משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מיטב פלטפורמות המסחר האלקטרוני מבוסס PHP

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בנוסף להיותה שפת התכנות הפופולרית ביותר בצד השרת, PHP התפתחה באופן עקבי כדי לפשט את הפיתוח של אתרים ויישומי רשת. הגרסה האחרונה של PHP מגיעה גם עם כמה מאפייני שפה חדשים, מהירות משופרת וצריכת משאבים מופחתת. לפיכך, אתה תמיד יכול לשקול לפתח את יישום המסחר האלקטרוני שלך עם PHP 7 כדי שהאתר נטען מהר יותר. מהירות הטעינה המשופרת תגביר את דירוג מנועי החיפוש באתר ותעסיק את המבקרים.

אתה יכול אפילו להשתמש במשאבים שמספקים פלטפורמות מסחר אלקטרוני מבוססות PHP שונות לבניית חנות אינטרנט מותאמת אישית מבלי להשקיע זמן ומאמץ נוספים. כמו כן, תוכלו לנצל את פלטפורמות המסחר האלקטרוני הללו מבלי להגדיל את תקורות הפרויקטים מכיוון שרובם הם קוד פתוח וחינמי. כמו כן, יש לך אפשרות לבחור בין מספר פלטפורמות מסחר אלקטרוני מבוססות PHP על פי המודל העסקי והצרכים שלך. עם זאת, חשוב גם להשוות את התכונות והכלים הניתנים על ידי פלטפורמות מסחר אלקטרוני מבוססות PHP שונות בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

סקירה קצרה של 7 פלטפורמות מסחר אלקטרוני PHP בשימוש נרחב

1) מג'נטו

יש לך אפשרות לבחור בין מהדורות שונות – ארגוניות, ענן ארגוני וקהילה – של מג'נטו. המהדורה הקהילתית של מג'נטו היא קוד פתוח וחינמי, ואילו אחרות הן מסחריות ומשלמות. אך במהדורה הקהילתית של פלטפורמת המסחר האלקטרוני אין תמיכה טכנית. הנושאים והמודולים המסופקים על ידי מג'נטו יעזרו לך להתאים אישית את המראה, התחושה והפונקציונליות של חנות האינטרנט מבלי לכתוב קוד נוסף. תוכל להוריד עוד מגוון ערכות נושא והרחבות מהשוק המקוון. עם זאת, עליך להוציא הוצאות נוספות כדי להשתמש בתכונות הנוספות המסופקות במהדורות המסחריות של פלטפורמת המסחר האלקטרוני.

2) WooCommerce

פלטפורמת המסחר האלקטרוני של PHP נתמכת על ידי WordPress. אתה יכול אפילו להשתמש ב- WooCommerce כתוסף כדי לשלב פונקציות של מסחר אלקטרוני באתר קיים שפותח עם WordPress. הנושאים והתוספים שמספקים WooCommerce יקלו עליכם בהתאמה אישית של חנות האינטרנט ועגלת הקניות בהתאם למודל העסקי שלכם. למרות היותה ניתנת להתאמה אישית, WooCommerce מאפשר לך גם לבחור מתוך מגוון הרחבות. עם זאת, חלק מהנושאים, התוספים והתוספים הללו בתשלום. אבל אתה תמיד יכול לנצל את המשאבים שמספק WooCommerce כדי לפשט את פיתוח יישומי מסחר אלקטרוני בהתאמה אישית.

3) OpenCart

פלטפורמת המסחר האלקטרוני בקוד פתוח שוכתבה בתחילה בפרל. אולם היזמים כתבו מחדש את OpenCart ב- PHP. בנוסף לאספקת עגלת קניות מחוץ לקופסה, OpenCart מספקת גם מגוון נושאים ותוספים כדי לפשט את פיתוח אתרי הסחר האלקטרוני. כמו כן, הוא תומך במספר שפות, מטבעות, שיעורי מס ושער תשלום. תכונת ה- SEO המובנית בפלטפורמה מאפשרת לך להגדיל את הנראות ואת הדירוג של מנועי החיפוש באתר מסחר אלקטרוני בלי לפרוס משווקים דיגיטליים מיומנים.

