מערכות לניהול תוכן אינטרנט יעילות רק כאשר התהליכים מסונכרנים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. התחלה מוקדמת

יצירת מסמך מדיניות שישמש קו מנחה לאסטרטגיית WCM מוצלחת שתהיה בהירה מבחינת קבלת ההחלטות בכל הקשור לתוכן ולהקצאת תוכן. ניתן להימנע מבלבול בשלב מאוחר יותר אם שיחות מתועדות בהתחלה.

2. אתר חסות

ארגונים זקוקים למישהו משפיע שישמש כמתווך כשיש חילוקי דעות ויקבע מסלול. האדם המיועד צריך להיות סוג של מנהל פרויקט ולא רק מישהו המוסמך לחתום על צ'קים.

3. ועדת היגוי ל- WCM

צוות בין מחלקות צריך לקיים פגישות מוקדם ולעתים קרובות ליצור זרימות עבודה כך שאפשר לאשר ולתקף תוכן, לקרוא ולערוך, לתזמן לארכיון ולמחוק. אין ספק שוועדות היגוי חיוניות מכיוון שהקבוצה תוכל לחשוב בבהירות על כללי ה- WCM הבסיסיים. עם זאת, קבוצות אלה ידועות ביצירת תהליכי עבודה שעשויים להיראות חסינים בפני שוטים אך עלולים להוביל לסיבוכים במציאות. אם התהליך לאישור WCM הוא ארוך, זה נחשב כמפריעה.

4. תוכן טרי

התוכן צריך להיות טרי כדי שנוכחות באינטרנט אכן תהיה הצלחה. ללא כל בעלות על תוכן, התוכן יהיה מיושן. הבעלים אינם יכולים להטיל אחריות על אף שהם עשויים להיות חסרים במשאבים מבחינת קביעת קריטריונים ברורים לגבי תדירות הבדיקה של התוכן והאם יש לאחסן או למחוק מידע מיושן.

זרימת התוכן החדש בהתמדה מקבוצות עסקיות היא מעטה. כדי להבטיח זרימה קבועה של תוכן, ניתן לקשר בין תוכן חדש שנוצר לתהליכים לפרסום. למשל, ניתן ליצור תיבת סימון שתצביע על כך שתוכן חדש מוכן לפרסום באתר.

5. ניתוח משוב

להגדיר מדיניות ותהליכי עבודה הם כולם טובים וטובים. אולם ארגונים צריכים להיות מסוגלים לכמת הצלחה. ראשית, ישנם כמה אינדיקטורים אשר יבררו האם היעדים של האתר או לא הושגו. ביצועי האתר, במילים אחרות, יהיו תלויים אם הכנסות בנוסף למה שיוצר עסק מבלי להשתמש באתר נוצרות באמצעות האתר או לא, האם נוצרות לידים למכירות דרך האתר, ואחרון אך לא לפחות, האם שירות הלקוחות משתפר כתוצאה מהאתר.

ניתן להשתמש בכלי ניתוח תעבורה לניתוח משוב נוסף ובדיוק. ארגונים ייהנו משימוש באנליטיקה בזריזות והנתונים יוכלו להראות את הנתיב לבעלי התוכן כיצד עליהם לתת צורה ולעדכן תוכן.

יועצי WCM סבורים כי כל חלקי הפאזל האלה אמורים להיות במקום לפני פריסת המערכת. גם אם אתרים "יעלו לאוויר" בחיפזון, ניתן לשלב את האתר בהמשך.

אם מערכת או המחסור בה אינם בשליטה, אז עוד יותר צריך שיהיו צוותים ותהליכים במקום. יש לבקר את התהליכים הקיימים כרגע כדי שניתן יהיה לייעל ולשפר את התהליכים הקיימים בכדי ש- WCM יניב ביצועים טובים יותר.

המגמות האחרונות ב- CMS

גם וורדפרס וגם דרופל, למשל, הן תוכנות קוד פתוח בחינם המורשות תחת רישיון ציבורי כללי וכתובות בעיקר ב- PHP. וורדפרס תומכת במערכות ניהול מסדי נתונים MySQL בלבד, בעוד שדרופל תומכת במערכות ניהול מסדי נתונים אחרות בנוסף ל- MySQL. נעשה שימוש בערכות נושא ותבניות כך שהאתרים מופיעים חזותית יחד עם תוספים, מודולים או הרחבות לתכונות מתקדמות. מכיוון שמדובר בתוכנת קוד פתוח, לכן הם פרויקטים שיזמה הקהילה.

פורסם על ידי Avik Chakravorty
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?