משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מינימליזם ומקסימום, מה זה עיצוב אתרים מקסימליסטי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מאז אמצע שנות האלפיים, טרנד המניע מאחורי עיצוב אתרים היה מינימליזם. עיצוב אתרים מינימליסטי מבוסס על הרעיון שפחות הוא יותר כשמדובר ביצירת אתר אטרקטיבי וקל לניווט.

עם זאת, הודות להתקדמות החדשה ביצירת תוכנה וקודים, תנועה חדשה לקראת מקסימליזם מתחילה לתפוס אחיזה. אז מה זה עיצוב אתרים מקסימליסטי?

אם מינימליזם הוא צורות בסיסיות, לוח מונוכרום, ומשתמש רק במה שנדרש, מקסימליזם הוא ההפך. גישה נרחבת ומעורבת יותר הקשורה לעודף, פזרנות ומגוון אסתטיקה שמטרתה לשבור את הכללים וליצור תוצאה תוססת יותר. מבחינת עיצוב אתרים, משמעות הדבר היא ניצול מלא של התוכנות והקודים החדשים העומדים לרשות המעצבים, כך שהם יכולים לשבור את תבנית המאמץ המינימליסטי הנוכחי.

שילוב עקרונות מקסימליסטיים בעת עיצוב לוגו או אתר יכול לעזור למותג שלך להתבלט מהקהל בשל האופי הנועז יותר של אפשרויות הצבע והפריסות. פייסבוק או אינסטגרם הם דוגמאות טובות לאופן שבו המותג שלך יכול להתבלט, שכן בזמן שגלול למטה עדכון החדשות שלהם הלוגו וסגנונות העיצוב שלך צפויים לקפוץ מהדף בהשוואה לבחירות צבע בהירות או פסטליות שנעשו על ידי חברות אחרות. בשנים האחרונות.

כמובן, מקסימליזם מסכן את היותו צבעוני מדי, מטונף מדי ויותר מדי. בניגוד למקבילו המינימליסטי שהוא תמיד בחירה בטוחה, אפשר ללכת רחוק מדי וליצור תגובה חריפה שלא הייתה צריכה להתרחש. זו הסיבה שההתרחקות מעיצוב אתרים מינימליסטי אינה מהירה, לפחות עדיין לא, בגלל הפוטנציאל של כיבוי מבקרים.

תכונות של מקסימליזם

ישנן תכונות מסוימות ההופכות את עיצוב אתרים מקסימליסטי לנפרד ממגמת המינימליזם הנוכחית. תכונה אחת היא שהעולם שמעבר לעיצוב אתרים, כולל אופנה, מאמץ את המגמה החדשה הזו, מה שאומר שמעצבי אתרים מקבילים את האירועים העכשוויים שהופכים את היצירות שלהם לעמוקות עוד יותר.

צבעים גדולים: אולי המאפיין המוכר ביותר של טרנדים חדשים אלה הוא השימוש בערכות צבעים גדולות ונועזות. ככל שיותר, כך נראה יותר טוב מבחינת האופן שבו ניתן לשלב צבעים ליצירת קומפוזיציות חדשות ומרתקות. עבור מעצבי אתרים, השימוש החדש והנועז הזה בצבעים פתח עולם חדש של אפשרויות.

מרקמים מודגשים: על ידי ערבוב צבע עם שכבות של לוח, זה יוצר מצגת תוססת יותר שגורמת לעיצוב מושך את העין. המרקמים הנראים כעת ברקעים ובקטעי עמודים מספקים למעצבים דרך להפנות תשומת לב לאזורים מסוימים באופן ישיר.

שילובים אמיצים: גישה חדשה זו לא רק משפרת צבעים ומרקמים, אלא גם יוצרת שילובים חדשים של תמונות, גרפיקה וטכנולוגיה שתופסים את העין ויוצרים מראה חדש ומעלה.

תכונה נוספת היא שלכלול אמצעים פירושו מגוון גדול יותר של אפשרויות. בגלל התוכנות החדשות, אתה יכול לבחור להפוך כל אתר לבדל, אטרקטיבי, מושך את העין ככל האפשר. בהתחשב בכך ששינוי תמיד יוצר גלים חיוביים, העיתוי של תנועה חדשה זו לא יכול להיות טוב יותר.

יש לציין כי מינימליזם ומקסימליזם מחליף לעתים קרובות מקומות כל עשר עד חמש עשרה שנים, אשר ניתן לראות במגמות האופנה מעשורים שונים. אחרי הכל, שנות השמונים היו שינוי נועז משנות השבעים מבחינת הצבע, המרקם והמראה הכללי. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי עיצוב אתרים מקסימלי שתופס כעת את מקומו של עיצוב אתרים מינימליסטי ששלט מאז אמצע שנות האלפיים.

פורסם על ידי Paul Lambden
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?