משוך מנועי חיפוש לבלוג הוורדפרס שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

וורדפרס וקידום אתרים הולכים יד ביד כי מנועי החיפוש מעדיפים את פלטפורמת הבלוגים של וורדפרס במידה רבה. אם יש לך בלוג וורדפרס, סביר להניח שתקבל דירוג גבוה יותר מאתרים אחרים. באופן סביר, הסיכויים שלך ישתפרו אם תקבל כמה דברים בסדר בהתחלה. אתה יכול לבחור כל נושא שם ויהיו המון בלוגים של וורדפרס המכסים נושא זה. אך, מסיבות רבות ושונות, לא לכולם יש דירוגים מצוינים במנועי חיפוש. עליכם ללמוד כיצד לבצע אופטימיזציה לבלוג הוורדפרס שלכם למנועי החיפוש. וודא שאתה מבצע דברים ספציפיים בתנועה, כך שתדורג במקום גבוה עבור מילת המפתח שלך.

נושאים בתשלום הם דרך בטוחה יותר ואינם משתמשים בפרסומות. אם אתה יכול לעמוד בהוצאות, ראשית עליך לבחור נושא ברמה גבוהה שאינו משותף וזה יאפשר לך פחות טרדות.

יש Trackbacks בתגובות שלך:

אחד הדברים העיקריים שעוזרים לבלוג הוורדפרס שלך להגיע לדירוג מצוין הוא trackbacks. זה מקל על יצירת קישורים בקטע ההערות לכל מי שמקשר לתוכן שלך. כאשר אתה מאפשר trackbacks בבלוג WordPress שלך, זה נותן לאנשים אחרים דרך לקשר למאמרים שלך וליצור קישור אחורי עבורך. אם אתה עושה את שיעורי הבית שלך, תלמד שרוב הבלוגים של וורדפרס מאוכלסים היטב מפעילים מסלולים. זו שיטה המאפשרת לאחרים לקשר למאמר שלך אם הם מצאו אותה מרתקת.

הפזר מילות מפתח בתוכן שלך:

גם אם אתה מנהל את האתר שלך בפלטפורמת WordPress זה לא אומר שאתה יכול לוותר על העקרונות הבסיסיים של SEO. אתה תמיד צריך לשמור על צפיפות מילות מפתח ראויה במאמרים שלך, כך שאתה לא מתעלם מהיבט זה. אל תמלא יותר מדי מילות מפתח בתוכן שלך, אלא שזור אותן במקומות ממוקדים שנראים חיוניים; הגדל את השימוש במילה נרדפת שלך כדי למנוע מחזרה על מילות המפתח שלך יותר מדי פעמים במאמר שלך.

נראה כי לבלוגים של וורדפרס יש יתרון בולט בכל הנוגע לאופטימיזציה למנועי חיפוש. זה הדברים הקטנים שיגרמו לך או ישברו אותך לא משנה כמה ענק או קטן הבלוג שלך עשוי להיות בשנייה. למה אתה עדיין לא מתחיל? עכשיו הבלוג שלך יכול להיות שחקן ענק בבריכה ענקית באמת. שלושת הדברים האלה יכולים לעזור לגרום לזה לקרות.

פורסם על ידי Corey Preiss
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?