משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מה ההבדל בין בניית אתרים לבין עיצוב אתרים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כל מי שיש לו מחשב וגולש באינטרנט יכיר את המושג 'אתר' ומשמעותו, אך רבים מהאנשים הללו אינם מכירים את תהליך החייאת האתרים הללו. זה למעשה כולל שני תהליכים שונים שחייבים לעבוד יד ביד על מנת ליצור אתרים שאנחנו מכירים ואוהבים היום. תהליכים אלה מכונים פיתוח אתרים ועיצוב אתרים. אך מה ההבדלים בין שני התהליכים הללו?

כללי

אנשים רבים מניחים בטעות שפיתוח אתרים ועיצוב אתרים מתייחסים לאותו הדבר, אך על ידי הסרת המילה 'אינטרנט', אתה יכול להתחיל לראות כיצד שני התחומים הללו נבדלים זה מזה.

 • פיתוח אתרים כולל יצירת קוד המייצר את האתרים שאנו רואים בדפדפנים שלנו. זה כולל גם יצירת חלקים אינטראקטיביים של האתר, כגון קישורים לדפים אחרים, טפסים ליצירת קשר ופופ-אפים.
 • עיצוב כולל את הוויזואליות של האתר. זה כולל את הגרפיקה (צבע, לוגו, תמונות, גופן, וכן הלאה) ואת הפריסה (ניווט, כותרות עליונות, תחתונות וכו ').

ניסיון

ישנם גורמים נוספים המייחדים את פיתוח ועיצוב אתרים, אחד מהם הוא הניסיון והמיומנויות הנדרשים להשלמת כל אחד מהתהליכים הללו. לעיתים קרובות אנשים העובדים בשני התחומים יסיימו לימודים שלישוניים, אך הם לומדים דברים שונים מאוד.

 • מפתחי אתרים ילמדו כיצד לקרוא ולכתוב קוד במגוון שפות (לא, לא בצרפתית או בספרדית, הכוונה היא ל- HTML, CSS, JavaScript וכן הלאה). הם גם ילמדו מיומנויות תכנות וכיצד להשתמש במספר תוכנות שונות.
 • מעצבי אתרים ישכללו את כישוריהם האמנותיים והיצירתיים, כמו גם ילמדו כיצד להשתמש בכלים והתוכנות השונים המשמשים ליצירת אתרים (כגון פוטושופ). הם עשויים גם ללמוד מעט קידוד בסיסי.

כפי שאתה יכול לראות, הן פיתוח אתרים והן עיצוב אתרים מתמקדים בתחומים שונים מאוד של יצירת אתר, אך יש צורך באנשים המיומנים בשני התחומים אם האתר אמור לצאת לאוויר העולם. בגלל רמת המיומנות הנדרשת לכתיבת וקריאת קוד, פיתוח נתפס לעתים קרובות כקשה יותר מבין שני התחומים, אך זהו עניין של דעה יותר מכל. בפעם הבאה שתשמע מישהו אומר שפיתוח ועיצוב אתרים זה אותו הדבר, תוכל להסביר בקלות את ההבדל.

פורסם על ידי Deepak Sachdeva
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?