מה לקחת בחשבון כשאתה מזמין מפתח אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח דף אינטרנט או אתר אינטרנט לאינטרנט או לאינטרא-נט נקרא פיתוח אתרים מקוון. פיתוח דף אינטרנט או אתר אינטרנט הוא תחום נרחב והוא נוטה לכסות היבטים רבים ולא משנה כמה פשוטים או מורכבים הם עשויים להיות. הוא כולל תכונות מעיצוב ועד ניהול תוכן עד לאבטחת סקריפטים ברשת ושרתים.

בעולם פיתוח אתרים החלק שאינו עיצוב מתייחס להליך ההתפתחותי. הוא כולל את כל סימון הקידוד והכתיבה. טווח מלא כולל ההליך הפשוט ביותר עד המורכב ביותר, קידוד ויישום מכוסים על ידי זה.

ברגע שמפתחי אתרים התחילו להתפתח ולהעלות רעיונות חדשים לא היה יכול לעצור אותם. התעשייה צמחה בקצב אקספוננציאלי ומספר רב של חברות פיתוח אתרים נכנסו להיווצרות.

עם הזמן, גם עלות הקמת האתר החלה לרדת וכעת קבלת אתר שיוצר על ידי מפתחים הוא תהליך זול למדי.

עכשיו כשאתה מגיע לכישורים שמפתח האינטרנט, אתה בוחר, צריך שיהיו לו.

היזם צריך להיות בקיא בשפות הקשורות לתחומם. על האדם להיות בעל פיקוח תקין על שפת סימון ההיפר טקסט הידועה בכינויו HTML מכיוון שהיא השפה הדומיננטית ביותר בפיתוח אתרים.

דפי אינטרנט הם שילוב של טקסטים, תמונות ודברים אחרים, וניתן למקם אותם באמצעות תגי השפה כגון HTML, תגי XHTML. לפעמים אתה מתכנן להוסיף מדיה מורכבת יותר כמו אנימציות, קטעי וידאו או GIF, אלה דורשים תוספים מיוחדים כגון Java או Adobe Flash וניתן להטמיע אותם רק בעמודים עם תגי ה- HTML.

חברות פיתוח אתרים מחולקות בדרך כלל לשתי קבוצות, אחת שעובדת בקידוד בצד הלקוח, הכוללת את עיצוב האתר והקבוצה השנייה היא קידוד בצד השרת שעובד על כל התוכניות שעובדות מאחור ועל פונקציונליות של דף האינטרנט. אז האחריות של מפתח אתרים נוטה להשתנות בהתאם למידת העבודה.

מפתח האינטרנט צריך לדעת גם לספק לאתר שלך אבטחה מרבית. אימות שגיאות הזנת נתונים, סינון פלט והצפנה כל אלה צריכים להיעשות על ידי המפתח שלך, שכן הפרה קטנה באבטחה עלולה לגרום לניצול של סקריפטים לאתר שלך וגישה לא מורשית לכל המידע האישי שלך. לכן, על המפתח שלך, בכל עת, לבדוק אם יש חורי אבטחה העלולים לגרום נזק.

מפתחים דורשים בעיקר מסגרת זמן ותקציב שמספקים לעבודה. הרעיון שאתה רוצה להציג, סוג השוק שאתה מתכנן למקד אליו, בין אם מקומי או בינלאומי, צריך להעביר ליזם כדי שיעבוד ביעילות.

לכן, על מנת שתצמיחו את העסק שלכם לא משנה כמה גדול או קטן זה יכול להיות, כדאי לכם לשקול להזמין מפתח אתרים שיעזור לכם ליצור תיק עבודות כזה שלא קל להזניח והוא מקצועי ביותר המעוניין למשוך יותר לקוחות תְנוּעָה.

פורסם על ידי Yasir M Chohan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?