4) ZenCart

ZenCart תוכנן במקור כתוכנית לעגלות קניות של מסחר אלקטרוני. אך התכונות המסופקות על ידי ZenCart מאפשרות לך להקים ולהפעיל חנות אינטרנט מותאמת אישית תוך זמן קצר. אתה יכול לנצל את הנושאים והתוספים שמספקת תוכנית עגלת הקניות כדי להתאים אישית את אתר המסחר האלקטרוני בהתאם לצרכים העסקיים שלך. במקביל, ZenCart תומכת במספר שפות, מטבעות, אפשרויות תשלום, אפשרויות משלוח וקופוני הנחה. כמו כן, זה מגביר את חוויית קניית הלקוחות על ידי שמירה על זרימת הקופה והתהליך פשוט ומהיר.

5) PrestaShop

בניגוד לפלטפורמות אחרות של מסחר אלקטרוני מבוסס PHP, PrestaShop תומך בלמעלה מ 60 שפות. אתה יכול לנצל את התמיכה המרובה בשפות הניתנות על ידי PrestaShop כדי לקדם ולמכור את המוצרים שלך ללקוחות המתגוררים באזורים שונים ומדברים בשפות שונות. יחד עם זאת, המודולים ותבניות הפריסה המסופקות על ידי PrestaShop מקלים עליך להתאים אישית את חנות האינטרנט מבלי להשקיע זמן ומאמץ נוספים. כמו כן, תוכלו להשתמש במגוון של תכונות שימושיות המסופקות על ידי PrestaShop כמו ערכות נושא הניתנות להתאמה אישית, עיצוב ידידותי לנייד ותבניות מקצועיות לאתרי מסחר אלקטרוני. עם זאת, עליך להוציא הוצאות נוספות כדי להשתמש במודולים בתבניות ובפריסות בתשלום עבור PrestaShop.

6) VirtueMart

פלטפורמת המסחר האלקטרוני בקוד פתוח תוכננה עם תכונות המשלימות את ג'ומלה CMS. VirtueMart מקבל ציונים על פני פלטפורמות אחרות של מסחר אלקטרוני בשל תכונות האבטחה והביצועים הארגוניים שלה. אך מפתחים רבים משתמשים ב- VirtueMart לפיתוח חנויות אינטרנט קטנות עד בינוניות. אתה תמיד יכול לבחור ב- VirtueMart להשתמש במספר תכונות חזקות כמו אפשרויות עריכת מוצרים שונות, יצירה וניהול של קבוצות קונים, יצירת חשבוניות ומחשבון מאוחד. כמו כן, VirtueMart תומך במספר מטבעות, אפשרויות משלוח, אפשרויות תשלום ושערי תשלום.

7) OSCommerce

בנוסף להיותה פלטפורמת מסחר אלקטרוני בוגרת עבור PHP, OSCommerce נתמך גם על ידי קהילה גדולה ופעילה. מפתחי OSCommerce יכול לנצל את התוספות החינמיות שהועלו על ידי חברי הקהילה כדי להוסיף פונקציונליות לחנות האינטרנט מבלי לכתוב שורות קוד ארוכות יותר. OSCommerce מספקת בנוסף עגלת קניות שפותחה עם PHP ו- MySQL, וניתנת לשילוב בצורה חלקה באתר קיים. כמו כן, פלטפורמת המסחר האלקטרוני תומכת במספר מטבעות, מוצרים וקטגוריות ללא הגבלה, מערכות תהליכי תשלום ושיעור מס. יתר על כן, זה מפשט את תהליך החיוב והפקת החשבוניות על ידי עדכון שערי החליפין של המטבע באופן אוטומטי.

בסך הכל, עליכם לבחור בין מספר פלטפורמות מסחר אלקטרוני הכתובות ב- PHP. אך עליכם לזכור שפתרונות מסחר אלקטרוני אלה נבדלים זה מזה בקטגוריית עקומת הלמידה, התמיכה הטכנית, הבגרות והתאמה. זו הסיבה; עליך להעריך את היתרונות והחסרונות של כל פלטפורמת מסחר אלקטרוני מבוססת PHP, ולבחור את זו שעונה על הצרכים והיעדים העסקיים המדויקים שלך.

פורסם על ידי Arun Kumar Biswal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?