מה שאתה צריך כדי לפתח 'חנות אינטרנט' להרוויח כסף ולהפעיל אותו

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מה שהתכוונתי ב'חנות אינטרנט 'הוא' אתר שנועד למכור משהו כדי להרוויח כסף עבור הבעלים '. אתה יכול למכור מוצרים משלך או למכור מוצר של מישהו אחר כשותף. בשני המקרים תצטרך שיהיה לך או לדעת מספר דברים מלבד אתר "חי" בלבד.

כמו לפתוח חזית קמעונאית בעסק קונבנציונאלי מה שאתה צריך כולל:

1. 'מיקום' תקין
2. מערכת ניהול או הפעלה
3. ידע עובד על מיהם הלקוחות שלך ומה הם מחפשים
4. מוצרים למכור אשר יספקו את לקוחותיך
5. מערכת ניהול לקוחות לפיתוח רשימת לקוחות
6. תוכנית לקידום שוק לשמירה על קשר עם הלקוחות שלך באופן קבוע

קיום 'מיקום' תקין פירושו שהאתר שלך יהיה גלוי מספיק כדי שאנשים שמבקרים באינטרנט ימצאו אותו. באופן אידיאלי עליכם להיות רשומים ברמה גבוהה, רצוי שבשישה הראשונים של דף גוגל. כיצד תוכל להשיג זאת תלוי באופן שבו אתה מקדם את 'חנות האינטרנט שלך'; זה יוסבר בהמשך במאמר זה.

באינטרנט, מערכת הפעלה תכלול את האתר שלך המתארח כראוי; שיש לך תוכנת עיצוב אינטרנט למשל Nvu כדי לשנות את עיצוב החנות שלך כשאתה צריך; מערכת ניהול כוללת כמו CPanel בה תוכלו לרשום שינויים, ליצור כתובת דוא"ל לתקשורת עם לקוחות, לספק נתונים סטטיסטיים למכירות חנויות ומבקרים וכו '. תוכנה ללכידת שמות לקוחות וקישורם למערכת קידום מכירות.

כדי לדעת מיהם הלקוחות שלך מתחיל בהחלטה באיזו נישת שוק תרצה להיות. לאחר שהחלטת על הנישה תצטרך ללמוד כיצד להשתמש במילות מפתח כדי לגלות מה אנשים מחפשים.

עכשיו לדעת מה הלקוחות שלך רוצים, הדבר הבא יהיה למצוא את המוצרים שיעמדו ברצונות האלה. אם מדובר במוצרי מידע, מקום מתאים לחפש אותם יהיה ב ClickBank. עבור מוצרים פיזיים, ישנם רבים DropShippers באינטרנט; כלומר אם אינך מעוניין לטפל במשלוח ובדואר בעצמך.

באשר למערכת ניהול לקוחות, עליך להירשם כמנוי למערכת Auto-Responder. זוהי תקורה חיונית שלא תוכל להסתדר בלעדיה אם ברצונך להחזיק רשימת לקוחות קבועה. מערכת אחת טובה תהיה AWeber.

ולבסוף תהליך קידום אם אתה רוצה למצוא את 'WebShop' שלך ולבקר בתדירות גבוהה. בשפה האינטרנטית זה נקרא Generation Traffic. אתה יכול לייצר תנועה באמצעות קמפיין בתשלום לפי לחיצה בתשלום בגוגל או במנועי חיפוש אחרים או למשוך תנועה בחינם באמצעות כתיבת מאמרים לפרסום ב- EzineArticles.com ובאתרים אחרים הכוללים פורומים, סימניות חברתיות וכו '.

כדי ללמוד כיצד לרכוש את כל מה שאתה צריך בשביל להרוויח את הכסף שלך 'WebShop' וללמוד כיצד להשתמש בהם בצורה יעילה, אני מציע לך להירשם לתוכנית שותפים טובה שמלמדת את כל זה.

פורסם על ידי Louis Lim
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?