משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מהו שותף עשיר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

Wealthy Affiliate הוא אתר חברות בקהילה מקוונת שהוקם בשנת 2005 על ידי שני משווקים מקוונים קרסון וקייל. היא הפכה לקהילה מספר אחת ליצירת וצמיחה של עסק מקוון מצליח.

Affiliate Affiliate הוא אתר הדרכה עם קהילה מקוונת מסיבית העוסקים זה בזה ומציעים עזרה ותמיכה.

מי יכול להרוויח מאוניברסיטת שותפים עשירים?

Affiliate Affiliate (WA) הופך את התוכנית לזמינה לכולם, כולל אלה שאין להם מספיק כסף לשלם מחירים גבוהים עבור אימונים או שיש להם תקציב מוגבל. WA מציעה הדרכה לאנשים עם רמות מיומנות שונות, החל מתחילים ועד משווקים מנוסים.

אנשים שיכולים להפיק תועלת מ WA:

משווקי אינטרנט

עסקים וחברות מקומיות

סוחרים מקוונים

משווקים מקומיים

אנשים שרוצים לבנות אתרים משלהם

אנשים שרוצים למכור את המוצרים שלהם באופן מקוון

אנשים פנסיונרים, מחפשים הכנסה נוספת

אנשים המחפשים פלטפורמת אירוח מהימנה

סטודנטים

אנשים שרוצים להפוך את התחביב שלהם להכנסה נוספת

בלוגרים ובעלי אתרים שרוצים לשפר את אתרי האינטרנט שלהם

אמן / להקות / מוזיקאים כנסיות ועמותות.

מה זה לא שותף עשיר?

WA אינו תוכנית "התעשר מהר". WA איננה תוכנית MLM ואינך צריך לבנות קו מטה עצום כדי להרוויח כסף מהתוכנית. אין תנאי מוקדם למכור את WA עצמה. לא תתעשר בן לילה, אלא אם כן אתה משווק מיומן. הפלטפורמה תלמד אותך איך להרוויח כסף באינטרנט.

זה יעזור לך לבנות עסק מקוון סולידי שיימשך לאורך זמן, יחד עם תמיכה חיה שתצטרך לרכך את הרעיון לעשות את זה לבד.

כמה עולה להצטרף לשותף עשיר?

חברות בשותפים מתחילים עשירים – חינם.

חברות פרימיום – 47 דולר לחודש או 359 דולר לשנה.

אם תשדרג לחברות הפרימיום תוך 7 ימים הגישה לחודש הראשון שלך תהיה 19.00 $ בלבד

סקירה כללית של שותפים עשירים

ישנם מספר סוגים של אימונים העומדים לרשות החברים ויש בו הכל החל משיווק בדוא"ל, בניית רשימות, SEO, שיווק PPC, שיווק מאמרים, פיתוח אתרים והדרכה טכנית. במאגר מידע יש יותר מ -300 שיעורי הוראה ובכל חודש נוספים משאבים נוספים.

ההדרכה מותאמת לכל צרכיו וכוללת:

אימון וידאו

הדרכת הדרכה

כיתות בנושאים ספציפיים

שאלה ותשובות

שיעורי אימונים שבועיים חיים

קורסים מבוססי משימות

השתתף בדיונים אינטראקטיביים

למה אתה צריך WA?

משתלמות – בדרך כלל כאשר אנשים רואים את כל השדרוגים או המכירות של מוצרים או שירותים שונים, הם נכנסים אוטומטית לחשיבה שלילית מכיוון שהם יודעים שאם הם לא מרוויחים במהירות, הם יאבדו סכום כסף עצום. רוב האנשים מתחילים בתקציב קטן ופשוט לא יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור פרסום יקר או שדרוגים מתמידים.

לשותפים עשירים יש אפשרות בחינם וחברים יכולים להתנסות בתוכנית ללא כל התחייבויות, במיוחד אם הם לא בטוחים לגבי הכיוון שהם רוצים לקחת בשוק המקוון. חברות הפרימיום הינן בשיעור קבוע וזה נותן לחברים את החופש לעבוד בתקציב מבלי שיהיה עליהם לדאוג לעבוד קשה יותר רק כדי לשדרג לרמה אחרת.

