משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מדוע שיווק דיגיטלי נכשל וכיצד להגדיר אותו כבר מההתחלה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

(1) מרבית המשווקים הדיגיטליים נופלים מכמה סיבות: ·
• חוסר ידע כיצד פועל שיווק דיגיטלי וזאת אחריות עצומה לבדוק לאור העובדה שהעולם הדיגיטלי מפוצץ סוגים חדשים של מדיה חברתית, למשל, טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק, אתר, קשרים מקושרים ורובם מבולבלים להבין איך לתרום את התקופה הקצרה שלהם, מזומנים ועשייה ואנרגיה פשוט כמו טיפול בצמח או עץ יצרניים ולהתחיל להניב תוצאות פוריות.

• לא מצליחים להבין את המורכבות של שיווק בדוא"ל, להישאר ממלכתי בגישה העסקית שלהם, לאתר את הקהל הנכון שלהם וכיצד למשוך לקוחות באופן מהימן בהנחת היסוד.

• לא מצליחים לאתר את הקול שלהם, המותג או המומחיות שלהם ולהתקדם בדרכים הנכונות ולהוביל את עצמם.

• לא ניתן לדעת כיצד להביא מזומנים ללא קשר לזמן מה של מאמצים ולא להבין כיצד לסנק את הקורסים שלהם ולהכניס את המאמצים הנכונים בדרך הנכונה.

• בצע כמות גדולה יותר של מה שעובד, למשל, בנה אתר משלך והשקעה שמימית או קדושה בהקלת האתר שלהם מדי שנה באמצעות הקלות על הממשלות ורכישת שטח תחום משלהם עם הממשלות המקלות.

• אני למשל מציע ומציע ניהול של Blue Host באמצעות Word Press. להצטרף לכאן. צמד כאן לשירותי מארח כחולים. ·

• מחסור במידע על פסיכולוגיית מכירות וסחיבת אורחים / מבקרים לאתר שלך ללא חילופי דברים מילוליים ואימוץ אסטרטגיה עסקית.

(2) המלצתי לכל המתחילים המעוניינים לבנות אתר משלהם במקרה של מכירת פריטים, למשל לייפות מוצרים או סוכני קוסמטיקה, מכשירי מטבח, ספרים, שירותי אמנות / מלאכת יד, מכשירים אלקטרוניים או מינהלים, לדוגמא, שיעורים מקוונים או תרגילי הדרכה, הנהלות הביצוע, הנהלות הייעוץ או כל דבר אחר שיכול להיות, אני מציע את ארבע (4) ההתקדמות הנלמדות:

א. בנה אתר משלך ללא כל הכנה באמצעות וורדפרס ונהל יומן של חזון החיים שלך.
II. הספקולציות השמימיות העיקריות או ההשקעה הקדושה כאן הן כמה דולרים או בצורות הכספיות של המדינות שלך, שלם לממשלות המקלות בשנה או לפי התוכנית שתבחר.

III. אני ממליץ בחום על Blue Host Service כמיזם המבורך והמאומן שלך לרכישת שם החלל שלך (שם הדומיין) ולמינהל מקלות אתרים (שירותי אירוח אתרים). באמצעות Blue Host תוכלו לקנות את שם הדומיין שלכם ולקבל שירותי אירוח אתרים שתשלמו בשנה או למשך כמה שנים, בהתאם לבחירתכם ולתכנית הרכישה.

צמד כאן כדי לקנות ל- Blue Host.

IV. מצד שני, האנשים המפליגים לא נאוהים כרגע מהמיזם המקודש וההשקעה הקדושה שלהם ל- Blue Host, אני ממליץ להשתמש בשירותי ניהול קלים ואחסון אתרים בחינם, למשל, Infinity.net כאופציה נוספת, אפשרויות להפעיל את התוכנית הזו. את הכביש, אולם יתכן שלא יהיו בו כל נקודות השיא של אזור המארח הכחול בתשלום ומתקני הממשל. בנקודה שבה אתה רוכש שם שטח או שם דומיין, וודא שמדובר בקצאת ביטוי ידידותית ל- SEO (אופטימיזציית מנועי חיפוש) ולהישג שלך המושך בהזדמנות הקשורה לכסף, אני ממליץ בחום להשתמש באתר ההרחבה (מודל: ano1products.com לעומת לאחרים, למשל .net, או משהו כזה). אנא בחר בשם דומיין dot com ולא בשמות דומיין אחרים כגון נטו או אחר. כל הזמן, אני מציע בהדגשה שיהיה לך אתר משלך אם זמן המיזם שלך הוא רק כמה שעות עבור הכנסות אוטומטיות או משכורת במשרה מלאה בחלל המארח ובמנהלות, מכיוון שהם הטובים ביותר כפי שאומר המורה שלי ותוכל לחקור באופן אוטונומי לגמרי לבד גם כדי לבדוק את חיבתי למארח הכחול. הדרך הטובה ביותר להתחיל היא לתבוע את האתר שלך ולהשתמש בממשל המאפשר תשלום בתשלום, למשל, Blue Host אשר תהיה ההשקעה הקדושה הבודדת שלך בשנה.
אני מאחל לך כל טוב בהרשמה ל- WordPress ו- Blue Host Domain Services כדי להתחיל את היסוד לבעלות על אתר משלך ולקחת צעד קדימה לעבר חופש פיננסי. המדריכים כיצד להתחיל לעבוד עם וורדפרס ולעשות את שירותי אירוח אתרים, אנא השתמשו במדריכי YouTube או שיש הרבה פלטפורמות מקוונות כמו Udemy Online Training Platform. חלק מהקורסים באודמי הם בחינם ורובם בתשלום ועושים לך את כל המשאבים החינמיים בכל מקום והתחל.

פורסם על ידי Yasmin Muhammad Elias
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?