מה ההבדל בין בניית אתרים לבין עיצוב אתרים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כל מי שיש לו מחשב וגולש באינטרנט יכיר את המושג 'אתר' ומשמעותו, אך רבים מהאנשים הללו אינם מכירים את תהליך החייאת האתרים הללו. זה למעשה כולל שני תהליכים שונים שחייבים לעבוד יד ביד על מנת ליצור אתרים שאנחנו מכירים ואוהבים היום. תהליכים אלה מכונים פיתוח אתרים ועיצוב אתרים. אך מה ההבדלים בין שני התהליכים הללו?

כללי

אנשים רבים מניחים בטעות שפיתוח אתרים ועיצוב אתרים מתייחסים לאותו הדבר, אך על ידי הסרת המילה 'אינטרנט', אתה יכול להתחיל לראות כיצד שני התחומים הללו נבדלים זה מזה.

  • פיתוח אתרים כולל יצירת קוד המייצר את האתרים שאנו רואים בדפדפנים שלנו. זה כולל גם יצירת חלקים אינטראקטיביים של האתר, כגון קישורים לדפים אחרים, טפסים ליצירת קשר ופופ-אפים.
  • עיצוב כולל את הוויזואליות של האתר. זה כולל את הגרפיקה (צבע, לוגו, תמונות, גופן, וכן הלאה) ואת הפריסה (ניווט, כותרות עליונות, תחתונות וכו ').

ניסיון

ישנם גורמים נוספים המייחדים את פיתוח ועיצוב אתרים, אחד מהם הוא הניסיון והמיומנויות הנדרשים להשלמת כל אחד מהתהליכים הללו. לעיתים קרובות אנשים העובדים בשני התחומים יסיימו לימודים שלישוניים, אך הם לומדים דברים שונים מאוד.

  • מפתחי אתרים ילמדו כיצד לקרוא ולכתוב קוד במגוון שפות (לא, לא בצרפתית או בספרדית, הכוונה היא ל- HTML, CSS, JavaScript וכן הלאה). הם גם ילמדו מיומנויות תכנות וכיצד להשתמש במספר תוכנות שונות.
  • מעצבי אתרים ישכללו את כישוריהם האמנותיים והיצירתיים, כמו גם ילמדו כיצד להשתמש בכלים והתוכנות השונים המשמשים ליצירת אתרים (כגון פוטושופ). הם עשויים גם ללמוד מעט קידוד בסיסי.

כפי שאתה יכול לראות, הן פיתוח אתרים והן עיצוב אתרים מתמקדים בתחומים שונים מאוד של יצירת אתר, אך יש צורך באנשים המיומנים בשני התחומים אם האתר אמור לצאת לאוויר העולם. בגלל רמת המיומנות הנדרשת לכתיבת וקריאת קוד, פיתוח נתפס לעתים קרובות כקשה יותר מבין שני התחומים, אך זהו עניין של דעה יותר מכל. בפעם הבאה שתשמע מישהו אומר שפיתוח ועיצוב אתרים זה אותו הדבר, תוכל להסביר בקלות את ההבדל.

פורסם על ידי Deepak Sachdeva
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?