הכל בפלטפורמה אחת – כדי להצליח באינטרנט, כולנו זקוקים לשירותים נוספים כמו אירוח, בלוג או אתר, תוכן וכלים שונים כדי לנהל את העסקים שלנו בהצלחה. שירותים וכלים אלה יכולים להסתכם בסכום יקר כשאתה מחבר את הכל, ויזמים מקוונים חדשים כמו גם קיימים נאבקים לאין שיעור לשמור על קשר כאשר הם לא מרוויחים מהאינטרנט במהירות. שותף עשיר עשה עבודה נהדרת בהוספת הכלים והשירותים החיוניים לפלטפורמה אחת כדי לגרום למשווקים חדשים להשיג את ההתחלה הקריטית הזו.

בניית אתרים ואירוח – WA מאפשר לך להשתמש ב- WordPress (WP) Express כדי לבנות בלוג משלך מותאם ל- WP ו- SiteRubix מפעיל אותו. וורדפרס הפכה לפלטפורמת הבלוגים הפופולרית ביותר עם עשרות תבניות לבחירה. אתה יכול לבחור להפעיל את הבלוג בדומיין siterubix.com בחינם או לקשר אותו לשלך. ל- SiteRubix מוניטין יוצא מן הכלל ואתרי אינטרנט שמתארחים בשירות נוטים לעשות טוב במיוחד בהשוואה לחברות אירוח אחרות.

אימון ותמיכה – יזמים מקוונים חדשים אינם מסוגלים להצליח מעצמם. אם יש לך שאלות, הן יענו! תמיכת הלקוחות ממהרת להגיב ומסייעת לחברים בכל נושא שהם עלולים להיתקל בהם. קרסון וקייל משתתפים באופן פעיל יחד עם החברים לענות על שאלות באופן אישי. זה לבדו מראה את כמות המסירות הגדולה שיש להם בכל הנוגע לעזרה לחברים.

אנשים שאין להם שום מושג על הכנסה מקוונת נכנסים לשוק זה על בסיס יומיומי, והאינטרנט העולמי כולל טונות של תכניות, מוצרים והדרכות "להרוויח כסף" שמבלבלות מספיק מספיק את המשווקים החדשים ואף גורמות לכמות אדירה של אנשים. ליפול בהונאות או בהבטחות ריקות.

הוכח כי לרוב המשווקים המקוונים המצליחים היה מנטור או תוכנית תמיכה שהנחתה אותם להצליח. זוהי הקהילה הפעילה הטובה ביותר ברשת ושיטות רבות לתקשר זמינות כמו; תיבת צ'אט בשידור חי, אפשרות לשאלון, פורום, לוח מחוונים פעיל ותקשורת מיקרו-בלוגים.

אין שליליות או התנהגות שיפוטית כמו שאנחנו רואים בפורומים הציבוריים, אלא רק שיחות איכותיות. תוכלו להתחבר לרשת עם משווקים דומים ולפגוש אינספור אנשים שישתפו רעיונות או יתמכו זה בזה.

השראה – ללא מוטיבציה, קשה להשלים משהו בחיים, שלא לדבר על הקמת עסק מקוון. שותפים עשירים שומרים על הלומדים שלהם מוטיבציה על ידי הגדרת יעדים ואז מתגמלים את מי שעמד ביעדים על ידי מתן משהו בעל ערך. עבור רוב האנשים הרבה יותר קל להגיע להצלחה כשיש להם משהו לעבוד אליו ששווה להתאמץ.

שותפים עשירים בוודאי לא יהפכו אתכם לעשירים וזה לא יהפוך אתכם למוצלחים. בסופו של דבר ההחלטה לנקוט בפעולה תהיה כל בידך ושום הכשרה או תמיכה לא יכולים להחליף את הרצון החופשי. חוק הזריעה והקציר הוא כיצד תקבלו את קצירכם.

מהו שותף עשיר?

שותף עשיר הוא מישהו שמתאחד עם אחרים בעלי דעות דומות, בתנאים שיש להם והשגת עושר לגיטימי בלתי מוגבל.

WA נותן לך את כל חומרי הבניין, אך השאר יהיה תלוי בך. התחלה היא תמיד החלק הקשה ביותר, אך עם המוטיבציה הנכונה והגישה החיובית אין שום סיבה להיכשל.

פורסם על ידי Jamie Clay
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?