מה לחפש בזמן העסקת מפתחי PHP ייעודיים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האינטרנט כיום מלא בספקי שירותי מיקור חוץ שונים שטוענים שהם מספקים את השירותים הטובים ביותר במחירים נוחים. ממגוון כה רחב, בחירת מפתח האתר המתאים ביותר עבור PHP דורשת מחקר רב ומחויבות. צריך לקחת בחשבון הרבה גורמים בעת שכירת שירותי פיתוח אפליקציות php מחברת מיקור חוץ. התכונות המוזכרות להלן הן חלק מהתכונות העיקריות שעליך לחפש לפני שכירת שירותי פיתוח ייעודיים ל- PHP.

שירותי פיתוח PHP בהודו – תכונות שעליך לחפש בעת שכירת מפתחים ייעודיים:

  • שום דבר לא יכול לתאר את איכות היזם הטובה כמו עבודתו, דאג לבדוק את תיק העבודות שלהם בכדי לשפוט את האיכות והמומחיות של היזם. אתה יכול גם לקרוא המלצות של לקוחות או לבקש התייחסות של לקוחותיהם ולהתקשר לשאול אותם על טיב השירות.
  • השלב השני והחשוב ביותר יהיה שנות הניסיון של חברת פיתוח אתרים. בחר חברת תכנות PHP עם רקורד של 5 שנים ומעלה. בחן את בקיאותם של מפתחי אתרים דינמיים על ידי שאלת שאלות אודות תוכנית הפיתוח.
  • שאל על אסטרטגיות תכנות ה- PHP שלהם ואסטרטגיית SEO כחלק מההצעה להשוות אותה לחברות אחרות לפיתוח אפליקציות php בהודו.
  • בקש את המספר הכולל של מפתחי אתרים דינמיים שיעבדו בפרויקט שלך. עליך להבטיח כי מי יהיה הבעלים של זכויות האתר והתוכן לאחר סיום הפרויקט.
  • בחר תמיד בחברת פיתוח אתרים בהתאם לדרישותיך. נניח שאתה זקוק למתכנת עבור אתר מסחר אלקטרוני, שכדאי יותר לבחור מפתח שיש לו ניסיון רב יותר בפיתוח אתרי מסחר אלקטרוניים ומותאמים אישית.
  • שאל כיצד מספר השעות שהם יקדישו לפרויקט שלך וודא שהם נותנים דוחות עבודה קבועים למקרה שהחלטת להעסיק מפתחי PHP ייעודיים.

ואחרון חביב; דאג לברר לגבי המחיר שאתה צריך לשלם עבור השירותים. מכיוון שמפתחי אתרים פרילנסרים PHP אינם עקביים כל כך, כדי להתנער מכל מכשול בשירותי פיתוח אתרי ה- PHP שלך, דאג להזמין מפתח אתרים דינמי אמין.

פורסם על ידי Jyoti M
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?