מהו בלוג ואיך זה עובד?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בלוגים הם כעת חלק בלתי נפרד מעולם האינטרנט. בכל פעם שאנו שומעים את המילה בלוג אנו יודעים שזה משהו שקשור לטכנולוגיה חדשה, אך נשאלת השאלה מהו בלוג?

הבלוג הם כתבי עת מקוונים. הם משמשים כצורה קצרה של יומני אינטרנט שמשמעותם רשימת כתבים באינטרנט. כשכל הכתיבה משולבת יחד בכדי לתת לה מראה כמו אתר קטן זה נקרא בלוג. בלוג יכול להיות מורכב מחדשות, מאמרים, דפי יומן אישיים, תמונות, אודיו, וידאו, מידע על החברה, מוצר שיימכר, הפרסומת שלהם והרשימה היא אינסופית.

יש דבר אחד שתראה בדרך כלל בכל בלוג וזה סדרי כרונולוגיה שבהם ההודעה החדשה יותר (התוכן שנכתב בבלוג) מופיעה בעמודים הראשונים. בעיקרון הפוסט הטרי יהיה מעל הפוסט האחרון שכתבת. המטרה הבסיסית בכך היא לגרום לקוראים להכיר את התוכן המעודכן. לאחר מכן, יש את רשימת הארכיון שממנה הקורא יכול לעבור גם לפוסט הרצוי.

איך עובד בלוג?

העבודה הבסיסית של בלוג מתחילה ממערכת ניהול התוכן המשמשת ליצירת הבלוג המסוים הזה. זה המקום בו בלוגר יוצר, מעצב, מנהל פוסטים, מנהל תגובות וניסויים עם הבלוג. בעיקרון זה המקום שבו הבלוג מקבל את המראה שלו. ישנם גם ממשקים מקוונים פופולריים אחרים כמו וורדפרס, בלוגר וכו 'המעניקים אפשרויות מונעות בתפריט למשתמש, אך התפקוד הבסיסי הוא זהה. זאת כדי לעזור לבלוגרים להרבות בלוגים.

בלוג מקבל את מבטו באמצעות שפות קידוד כמו HTML, PHP ו- CSS, אך בדרך כלל בלוגרים אינם צריכים להיכנס לפרטים אלה מכיוון שמערכת ניהול התוכן או הממשק המקוון מעניקים לבלוגרים נושאים מוגדרים מראש שמונעים בתפריט וניתן לעצב גם כן. נערך בקלות.

ממשקים מקוונים אלה מעניקים לבלוגים את הנושאים המקוריים שלהם, אך ניתן לשנות אותם באמצעות קודי נושא אחרים הזמינים באופן חופשי באינטרנט. אתרים אלה או בלוגים אחרים מספקים תבניות נושא ומראים לך את גרסת ההדגמה כך שיהיה לך קל יותר לבחור ולהחליט את סוג המראה שאתה רוצה לבלוג. נושאים אלה מחולקים לטורים שונים כדי להפוך את המראה טוב וקל לגלישה. יש גם כמה פונקציות מובנות עיקריות כמו רשימת ארכיון, מקום להצגת פרופיל המחבר, אפשרות לקבלת תגובות, תוויות לפוסט ואפשרויות להציג פוסטים פופולריים או אחרונים.

כדי שבלוגים יעבדו, הכותב צריך לבחור נושא מתאים ואז לכתוב פוסטים בבלוג בהתאם.

פורסם על ידי Patricia Fioriello
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?