מהן מגמות עיצוב אתרים לשנת 2021?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

צבעים נוחים

בשל המצב הקיים, מקומות עבודה הופכים יותר ויותר דיגיטליים באופיים, כאשר אנשים רבים מבלים את מרבית זמנם בעבודה על מחשביהם. מסיבה זו, מקובל שמשתמשים מקבלים עומס בעיניים לאחר שהם בהו במסכים שלהם במשך מספר שעות. אם לוקחים זאת בחשבון, מעצבי אתרים משתמשים בפלטות צבעים נוחות לעיניים.

זו הסיבה שמגמת המצב האפל הפכה פופולרית בשנה שעברה. זה מאזן את הלובן המשתלט על מסך המחשבים.

בשנה הקרובה מעצבי אתרים יחפשו את האמצע בין הצבעים הכהים והבהירים הקיצוניים. הם יעשו שימוש בערכות צבעים רכות כגון כחול פסטל, חום חם, ירוק וורוד בהיר. בדרך זו, צבעי האתרים יהיו פחות קשים בהשוואה לבן או שחור מלא כדי לגרום לנוחות ורוגע.

בסך הכל, מגמה כזו מעידה בבירור כי מעצבי אתרים עתידיים יעדיפו נגישות ונוחות על פני חדשנות מרשימה.

עיצוב אתרים למטרה

מגפת ה- COVID-19 וכן צווי הנעילה סללו את הדרך לאנשים למצוא מקלט באינטרנט. עסקים עם חנויות פיזיות עברו למכירה מקוונת על מנת לשרוד, ואילו פגישות וכנסים עסקיים וכן מפגשים חברתיים נעשים דרך האינטרנט. מעצבי אתרים נענו לאתגר בכך שהם הגיעו לעיצובים משמעותיים ומרשימים.

בשנת 2021, מעצבי אתרים ישתתפו בסיוע לאנשים ברחבי העולם לעבור את התקופות הבעייתיות הללו.

לכן, עיצובי אתרי אינטרנט של עסקים יתמקדו בסגולותיהם, הכוללות את מאמציהם לקיים את עצמם ומעורבות עם הקהילה שלהם, בין היתר. בהקשר זה, מותגים ישתמשו בתמונות מלאי המציגות צרכנים אמיתיים ושונים המגדילים את המרחבים הדיגיטליים המביאים מודעות למטרות חברתיות באמצעות הדמיות, סימולציות ואמצעי אינטראקציה אחרים. כמו כן, תחול עלייה בשיטות ובמשאבים של עשה זאת בעצמך כדי לאפשר לאנשים ליצור אתר משלהם.

מטרת עיצוב אתרים היא לספק חוויית משתמש נהדרת, אשר בשנת 2021 תנבע מסיבות נפוצות וערכים משותפים.

טרנספורמציות גלילה

בכל פעם שמשתמשים גוללים למטה בדף, הם לא רק מנווטים בו אלא גם מתקשרים. הדברים שהם עושים כמו להזיז את האצבעות מעל העכבר מביאים לתגובה. פעולות אינטראקטיביות כאלה הן דרך להשתתף ובכל פעם שהן חלק ממה שקורה, יש יותר סיכויים להשיג עניין ולעסוק.

דרך עדינה אחת למשתמשים לקיים אינטראקציה היא באמצעות גלילה ובהקשר זה, מעצבי אתרים מפתחים את המשוב הוויזואלי שמקבלים המשתמשים בכל פעם שהם גוללים. הם עושים זאת על ידי ביצוע שינויים בלוחות צבעים מלאים, מעברים מונפשים מורכבים וכן שינויים גדולים בפריסה. בסך הכל, הם יחשבו על דרכים נוספות לגרום לכל גלילה להרגיש כאילו הם מבקרים בדף חדש או באתר חדש.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?