משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מדריך להעסקת מעצב גרפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

העסקת מעצב גרפי יכולה לעזור לכם להרחיב את העסק שלכם. המוצר המעולה שלך או השירות יוצא הדופן שלך עדיין זקוקים למיתוג ופרסום הולם. אז בחירת מעצב היא אחד הצעדים המכריעים ביצירת תדמית החברה שלך. שימוש בשירותי עיצוב גרפי מקצועיים הוא הכרחי, במיוחד עבור חברות סטארט-אפ.

לרושם ראשוני תפקיד חשוב מאוד בכל הנוגע למראה החברה שלך. לקוחות פוטנציאליים מקבלים רושם ראשוני זה של העסק שלך בעיקר באמצעות חומר פרסומי כגון חוברות, עלונים, עלונים, קטלוגים, אריזות מוצרים ודפי אינטרנט. להכיר על ידי פרסום תוצרת בית חובבני הוא הדבר הראשון שאתה רוצה להימנע ממנו. אם ברשותך חומר פרסומי שתוכנן ונעשה על ידי מעצב מקצועי, תהיה לך ולחברה שלך סיכויים טובים יותר למשוך תשומת לב חיובית מלקוחותיך.

מעצב גרפי בונה את תמונת המוצר שלך באופן שישיג לך מענה וקבלה חיובית מלקוחות פוטנציאליים. על מנת למשוך כל הזמן לקוחות חדשים תוך שמירה על הנאמנים, עסקים רבים בוחרים לעדכן או לשחזר או אפילו להמציא מחדש את פעילויות הפרסום שלהם. הענקת מראה חדש ורענן לאתר האינטרנט שלך, או עיצוב מחדש של הלוגו ואריזות המוצרים שלך, יכול ליצור עניין חדש עבור המוצרים והשירותים שלך.

איך בוחרים מעצב גרפי?

חפשו מעצבים גרפיים ברשת במקומות כמו שווקי B2B, גוגל, רשתות חברתיות ודפים צהובים. יתר על כן, אתה יכול לבקש מהעמיתים לעבודה או מחברים שלך הפניות. כנראה הדרך הטובה ביותר היא לבחור כמה מעצבים להערכה. ישנם דברים רבים שכדאי לזכור בעת חיפוש שירותים של חברת עיצוב גרפי.

בדקו את תיקי העבודות שלהם: השלב העיקרי בהערכת שירותי עיצוב גרפי הוא סקירת התיקים. חפש פרויקטים מסוימים הדומים ביותר לפרויקטים שלך. קל לזהות את סגנונות המעצבים מהתיקים שלהם. אם תבחרו להעסיק חברת עיצוב, בקשו תיקי מעצבים שימונו לעבוד אתכם.

השלב הבא יהיה הסכם על מספר מסוים של מושגי עיצוב שעומדים להיות מוגשים. על פי בקשתך, מעצב מקצועי היה יוצר כמה מושגים לבחירתך. הנבחר ביותר היה בשימוש ופיתוח נוסף. יתכן שבסופו של דבר אינך מרוצה מאף אחד מהמושגים המסופקים. אז אתה צריך לנסות להסביר עוד יותר את החזון שלך. שמור על שיח פעיל וישיר עם המעצב שלך. יש שם מעצבים גרפיים שיכולים לגרום לכולכם לכל דבר ובלבד שהם מבינים מה בדיוק הייתם רוצים לראות.

מעצב גרפי צריך להיות מאזין קשוב אשר יהפוך את החזון והרעיונות שלכם בקונספט עיצובי מתאים. ודא שהוא / היא מחויבים בפיתוח הבקשות שלך ושים לב לפרטים. שיתוף פעולה בינך לבין המעצב שלך אמור להביא לאיזון מצוין, בין עמידה בדרישותיך לבין שימוש ביצירתיות ודמיון בבניית מושגי העיצוב.
בדוק הפניות! לפני שתעסיק מישהו לעבודה וודא שאתה בודק את הפניות שלו. כמו כן, הסכמו על מספר התיקונים העשויים להידרש להמשך פיתוח הרעיון העיצובי שנבחר.

פורסם על ידי Jelena Balaban
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?