מדריך לנושאי WordPress מותאמים אישית

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן בקוד פתוח המובילה. למעלה מ -50% מאתרי העולם פועלים במערכת ניהול תוכן זו והופכים אותה לאופציה אידיאלית אם ברצונך לבנות אתר חדש. להיות פלטפורמת קוד פתוח יש את המגבלות שלה, אחת מהן היא שרוב האתרים נראים דומים למשתמשי האתר. זה יכול להיות חסרון במיוחד אם אתה רוצה אתר אינטרנט ממותג וייחודי שיבולט מכל השאר. למרבה המזל, אתה עדיין יכול להחזיק אתר ייחודי וממותג ביותר הפועל בפלטפורמת WordPress בזכות נושאים מותאמים אישית.

מהן ערכות נושא מותאמות אישית של WordPress?

ערכות נושא לבלוגים המובנות על מערכת ניהול תוכן זו מסווגות בדרך כלל לנושאים בחינם ופרמיום. אלה לרוב זמינים לציבור להורדה. לעומת זאת, תבניות WordPress מותאמות אישית הן תבניות פרימיום שאינן זמינות לציבור להורדה. נושאים אלה פותחו במיוחד כדי להתאים לצרכים של עסק מסוים.

מי יוצר תבניות וורדפרס בהתאמה אישית?

ניתן לפתח תבניות מותאמות אישית על ידי מפתחים או סוכנויות בודדים. ההסמכה העיקרית למפתח תבניות וורדפרס היא הבנה של מערכת ניהול התוכן והטכנולוגיות המשמשות לבנייתו כמו PHP, JavaScript ו- CSS. התבנית שפותחה חייבת להיות תואמת לאחת או יותר מהגרסאות הקיימות וכן לתוספים והווידג'טים הזמינים.

כמה יעלה לפתח נושא?

כמו בפרויקטים אחרים של עיצוב אתרים ופיתוח אתרים, מספר גורמים ייקבעו לקבוע כמה יעלה נושא WordPress מותאם אישית. גורמים אלה כוללים:

  • מפרט נושא
  • משך הפרויקט הצפוי
  • בין אם תשכור יזם או סוכנות פרטנית
  • כל שירותים נוספים הנדרשים מלבד הפיתוח

בהתבסס על גורמים אלה ואחרים, פיתוח תבניות וורדפרס יכול לעלות בין כמה מאות דולרים לאלפי דולרים. זה גם יקר יותר לפתח נושא מותאם אישית בהשוואה לרכישת נושא פרימיום.

כדאי להשקיע בתבנית מותאמת אישית לוורדפרס?

אמנם עלות גבוהה היא החיסרון העיקרי שקשור לפיתוח נושא מותאם אישית, אך הוא הופך להיות השקעה משתלמת אם תרצו את הדברים הבאים.

1) נושא וורדפרס שבבעלותך באמת

נושאי פרימיום מציעים בעלות חלקית. כלומר, תוכלו להתאים אישית את הנושא כך שיענה על הצרכים הספציפיים של האתר שלכם. עם זאת, הנושא עדיין בבעלות היזם שיצר אותו. תבניות מותאמות אישית עבור וורדפרס מציעות לך בעלות מלאה. לאחר השלמת התבנית, היזם יעביר אליך בעלות. מלבד ביצוע שינויים, כעת תוכל להציע את הנושא בחינם או כנושא פרימיום לאחרים.

2) זקוק לאתר וורדפרס ייחודי ומותג

אם אתה רוצה נושא בעל תחושה ייחודית שאינו דומה יותר מדי לתבניות הפרמיום הזמינות ולתבניות החינמיות, תבנית מותאמת אישית היא אופציה נהדרת. תבניות עיצוב מותאמות אישית מעניקות לך שליטה רבה יותר על מראה האתר בוורדפרס לאחר השלמתו. זה גם מאפשר לך להתמקד בפונקציות ספציפיות שאתה רוצה באתר שלך, אך הם לא מטופלים היטב על ידי נושאים בחינם או פרימיום.

אם ברצונך להקים אתר וורדפרס ויש לך משאבים כספיים, קבלת תבנית מותאמת אישית שפותחה עבור האתר היא אפשרות טובה. עיצוב מותאם אישית מציע שליטה טובה יותר ומעניק לך בעלות כוללת על התבנית.

פורסם על ידי Sajesh P
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?