מה עושה מפתח אתרים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח אתרים הוא מלאכה הכוללת הרבה טכנולוגיות שונות. עם זאת, ביסודו כל האחריות של מפתח האינטרנט היא להבטיח שהלקוח יקבל אתר שיעשה בדיוק את מה שהוא רוצה שיעשה. יש הבדל עצום בין להיות מפתח אתרים לבין מעצב אתרים, למרות שלתפקידים שלהם יש חפיפה כלשהי, לעתים רחוקות מעצב האינטרנט יהיה מעורב באף אחד מהקודים בפועל שמרכיבים את האתר.

1. תכנן את העיצוב והפונקציונליות של האתר

בדרך כלל לוקח קצת זמן עד שמפתח האינטרנט מתחיל לכתוב את הקוד שמרכיב את האתר. כשאתה מקבל את החוזה לפרויקט אינטרנטי יש הרבה תכנון וניתוח שצריך להתקיים. בדרך כלל הלקוח דורש מהאתר לתפקד בצורה מסוימת. על מנהל הפרויקט וצוות הפיתוח שלו להעריך כמה זמן זה ייקח.

בשלב זה מעצב האתרים ישתתף ככל הנראה בכדי לוודא כי העיצוב שלו עובד עם דרישות הלקוחות. ואכן, ככל הנראה הדרישות יכללו פרטים על האופן שבו הלקוח מעוניין שיופיע באתר האינטרנט.

2. צור את ההיגיון העסקי כפי שצוין על ידי הלקוח

לאחר סיום שלב התכנון והניתוח יפתח מפתח האינטרנט בפיתוח האתר. לרוב זה כולל עבודה עם טכנולוגיות צד לקוח כגון HTML, Java Script ו- CSS וטכנולוגיות צד שרת כגון PHP ו-.NET.

מפתח אתרים טוב צריך להיות בקיאים בטכנולוגיות רבות. אין דבר כזה מפתח HTML טהור!

הידיעה באילו כלים להשתמש עבור כל חלק באתר האינטרנט היא מהותית להצלחת הפרויקט.

3. יישום עיצוב אתרים

אתה עשוי לחשוב שכאשר מפתח האתר יסיים בפיתוח האתר, מעצב האינטרנט יתחיל ליישם את האתר. למרות שלעתים קרובות הם עובדים יחד, זה בדרך כלל מפתח האינטרנט שמוטל עליו ליישם את עיצוב אתרי האינטרנט.

זה קריטי כי מעצב האתרים ומפתח האתרים יעבדו יחד על זה!

4. בדיקה, בדיקה, בדיקה

ניתן לטעון שהבדיקה היא החלק החשוב ביותר, ולעתים קרובות מוזנח, מפרויקט פיתוח אתרים. אם ישנן טעויות קריטיות באתר בעת הפעלתו הלקוח נמצא בסיכון לאבד הרבה כסף ובוודאי הרבה אמינות.

אחרי שאמרנו שמפתח האינטרנט לא צריך להיות אחראי לבדיקת האתר. חשוב ביותר שהוא ייבדק על ידי מישהו שלא היה מעורב בפיתוח האתר בפועל.

היית מאמין – ארבעת השלבים הללו מתקיימים לרוב במקביל. פיתוח איטרטיבי הפך פופולרי יותר ויותר, כלומר סביר להניח כי חלקים באתר ייבדקו בעוד חלקים אחרים באתר עדיין נמצאים בפיתוח.

פיתוח אתרים מודרני כולל משימות רבות ושונות, אך הכל מתחיל ביסודות.

פורסם על ידי Michael B Humphrey
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?