מה העלות של שכירת מפתח וורדפרס?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
4
(1)

בכל פעם שאנחנו מתחילים לדון ב- CMS לעיצוב ופיתוח אתר אינטרנט, אנחנו לא יכולים להזניח את הנוכחות של WordPress. וורדפרס היא אחת מפלטפורמות ה- CMS החזקות ביותר המאפשרות לבנות אתרים עבור משתמשים שונים. הדומיננטיות כזו של וורדפרס היא שמיליוני אתרים פותחו על ידה. אין CMS אחר שיכול להתאים לאמינות ולגמישות שמציעה וורדפרס.

מהפסקה הנ"ל ברור ש- WordPress מספק פלטפורמה מצוינת לפיתוח אתרים. לכן, אם בניית אתרים בראש שלך, במוקדם או במאוחר תרגיש צורך להזמין מפתח וורדפרס. כשתתחיל לחפש מפתח לאתר שלך, יהיו שתי אפשרויות רחבות שתצטרך להתמודד איתן. האחד הוא של פרילנסר ואילו השני הוא סוכנות. לא משנה בכל בחירה שתבחרו, אחד מהשניים יעבוד במחיר עבורך.

בואו נערוך השוואה קצרה של עלות הגיוס בין פרילנסר לסוכנות.

שיעורי פרילנסר: התעריף השעתי של פרילנס לפיתוח וורדפרס ינוע בין $ 25- $ 40 (עבור פרילנסר למתחילים) ל- $ 175 – $ 400 (פרילנסר מומחה). עלות הגיוס כאן תלויה לחלוטין ברמת המיומנות שיש לפרילנסר.

שיעורי סוכנות: במקרה של סוכנות, תעריף השעה ינוע בין 50-75 דולר (סוכנות שוק קטנה) ועד 200-275 דולר (מיטב שוק גדול).

וורדפרס לא עוסק רק בעיצוב ופיתוח; היא גם דורשת שירותי תחזוקה מכיוון שהיא מציעה עדכונים שוטפים. אלה ייכללו גם בעלות. לכן העלות הכוללת של מפתח וורדפרס תסתכם בערך בסכום של 500 – 2500 דולר עבור תכנון אתר וורדפרס בסיסי. למרות זאת, עלות פיתוח אתרי וורדפרס תלוי בדרך כלל במיקום ובשוק.

ישנם לרוב שני סוגים של מפתחי וורדפרס שתיתקל בהם. האחד הוא המפתחים הרעים והשני הוא המפתחים הטובים. המפתחים הרעים הם אלה שיגביתו אתכם יתר על המידה, לא יפעלו במלוא הפוטנציאל שלהם וכך לא יספקו לכם את המוצר הרצוי. ואילו, המפתחים הטובים יספקו לכם יותר מהצפוי מהם, אך יעבדו עבורכם במחיר פרמיה.

לאחר השוואה בין שני סוגי המפתחים נקודה אחת ברורה כי איכות העבודה אותה מספק היזם היא הדרישה העיקרית שעליך להיות ממפתח. עלות הגיוס היא היבט חשוב, אך כאשר לוקחים בחשבון את איכות העבודה אז היא הופכת להיות משנית. אם מפתח שווה תג מחיר פרימיום יש להחליט על בסיס רמת המומחיות ועבודות העבר שנעשו על ידי היזם.

סיכום

מהמאמר לעיל ברור כי לא ניתן לומר שום דבר קונקרטי על עלות שכירת מפתח וורדפרס. עליך לתת תחילה חשיבות לדרישות הפרויקט ואז לבחור מפתח המתאים ביותר לתפקיד. אם אתה חדש בעסק זה, עליך לקחת סיכונים מחושבים, כך שאם היזם לא מספק את המוצר הרצוי, תוכל להגביל את ההפסדים שייגרמו כתוצאה מכך. עלות פיתוח אתרי וורדפרס תלויה בדרך כלל במיקום ובשוק.

פורסם על ידי Joe Hart Brown
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 4 / 5. ספירת קולות: 1

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?