מצת קוד – השוואת ביצועים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

PHP היא שפת סקריפטים עמוסה ברשימה נרחבת של מסגרות. PHP גם מאפשר למשתמש ליצור מסגרות מרגשות משלו עם תכונות נוספות ומבטיח ביצועים טובים יותר. בשנים האחרונות התפתחו הרבה מסגרות בשפת התסריט הזו, אך מעטות שמרו על התחרות הכבדה.

קוד מצית הוא מסגרת ידועה מבחינת ביצועים ובחר על ידי רוב חברות פיתוח האתרים. זוהי מסגרת יישומית מבוססת אינטרנט המסייעת למשתמשים לפתח את אתרי האינטרנט שלהם או יישום האינטרנט תוך פרק זמן קצר ולא לפתח את היישום מההתחלה. זה ימזער את כמות הקוד הדרושה לך כדי לבנות את היישום וישפר את הביצועים במקום. למסגרת זו גרסאות שונות. גירסת קוד מצית קוד 2 וגרסה 3 האחרונה, שתיהן היו מלאות בתכונות עשירות לבניית יישומי PHP מותאמים אישית ולכן הבחירה של מפתחים כמו גם חברות פיתוח אתרים.

גרסה 2 של מסגרת זו שוחררה באפוטרופסות מעבדת אליס וגירסה 3 שוחררה תחת ניהול BCIT (המכון הטכנולוגי של קולומביה הבריטית). כאשר משודרגת גרסה נוכחית לרמה הבאה, המשתמשים מצפים לתכונות נוספות שנוספו.

תסתכל על מה ששודרג בגרסה האחרונה לעומת הגרסה הישנה.

משתמש או מפתח יתמקד בשלושת החלקים העיקריים של המסגרת, שלה

  • ביצועים
  • בִּטָחוֹן
  • שילוב של צד שלישי.

ביצועים:

ביצועים הם ההכרח הגדול ביותר בדור הנוכחי. אם המסגרת לא מתפקדת טוב, מפתחים עוברים אוטומטית למסגרת הבאה.

מטרת חברת פיתוח אתרים היא לגרום לאתר שלהם לתפקד היטב עם תוצאות חיפוש מהירות. זה אפשרי רק אם הקוד מותאם, קוד זה צריך להביא את הרשומות ממסד הנתונים ולספק את תוצאות החיפוש המדויקות.

בעת השוואה בין ביצועים בשתי המסגרות, גרסה 2 הייתה עם כמה בעיות ביצועים, אך שיפורים מסוימים הושגו בגירסת המסגרת 3.

  • Count_all_results בשיטת בונה השאילתות קבוע, אשר אינם נכשלים גם כאשר משתמשים בתנאי ORDER BY.
  • קבצי הספרייה שופרו על ידי הוספת APC, ספריית Memcache והוא שונה עבור מעט בעיות ביצועים.
  • ישנם שיפורים שנעשו בשיטות מסד הנתונים, הקוד csv_from_result () מותאם לקבלת קבוצות תוצאות גדולות יותר והפקודה simple_query () קבועה לביצועים טובים יותר של מסד הנתונים.

בִּטָחוֹן:

אבטחה היא דאגה עיקרית ביישומים מבוססי אינטרנט, ולכן מפתחים וחברות פיתוח אתרים מחפשים מסגרת מאובטחת ו- CMS כדי לבנות את היישום שלהם.

גרסת 2 של הצתת קוד הייתה עם פונקציות אבטחה המגנות עליו מפני תוכנות זדוניות שונות. סקריפטים בין אתרים הם פגיעות אבטחה המשמשת את התוקפים. במסגרת זו נעשה שימוש בסינון XSS כדי להגן על היישום מפני בעיות כאלה. היה לו באג עם פונקציית xss_clean () שאינו מתוקן על ידי מעבדת אליס, אך אותו באג תוקן במצת קוד הגרסה הבאה 3 והוא השיג שיפורים מדהימים מסוימים באבטחה.

  • סקריפטים בין אתרים נמנעים באמצעות ה- xss_clean ()
  • פונקציות מסוימות מתווספות כדי למנוע הזרקות של כותרות מארח.
  • פונקציונליות הנקראת עוזר CAPTCHA מתווספת לשימוש במחולל מספרים מזויפים של מערכת ההפעלה.

שילוב של צד שלישי:

אתר שלם רק תוך הבאת שילוב צד ג 'עמו. זה עשוי לכלול לוח זמנים לוח שנה, מנוי בדואר אלקטרוני או כל אחד מחשבונות המדיה החברתית. קבצים אלה עשויים להיות בפורמט XML, API או JSON.

מסגרת זו גמישה כדי להוסיף כל מספר של אינטגרציות של צד שלישי עם ספריות צד שלישי. שתי הגרסאות תומכות היטב, בגרסה 3 יש כמה מספריות צד שלישי כמו Google Earth, PEM וקובץ לוח שנה ICS. פונקציות אלה גורמות לאתר לבצע ביצועים טובים.

סיכום:

מצת קוד הוא אפשרות טובה בפיתוח יישומי אינטרנט חדשים ומרתקים או אתרי אינטרנט. הביצועים שלה מצפים ציפיות גדולות לחברות פיתוח אתרים ליצור אתרים מתפקדים היטב. ניתן להשתמש בשתי הגרסאות בבניית יישום, אך גרסה 3 תועיל לך לתכונות טובות יותר ולביצועים משופרים.

פורסם על ידי Ceena Thomas
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?