מה האחריות של מפתח אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תפקידו של מפתח אתרים הוא לבנות ולתחזק אתרים, תוך התחשבות בלקוח ובצרכן. פירוש הדבר שהעיצוב המוגמר צריך להכיל את המוצרים / השירותים המוצעים ולהראות את הדרך לגשת אליהם. למשל, הלקוח עשוי להזדקק לטופס כדי לקבל את כתובת הדוא"ל של המבקר כדי שיוכל לרכוש מידע נוסף, לתת עלון או להודות ללקוח על שעשה עסקים איתו.

מפתח back-end הוא סוג שמתמקד ביצירת back-end של אתר. סוג אחר, המפתח הקדמי, מתמקד בצד הלקוח בכדי לתת יותר סגנון ופונקציונליות לאתר.

בדרך כלל העבודה ממוקדת מאוד בכל פרויקט, הכולל עבודה משותפת עם צוות המסייע בתיאום דרישות הלקוח עם המוצר הסופי. העבודה עשויה לכלול פגישות עם לקוחות כדי לדון במה שהם רוצים וצריך עבור אתר האינטרנט שלהם, או כיצד לעדכן אותו ולתפקד ביעילות.

באופן כללי, מפתחי אתרים בונים את פריסת האתר ויוצרים דף בית מושך ויזואלית, עיצוב ידידותי למשתמש ולעיתים תכנים שימושיים למבקרים. ברגע שאתר פעיל, מפתח דואג שהאתר יתפקד היטב בכל הדפדפנים, לא משנה מה גודל המסך / הרזולוציה על ידי בדיקה ותיקון במידת הצורך.

מפתחי אתרים יודעים הרבה על טכנולוגיה ועל האופן שבו מחשבים ושרתי רשת מתפקדים. הם בקיאים ברוב תוכנות התוכנה, יישומי האינטרנט, בתוספת שפות תכנות אתרים כמו JavaScript (JS), HTML, C ++ ו- Ruby on Rails. הם צריכים להיות מסוגלים לתקשר היטב, להגדיר יעדים ולעמוד בתאריכי יעד.

.

סוגי מפתחי אתרים:

מפתחי Front-End

סוג זה של מפתח אתרים מקודד את חזית האתר. עיצוב אתרים מתייחס לאיך שנראה אתר, אך פיתוח חזית הוא האמצעי שבאמצעותו עיצוב זה מבוצע ברשת.

מפתחי Back-End

מפתחי אתרים אלה בונים ומתחזקים את הטכנולוגיה הנדרשת לספק חשמל לרכיבים, על מנת לאפשר את קיומו של הצד הפונה למשתמש. קוד ה- back-end נותן פונקציה לכל מה שנוצר על ידי מעצב החזית.

מפתחי Full Stack

מפתחים כאלה יודעים כיצד כל החלקים בתהליך פיתוח האינטרנט משתלבים יחד, והם יכולים להנחות בכל מה שקשור לאסטרטגיות ושיטות עבודה מומלצות. למפתחי Full stack בהחלט יהיה תפקיד חשוב עוד יותר בעתיד פיתוח האינטרנט, ויהיה להם יכולת להסתכל על "התמונה הגדולה". הם מכירים הן את צד השרת והן את חוויית המשתמש של צד הלקוח.

מפתחי Java Script (JS)

JavaScript היא שפת תכנות אתרים המשמשת את מרבית האתרים ונתמכת על ידי כל דפדפן וכל כלי. סוג זה של שפה נותן למפתחי JS את הכוח לבנות, לשנות ולשפר אתרים. אף על פי שמפתח JS עובד לעיתים קרובות בממשק הקצה, שפת התכנות של JS אינה מוגבלת לשימוש חזיתי בלבד.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?