מהם שירותי קידום אתרים מקומיים וכיצד הם עוזרים להגדיל את העסק שלך?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

קידום אתרים מקומי הוא צורה יעילה ביותר של שיווק מקומי מקומי. זה מאפשר לך לקדם את העסק שלך ללקוחות המקומיים שלך בכל פעם שהם צריכים את זה. קידום אתרים מקומי משתמש בספריות Google ודפים צהובים. מיליוני משתמשים בודקים מדי יום בספריות אלה כדי לגלות את העסקים המקומיים באזורם.

קידום אתרים מקומי אינו כמו להפיל את העלונים לתיבת המכתבים של אנשים או להכניס מודעות לעיתון המקומי, שאולי מישהו מהם מעוניין במוצר או בשירות שלך עשוי לראות אותו או לא. קידום אתרים מקומי גורם לכם להגיע ללקוחות בכל פעם שהם זקוקים לו ומוכנים לבצע רכישה.

להלן מספר גורמים עיקריים המוכיחים ששירותי קידום אתרים מקומיים עוזרים לך למשוך לקוחות חדשים ובכך להגדיל את העסק שלך.

1. לקוחות מקומיים עוברים ברשת כדי למצוא עסקים באזוריהם: העולם התנייד וכ 65-70% מהאנשים משתמשים באינטרנט בכדי למצוא שירות באזורים המקומיים שלהם. יש רק 35-30% אנשים שמשתמשים בספריות נייר כדי למצוא מידע.

2. מהיר וממוקד מאוד: שימוש מקומי קידום אתרים וספריות מקוונות עוזרות לך ליצור קשר עם הלקוח הפוטנציאלי שלך כאשר הם זקוקים לך בפועל. אין זמן טוב יותר ליצור קשר עם הלקוח שלך כאשר הם זקוקים לך בפועל.

3. צמיחה של משתמשים ניידים: יותר ויותר לקוחות מקומיים משתמשים בנייד שלהם כדי לגלות את העסק המקומי בזמן שהם מסתובבים. מְקוֹמִי קידום אתרים שירותי שיווק מכסים משתמשים ניידים ושולחניים, כלומר לעולם לא תחמיץ את הלקוח הפוטנציאלי שלך.

4. שיעור החזר ROI מוגבר: לשיווק בספריות מקומיות יש המרות גבוהות יותר מאחרות. שלא כמו אמצעי פרסום אחרים, זה מבטיח לך חשיפה מבוזבזת מעט. זה מוכיח את זה קידום אתרים מקומי יעיל וגם חסכוני.

5. סיכוי להקדים את המתחרים שלך: עסקים מקומיים רבים לא קיבלו רישום מקוון לעסק שלהם. רק 10% מהעסקים ביצעו את רישומי המקומות שלהם ב- Google וכאן אתה מקבל הזדמנות להמשיך לפני שהמתחרים שלך יתחכמו ותקבל יותר תחרות.

6. רבות מהספריות המקוונות בחינם לעת עתה: זה חופשי לתבוע את הרישום שלך בספריות מקוונות ו- גוגל מפות. זה קידום חינמי של העסק שלך כרגע, אבל זה לא יכול להיות לנצח.

7. עיתונים מקומיים נמצאים בירידה עצומה: יש מעט מאוד אנשים שקוראים עיתונים מקומיים. הסיבה מאחורי הירידה המאסיבית הזו היא שאנשים פונים לאינטרנט לחדשות המקומיות שלהם, כמו גם למצוא את העסק והשירותים המקומיים.

8. אמון רב על ביקורות עסק מקוונות: מפה לאוזן מהווה גורם מרכזי בהצלחתם של עסקים מקומיים. גרום ללקוחות הפוטנציאליים שלך לבדוק את העסק שלך באופן מקוון ולמשוך מאות לקוחות חדשים.

גורמים אלה חזקים כעת והם עתידים להתחזק ומשמעותיים יותר בעתיד. עכשיו זה הזמן שלך לנצל קידום אתרים מקומי ותגביר את העסק שלך לפני שהמתחרים שלך יגיעו לשם.

פורסם על ידי Zack Will
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?