מהו אירוח וורדפרס?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אירוח וורדפרס הוא מנוע בלוגים מוביל בקוד פתוח אשר בדרך כלל מפעיל 90% מהבלוגים המובילים. ניתן להוריד אותו, להתקין אותו בתחום שלך ואתה יכול להשתמש בו לבלוגים. אתה יכול אפילו ליצור בלוג משלך בחינם ב- WordPress.com.

היית מגלה שרוב החברות ואפילו אנשים פרטיים בימינו משתמשים בוורדפרס לצורך כתיבת בלוגים. הסיבה לכך היא שתגלה שיש תכונות שונות המציעות שירות לצרכים שונים של הבלוגר. אם יש לך בלוגים מרובי משתמשים, תוכל להשתמש בוורדפרס ואם אתה זקוק לרשתות חברתיות, תוכל להיעזר ב- BuddyPress. ניתן להשתמש בכל אלה באופן חופשי והם קוד פתוח.

לעתים קרובות מי שמשתמש באחסון אתרי וורדפרס נמצא בדילמה אם הם ידרשו ספק אירוח מיוחד עבור הבלוגים שלהם. אך אם אתה משתמש באחסון בלוגים של וורדפרס, תצטרך להיות בעל מסד נתונים MySQL ו- PHP ולהוסיף אותם לחבילת האירוח שלך בשם הדומיין שלך. פרט לכך ייתכן שתזדקק ל 777 הרשאות וכן הלאה עד שלא התקנת את וורדפרס ואלה זמינים בקלות אצל ספק אירוח הוורדפרס עצמו. אתה עשוי לגלות שישנן חברות אירוח רבות המפרסמות כי הן מספקות את אירוח הבלוגים המיוחד וזה 'התקנת קליק אחד'. זה כלום אלא נעשה על ידי שימוש בכלים כמו Fantastico וכאן אתה צריך לתת את שם התיקיה שממנו צריך לטעון את הוורדפרס ואז בלחיצת עכבר אחת הוורדפרס יוטען.

זה זמין כעת עם חברות אירוח רבות וכאשר אתה הולך לאירוח וורדפרס עדיף שתגלה אם הם מספקים גם את לוח הבקרה של Fantastico ו- cPanel. כאשר אתה הולך לאירוח וורדפרס, אם אין לך את המיומנות להתקין את הוורדפרס, עליך ללכת על חברת אירוח וורדפרס אותנטית לאחר שתחקור כראוי ולא תיפול טרף לאותן חברות שעשויות לגבות ממך תשלום נוסף עבור השירות.

פורסם על ידי Amit Bhawani
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?