מחזור חיים של יצירת אתר

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אתר שנוצר יכול לשרת את המטרה האישית והמקצועית. פיתוח אתרים נחשב בעבר לתהליך מורכב ויקר, אך כעת, עם התקדמות הטכנולוגיה, הוא הפך לתהליך נוח. היתרונות הם הן עבור היזמים והן עבור המשתמשים וזה מצוין על ידי מספר מוגבר של אתרים. המרחב המוגבר שניתן למשתמש הוא הסיבה לכך שטכנולוגיה זו צוברת ערך רב יותר מטכנולוגיות אחרות.

דבר מעניין אחד הוא התמהיל של חלל האינטרנט האישי והמקצועי כאחד. תחילת האינטרנט הייתה ברעיון של טכנולוגיה בלבד שתשמש לשיתוף רעיונות ברמה אקדמית, אך כעת טכנולוגיה זו התפתחה כמקום ציבורי פתוח בו נראה שילוב של אתרים אישיים ומקצועיים כאחד. עם חלוף הזמן האינטרנט החל להתמלא באתרי אינטרנט אישיים, אנשים שחולקים את הביוגרפיות האישיות שלהם. לאחר מכן הגיע הפריחה הגדולה של חברות שונות שהחלו ליצור את אתריהן במטרה לקדם את עסקיהן, אך יחד עם צמיחת עסקיהן הרשת צמחה בקצב אקספוננציאלי ומאז היא לא נעצרת. האינטרנט התחיל לשרת את המטרה של שוק מקוון שבו אנשים קנו ומכרו כל מיני מוצרים והציעו כל מיני שירותים.

כעת, החל ממחזור החיים של יצירת אתרים, הצוות העוסק בפיתוח מעריך ומשקף את כל המידע והרעיונות שמארגנים על ידי צוות העיצוב בשיתוף הלקוחות. פיתוח אתרים דורש הבנה של כל התהליכים שהם חלק מיצירת אתר. על צוות הפיתוח האחריות הגדולה ביותר לסיים את יצירת האתר. אנשים המעורבים בתהליך פיתוח אתרים נוטים לגעת במגע ייחודי משלהם באתר ומעניקים לו זהות נפרדת.

התהליך מתבצע בעזרת שפות מיוחדות שונות כגון HTML, Flash. לשפות אלה יש לוגיקה מיוחדת משלהם וכדי ליצור דף אינטרנט יעיל ביותר, על מפתח האינטרנט להחזיק אחיזה איתנה בכל השפות הללו, היצירה והתחזוקה נתונות לפיתוח אתרים.

כפי שנכתב לעיל, מטרת ההתקדמות הטכנולוגית היא שהדיוט משותף יכול לפתח בקלות אתר משלהם כנדרש. כלים רבים זמינים באופן ציבורי המקלים על תהליך פיתוח האתר קל ונוח. אך הדבר שישנן חברות ראויות שהוקמו במטרה לפתח אתרי אינטרנט בלבד עבור ארגונים אחרים מציין בבירור עד כמה מורכב של תהליך זה יכול להיות. נדרש פתרון בעיות רב במגזר טכנולוגי זה וניתן לעשות זאת רק על ידי מפתחי אתרים בעלי פיקוד גבוה על כל התהליך הכרוך בפיתוח אתרים.

מספר רב של טכניקות עוסקות בפיתוח אתרים וכל חברה שקשורה לעסקים מקוונים צריכה לכלול את כל הידע שיכול להיות שימושי במקרה של בעיות כלשהן. עליהם לכלול מידע על תקני אינטרנט, נגישות ותאימות דפדפנים. ישנה חשיבות עליונה לסטנדרטים ברשת כיוון שהציבו קביעת סטנדרט שיש לעקוב אחריו בכדי לעמוד במטרה שלשמה נוצר.

פורסם על ידי Yasir M Chohan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?