מחקר על תוכנת אירועים מראה כי השימוש בטכנולוגיה בניהול אירועים הולך וגדל

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מחקר שנערך לאחרונה על השימוש בתוכנות אירועים בענף ניהול האירועים מראה כי מארגני האירועים מאמצים את השימוש בטכנולוגיות שונות כדי לסייע בתכנון וניהול האירועים שלהם. המחקר נערך באופן מקוון במהלך חודש נובמבר 2009. המשתתפים התבקשו לדרג באיזו סוג תוכנת אירועים הם משתמשים באופן קבוע. ארבעת הכלים הפופולריים ביותר היו:

– שיווק במייל

– הרשמות מקוונות

– סקרים מקוונים

– דיווח וניתוח אירועים

13% מהנשאלים אמרו כי השימוש בשיווק בדוא"ל היה כעת אחד מכלי התוכנה העיקריים לאירועים המשמשים לניהול האירועים שלהם. ניתן לייחס את הגידול הזה בשימוש בתחכום המתקדם של כלים כאלה, כמו גם ביכולתם לספק שיטת קידום עלות עלות במהלך המיתון הנוכחי.

ניתן להשתמש בשיווק בדואר אלקטרוני כדי לקדם אירוע מראש, למשלוח הזמנות ממוקדות בהתאמה אישית ולניהול סקרי נציגים לאחר התרחשות האירוע. תוכנת שיווק בדוא"ל יכולה כעת לעקוב אחר כמה הודעות דוא"ל נפתחות, נמחקות, על אילו קישורים לחצו, אם הודעת הדוא"ל הועברה למישהו אחר ומדידות רבות נוספות. זה מאפשר למנהלי אירועים ללמוד ממסעות הפרסום הקודמים שלהם, ועוזר לעצב קידום מכירות עתידי לקמפיינים חסכוניים ויעילים יותר.

מקושר למסד נתונים או מערכת CRM, שיווק באמצעות דוא"ל מסייע להקל על בחירת הנמען / הנציג. ניתן לחלק את מסד הנתונים לקבוצות שונות, כאשר ההודעה בהזמנת הדוא"ל מותאמת בהתאם. שילוב כלי תוכנת הדואר האלקטרוני עם מערכת CRM פירושו גם שנתוני אנשי הקשר יישארו עדכניים בכל עת – יעודכנו אוטומטית כאשר פרטי ההתקשרות ישתנו.

מכיוון ששיווק בדוא"ל חוסך בעלויות הדפסה ודמי משלוח, הוא הופך כעת לשיטת הבחירה עבור ארגונים המעוניינים לצמצם את עלויות האירועים שלהם, כמו גם לספק אפשרות אתית יותר, נמוכה יותר בפחמן לקידום אירועים.

לאחר שהאירוע התרחש, מנהלי אירועים יכולים להשתמש בכלי שיווק הדוא"ל שלהם כדי לשלוח סקרי מעקב. ניתן להתאים אישית את אלה על בסיס הנציג וניתן ליצור אותם באופן אוטומטי לאחר האירוע. קישור בדוא"ל ייקח את הנציג לדף אינטרנט בו יוכלו להשלים סקר מקוון. מנהלי אירועים יכולים לעקוב בקלות אחר מי שהשלים את הסקר ומי עוד לא קרא אפילו את דוא"ל הסקר; מה שמאפשר להם להפוך את שיחות המעקב לפוריות יותר.

למעלה ממחצית מכלל המשיבים בסקר (56%) ציינו גם כי היכולת לאפשר לנציגים להירשם באופן מקוון הייתה גם היא חלק חשוב בניהול האירועים המודרני. רישום אירועים מקוון מסמיך נציגים לנהל את תהליך ההרשמה שלהם בעצמם – על ידי הסרת מנהלי אירועים משלב זה, הוא מאפשר להם להתמקד בתחומים פרודוקטיביים יותר. ניתן להתאים טפסי רישום מקוונים לאירוע האישי, ולהבטיח כי ניתן להשיג את הנתונים הספציפיים הנדרשים מהנציגים. ניתן לשמור טפסי רישום גם כתבנית, מה שמאפשר לשכפל אותם בקלות לאירועים דומים בעתיד.

הפניית נציגים לאתר המארח להירשם מסייעת גם להגברת התעבורה לאתר וניתן להשתמש בה בשילוב עם מבצעים מקוונים כדי להגדיל את מספר המבקרים באתר והמרות מקוונות באזורים אחרים.

ניתן להרחיב את השימוש בתוכנת אירועים בכדי לסייע בניהול חלק או כל תהליך ניהול האירועים בכדי לכסות את ניתוח האירועים שלאחר מכן. הבטחת אירועים מספקת החזר ROI גבוה היא אחד המדדים המרכזיים עליהם נמדדים מנהלי אירועים. היכולת למדוד ביעילות את ההחזר על ההשקעה ו- KPI אחרים במהירות וביעילות היא דבר שדורשים מתכנני האירועים. השימוש בתוכנת ניהול אירועים ליצירה מהירה ומדויקת של דוחות אירועים לאחר פירושו שמארגני האירועים מסוגלים להעריך ביעילות את הצלחת האירועים שלהם.

בשימוש בשילוב עם סקרי הדוא"ל שהוזכרו קודם, כלי דיווח על תוכנות אירועים יכולים למדוד מדדי אירועים כגון:

· נוכחות לעומת רישומים נציגים

· יחס הוצאות להכנסות

· שיעור המרה של הזמנות שנשלחו לעומת רישומים של נציגים

· נציג כמות ואיכות עופרת

· הזדמנויות ומחזור מכירות

ייבוא ​​אוטומטי של תוצאות סקרי הדוא"ל לתוכנת ניהול האירועים מאפשר למשתמש ליצור דוחות מותאמים אישית וספציפיים לאירועים. תוכנות אלה יכולות להיעשות באופן אוטומטי ובעלות יכולת לפרט לפרטי פרטים. לעתים קרובות התהליך של יצירת דוחות לאחר האירוע יכול להיות זמן רב מאוד, אולם השימוש בתוכנות אירועים המסייעות בניהול פעילות זו פירושו שמנהלי האירועים מסוגלים לראות במהירות ובקלות את תוצאות האירועים שלהם.

תוכנת אירועים היא כיום אחד האזורים הצומחים ביותר בתחום ניהול האירועים. ניצול היתרונות של אוטומציה וכלי תוכנה מקוונים עוזר לשמור על תעשיית האירועים במהלך המיתון הזה. העלאת היעילות והפחתת עלות ניהול האירועים מסייעת בהגדלת ההחזר על ההשקעה הניתן לנציגים ולמארחי האירועים. מנהלי אירועים רבים בוחרים להשתמש בפתרון תוכנת ניהול אירועים מקצה לקצה מלא המקיף:

– רישומי אתרים

– שיווק במייל לקידום, הזמנות ופרסום סקרי אירועים

– ייצור תג אוטומטי

– ניהול משאבים

– מתקני תשלום מקוונים

– סוויטות דיווח מתוחכמות

ביצוע ההשקעה בפתרון כולל לאירועים המציע את כל הפונקציות לניהול האירועים הנדרשים לתכנון אירוע יכול לעזור בהבדל בין אירוע גרוע לאירוע מוצלח.

פורסם על ידי Sarah Beale
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?