשה יש אנשים שמנתחים נתונים כמו כמה זמן אנשים מבלים באתר מסוים. התזמון שלהם מתוזמן וכאשר הם לוחצים על כך הנתונים נאספים. אתה רוצה באופן אופטימלי שאנשים יבלו קצת זמן באתר שלך, ולא רק ילחצו פנימה והחוצה בתוך שלוש שניות.

מראה מאפשרת לך לראות את עצמך כל יום, ובכן אתר מראה הוא אותו עיקרון, זה אותו אתר בכתובת אחרת. מִתגַנֵב.

פיתיון קישורים הוא מונח נוסף הגיוני מאוד, במיוחד אם אתה משתמש הרבה במדיה החברתית. חשבו על כל אותם חידונים שמתחילים "רק 10 אחוז מהאנשים יכולים לבצע את החידון הזה" ולכן אתם לוחצים ומנסים להוכיח שהם טועים רק כדי למצוא שהחידון קל במיוחד וילד בן חמש יכול היה להתמודד עם זה. זה פיתיון קישור. דף שנועד למשוך קישורים נכנסים. אתה לוחץ, הם עשו את העבודה שלהם.

עכשיו עבור מוזר – אינדקס שיטתי סמוי. המשמעות היא שמנוע החיפוש יוסיף אינדקס של מילים המקושרות בדרך כלל במסמך או בתוכן. אלה ידועים גם כחיפושי זנב ארוכים. זה גם מאפשר לך להימנע ממילוי מילות מפתח במסמך מכיוון שאתה יכול להשתמש במילים דומות או במילים המשויכות למילות המפתח המקוריות שלך כדי להעביר את נקודתך.

מה לגבי החלפת קוד? זה כאשר אנשים משנים את תוכן האתר לאחר שהשיגו דירוגים גבוהים. זה פשוט לעשות כיוון שהתוכן לא יכול להיות אינפורמטיבי או אפילו מעניין לאחר המעבר. בסופו של דבר זה יפגע בדירוג.

פורסם על ידי Amanda J Hales
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?