מיומנות בסיסית עבור מעצב אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אתר מייצג את המדיה הקלה ביותר ובמהירות בפרסום של הארגון, האישי והחברה. מדיה זו הופכת להיות מאוד אהובה עכשיו כי במהירות יהפוך לטוב עבור או להפך. עזרה באתרי אינטרנט לבניית תדמית של חברה אך בשלב הפיתוח חייבת להיות זהירה בקביעת העיצוב ותכני האינטרנט.

בשלב הפיתוח נדרש מעט ידע ומיומנות סטנדרטית, כך שהאתר מגביר את תדמית החברה. בסיס מאמר זה למתחילים להתחיל לפתח ולבנות את האתר ולהתחיל להיכנס לממד החדש שיכול לשפר את מיומנויות ואת הרווחים שלך.

כדי להתחיל, עליך להכיר ולשלוט בידע / תוכנה להלן:

1. תכנון אתרי אינטרנט

שלב ראשון לתכנון דפי אינטרנט, שהתחיל באיסוף מידע והתוצאה היא "מפת אתר". לאחר מכן עצב את פריסת העמוד בעמוד הראשון ובעמוד השני. בשלב זה עליכם ללמוד על רכיבים כלשהם כמו ניווט, תוכן, תכנית תמונות, זכויות יוצרים (תחתונה) וכו 'תוכנה המשמשת בדרך כלל: מיקרוסופט Visio ואני תמיד משתמשים בגלישת האינטרנט Conceptdraw ( http://www.conceptdraw.com).

2. עיצוב דפי אינטרנט

בשלב השני אנו ממשיכים לעצב את התכנון עם תוכנה מיוחדת, עליכם ללמוד על טיפוגרפיה (בחרתם את הגופן הטוב ביותר), לסדר את פריסת העמוד (מאסטרינג חלקו את העמוד), צבע (מושג צבע מאסטרינג ותיאור ערבוב צבעים). אנו תמיד משתמשים ב- Adobe Photoshop, הרבה הדרכות בחינם שתוכלו למצוא באינטרנט על ידי מילת המפתח "הדרכת פוטושופ לאינטרנט". לתרגיל שלך סיפקנו רשת כלומר "http://www.dokumenkerja.com", אתה יכול להוריד להוריד ולשנות את האתר הרצוי.

3. אישורי תוכנת אינטרנט

אז אנחנו זקוקים לתוכנת אינטרנט מחברת כמו Adobe Dreamweaver כדי ליצור דף HTML. מלבד Dreamweaver, מעצב כלשהו השתמש ב- Microsoft Frontpage. כמו גם Photoshop ללמוד את Dreamweaver, אנו יכולים לחפש הדרכות חינם באינטרנט. או שאתה יכול לקנות כמה ספרים עבור Dreamweaver או Frontpage בחנות הספרים.

4. בצע אינטראקטיביות

ללא אינטראקטיביות, אתר אינטרנט הוא ספר מקוון בלבד. אתרים אינטראקטיביים לוכדים את פרטי המשתמשים באופן מקוון ומפקחים על מה המשתמשים עושים בתוך המערכת. ככל שמבקרים יכולים יותר לקיים אינטראקציה ו'לעשות דברים 'באתר, כך גדל הסיכוי שהם יבקרו שוב. לשם כך תוכלו ללמוד על תכנות אתרים כמו php ו- asp.

5. הפוך וידאו, פלאש, Shockwave ואודיו

אנחנו תמיד מפתחים וידאו, פלאש, shocwave ואודיו בעזרת Adobe Flash. זה גורם לאתר להיראות נחמד ועוצמתי יותר.

אלה המיומנות הבסיסית שעליכם לדעת כדי להיות מעצבי אתרים נהדרים ולהפוך למומחים הדרושים לתרגול ולקבל את הפרויקט האמיתי בפיתוח אתר. ערכו ניסוי נחמד בעיצוב אתרים.

פורסם על ידי Eko Purwanto
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?