מהירות דף אינטרנט – כיצד לבדוק ולשפר זמני טעינת אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם בדקת לאחרונה כמה זמן לוקח לטעון את האתר או את דפי האינטרנט שלך?

גוגל שוקלת להוסיף מהירות דף אינטרנט כגורם דירוג במנועי החיפוש. אם האתר שלך לא נטען מספיק מהר, ייתכן שהדירוג שלו יורד.

גוגל מנסה כל הזמן לשפר את חווית החיפוש של אנשים כך שהתוצאות יהיו מהירות וממוקדות. משתמשי מחשב מתוסכלים מאוד כאשר הם צריכים לחכות יותר מכמה שניות עד שיופיע אתר האינטרנט שלך.

מה זה אומר עבורך?

גוגל מציעה כלי שנקרא "מהירות הדף" שמעריך את הביצועים של דפי האינטרנט שלך ומציע כיצד לשפר אותם. באופן אידיאלי הדפים שלך צריכים להיטען בתוך 30 שניות על מודם 56K ופחות משתי שניות עם חיבור כבלים במהירות גבוהה.

כיצד לשפר את מהירות דף האינטרנט

השתמש בניווט CSS

אתרים המשתמשים בפלאש, JavaScript או וידאו כדי להרשים את המבקרים שלהם מאטים את זמני הטעינה של דפי האינטרנט. מנועי חיפוש אינם מוסיפים אינדקס לקבצים אלה. צור במקום זאת תפריט CSS כך שמנועי חיפוש יוכלו לעקוף את הקישורים.

השתמש בקבצים חיצוניים

במקום להכניס את כל קוד ה- CSS או ה- JavaScript בדף האינטרנט שלך למקם אותו בקובץ חיצוני. זה יפחית את העומס בקוד ויאיץ את הדפים שלך.

אמת קוד HTML

שגיאות HTML מונעות ממנועי החיפוש לעקוף את הדף שלך בקלות. גוגל "W3C HTML Validation Service" כדי לבדוק ולתקן את שגיאות ה- HTML שלך.

אופטימיזציה של תמונות

אם יש לך יותר מדי תמונות או כמה תמונות גדולות בדף האינטרנט שלך זה יפחית באופן דרסטי את זמן הטעינה. השתמש בתמונות ממוזערות ובצע אופטימיזציה באמצעות תוכנת גרפיקה כמו Photoshop או Fireworks כדי להפחית את גודל הקובץ של הדפים שלך.

השתמש ב- Server Side Includes (SSI) לצורך תחזוקה קלה

SSI מאפשר לך לעדכן מאה עמודים על ידי עריכת קובץ אחד בלבד במקום עריכת כל אחד מהם בנפרד. יש לטעון קבצים אלה בכל פעם שהם מגיעים אליהם מהשרת, אז וודא שמארח האינטרנט שלך משתמש בשרתים מהירים.

שרתים מהירים

רוב שרתי אירוח האתרים מארחים מספר אתרים באותו השרת. אם אתר אחד זוכה לפתע לזינוק בתנועה הוא עלול להכריע את השרת והאתר שלך עשוי להיות במצב לא מקוון באופן זמני. זה אומר שאתה עלול לאבד מכירות. היזהרו מעסקים המציעים מקום בלתי מוגבל. חפש שירות מכובד המבטיח זמן הפעלה של 99% ועושה גיבויים יומיים.

אתרים מונחים על בסיס סטטי לעומת בסיסי נתונים

אתרי HTML סטטיים נוטים לטעון מהר יותר מאשר אתרי אינטרנט המונעים על בסיס נתונים מכיוון שאתרי מסדי נתונים מכילים מאה או 1000 קבצים. מרבית האתרים הסטטיים הם תחת 100 עמודים. לפני שתכנן או תכנן מחדש את אתר האינטרנט שלך בדוק את מהירות הדף של אתרי מסדי נתונים שנבנו בתוכנה כמו WordPress, Joomla, Drupal וכו ').

שירות אירוח אתרים

מרבית האתרים בימינו חולקים את אותו השרת. אם אתר אחד מקבל פתאום גל במשאבי השרת זה משפיע על כל שאר האתרים בשרת זה. לכן היזהרו מחברות אירוח אתרים המציעות מקום ו / או רוחב פס ללא הגבלה. בדוק את זמן הפעילות של השרת בו מתארח האתר שלך.

עֵצָה

אם אתה מתכנן לעצב או לעצב מחדש אתר אינטרנט בדוק את מהירות הדף של אתרי האינטרנט באמצעות שירות האחסון ו / או תוכנת העיצוב לפני שתתחיל. קיום אתר לטעינה מהירה יעזור לך לדרג היטב במנועי החיפוש ובכך לייצר יותר תנועה ומכירות.

פורסם על ידי Herman Drost
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?