מהי אופטימיזציה למנועי חיפוש ולמה זה חשוב?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) מסייעת לך למשוך יותר תנועה אורגנית או ללא תשלום לאתר שלך. כאשר אתה מכיר כמה טכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש זה יכול להיות ההבדל בין האתר שלך לדירוג במנועי החיפוש או פשוט להתעלם ממנו.

ישנם בעצם שני סוגים של אופטימיזציה למנועי חיפוש. בדף זה, העוסק בכל מה שבאתר שלך ובדף שאינו עוסק במה שאתה עושה הרחק מהאתר שלך כדי להביא אנשים לאתר שלך.

קידום אתרים בדף

מילות מפתח

מילות המפתח שלך הן המילים והביטויים שמישהו יקליד במנוע חיפוש כאשר הוא מחפש מידע באינטרנט. הכנס מילות מפתח לכותרות העמודים ובכותרות המשנה שלך. בוטים לחיפוש מסתכלים על המילים שבכותרות שלך ומשתמשים בהם כאותות לנושא הראשי של הדף.

תוֹכֶן

אתה רוצה שיהיה לך מגוון סוגי תוכן שונים עם ערך SEO מקסימלי. זה כולל מאמרים או פוסטים בבלוג, גרפיקה, איורים או תמונות. שמור על פסקאות קצרות, השתמש בנקודות תבליט ובכותרות משנה והקל על קריאת התוכן שלך לבני אדם (לא רק בוטים של מנועי חיפוש). תוצאות ה- SEO שלך ישתפרו אם תייצר חומר תוכן שיישאר רלוונטי זמן רב ככל האפשר. כאשר התוכן שלך 'ירוק עד' המשמעות היא שאתה מתרכז בנושאים שאנשים יהיו להם במשך חודשים ושנים קדימה.

צפיפות מילות מפתח

אל תקעו כמה שיותר מילות מפתח בתוכן שלכם כדי לנסות למשוך את תשומת ליבם של מנועי החיפוש. זה לא רק מקשה על אנשים לקרוא, אלא גם האתר שלך יכול להיחשב כאתר זבל ולקבל רשימת שחורים. צפיפות מילות המפתח שלך נקבעת על ידי חלוקת מספר מילות המפתח, לפי מספר המילים בדף. התקן המוכר לצפיפות מילות מפתח הוא בין 2% ל -5%.

קידום אתרים מחוץ לדף

קישורים נכנסים

כאשר אתרים אחרים מקשרים אליך, תקבל יותר תנועה במנועי חיפוש. קישורים אלה, הנקראים קישורים נכנסים חייבים להגיע מאתרים כמותיים ולגיטימיים.

מדיה חברתית

מדיה חברתית היא אחת הטקטיקות החשובות ביותר של SEO מחוץ לדף. אנשים שמתבוננים ומשתפים את התוכן שלך באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ו- Google+ יזכו לחסד עם מנועי החיפוש.

אמון

אין כמעט דבר חשוב יותר להצלחת האתר שלך מאשר אמון. אם אתה מאבד את אמון הקהל שלך, אתה מאבד מכירות וכל סמכות העומדת. אתה יכול לבנות אמון על ידי שיתוף תוכן סמכותי ומדויק שיצרת ושאחרים יצרת.

פורסם על ידי Jon Allo
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?