מה זה קידום אתרים? אופטימיזציה למנועי חיפוש

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בכל פעם שאני מזכיר SEO, אנשים תמיד שואלים, מה זה SEO? SEO מייצג "אופטימיזציה למנועי חיפוש". אופטימיזציה למנועי חיפוש היא תהליך האופטימיזציה של דף הנחיתה או האתר שלך עבור מנוע החיפוש של גוגל. מנוע החיפוש של גוגל משתמש באלגוריתם כדי לחפש כמה דברים שונים על מנת לרשום אתר בתוצאות כאשר אדם מקליד קבוצה ספציפית של מילות מפתח. מילות מפתח הן מה שמשתמש האינטרנט מקליד במנוע החיפוש של גוגל כאשר הוא מחפש מוצר או שירות. לדוגמא, אם משתמש חיפש את חברת ה- SEO הטובה ביותר בפיניקס, אריזונה, הם היו מקלידים "חברת SEO הטובה ביותר בפניקס AZ" במנוע החיפוש ויוצגו להם התוצאות שלדעת גוגל יספקו את הצרכים של מחפש. SEO פשוט מבצע אופטימיזציה לאתר של איש עסקים כדי להיות התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור קבוצה מסוימת של מילות מפתח.

כיצד חברות קידום אתרים מוצאות את מילות המפתח המתאימות לעסק מסוים?

הם מוצאים את מילות המפתח הנכונות באמצעות מתכנן מילות המפתח של גוגל. מתכנן מילות המפתח מאפשר לך להקליד כל קבוצה של מילות מפתח או ביטויים והמתכנן יגיד לך כמה פעמים מילות מפתח או ביטויים מוקלדים במנוע החיפוש מדי חודש. אתה יכול להקליד כל וריאציה של מילות מפתח והמתכנן יביא גם מילות מפתח או ביטויים הדומים למילה שאתה מקליד. זו הדרך הטובה ביותר לברר באילו סוגים משתמשים בלנגו כאשר הם מחפשים סוג מסוים. של מוצר או שירות.

מה מחפש האלגוריתם של גוגל?

הדברים העיקריים שגוגל מחפשת בעת דירוג האתר שלך הם כותרות, צפיפות מילות מפתח וקישורים אחוריים. אריח האתר שלך צריך להכיל את מילות המפתח שלך. נניח שחברת ייעול למנועי חיפוש רוצה לדרג את המונח "חברת ה- SEO הטובה ביותר", כותרת דף האינטרנט או הפוסט שעוברים אופטימיזציה צריכה להתחיל במילות המפתח האלה. כמו הדוגמה לעיל, "חברת ה- SEO הטובה ביותר בפניקס AZ".

השלב הבא יהיה יישום מילות מפתח אלה בתוכן או בטקסט של דף האינטרנט או ההודעה. צפיפות מילות המפתח, כלומר, כמה פעמים מילת המפתח הזו מוגדרת בתוך הטקסט, בדרך כלל צריכה להיות סביב 2-4 אחוזים כדי שגוגל תראה שהיא רלוונטית. אל תוסיף את מילות המפתח מעט מדי פעמים או יותר מדי מכיוון שגוגל תראה בך דואר זבל או לא מספיק רלוונטי. קישורים אחוריים הם פשוט קישורים מאתרים אחרים שקשורים לעסק שלך. לדוגמא, נגיד שאנחנו רוצים לכתוב פוסט בבלוג על SEO מכיוון שאנחנו מנסים לבנות קישור אחורי לאתר SEO. היינו בונים פוסט בבלוג שמכיל את מילות המפתח הקשורות ל- SEO והיינו מכניסים את הקישור של האתר שאליו אנו מנסים לבנות את הקישור האחורי לטקסט של אותו בלוג.

לאחר מכן, גוגל תקרא את הפוסט בבלוג ותגלה שהפוסט שיצרת קשור לאתר ובשניהם יש מילות מפתח דומות. עכשיו, אתה יכול פשוט לקשר מכל אתר, זה צריך להיות אתר באיכות גבוהה עם לפחות PR 2 ומעלה וזה החלק הכי קשה. לא כל אתר מאפשר לבנות קישורים המפנים לאתרים אחרים. חקר כיצד לבנות קישורים חזרה אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה.

קידום אתרים הוא פשוט דרך לחבר את המחפשים למוצרים או שירותים שהם מחפשים. אם אתה יכול להפוך את הכותרות, מילות המפתח והקישורים האחוריים שלך לרלוונטיים לחיפוש המשתמש, אתה תדרג מאוד במנוע החיפוש של גוגל ואנשים יוכלו למצוא אותך כאשר הם מחפשים מוצר או שירות מסוימים שקשורים לעסק שלך. .

פורסם על ידי Erick B Carlson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?