משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מדוע עלי להשתמש במערכת ניהול תוכן? עשרת פלטפורמות ניהול התוכן בקוד פתוח המובילים להשגת שליטה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מהו CMS? מערכות ניהול תוכן מוגדרות כתוכנה שנועדה לפשט את הפרסום והעריכה של תכני רשת. CMS פשוט מאפשר ליוצרי תוכן להגיש תוכן מבלי לדרוש את הידע בקידוד HTML או העלאת קבצים. לרוב נעשה שימוש ב- CMS בהקמת נוכחות באינטרנט. תוכנת CMS עוקבת אחר כל התוכן באתר האינטרנט. תוכן זה יכול לכלול טקסט פשוט, תמונות, מוסיקה, וידאו ומסמכים. היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- CMS הוא שהוא דורש כמעט מעט מיומנות או ידע כדי לנהל אתר.

להלן 10 מערכות ניהול התוכן המובילות שיעזרו לך לתחזק את האתר שלך בקלות:

1. ג'ומלה: המערכת כוללת תכונות כמו אחסון במטמון לדפים לשיפור ביצועים, גרסאות דפים להדפסה, עדכוני RSS, הבזקי חדשות, בלוגים, סקרים, חיפוש באתרים, ובינלאומי בשפה.

ג'ומלה! משמש להפעלת כל סוגי אתרי האינטרנט השונים, כולל אינטרא-נטים ארגוניים, מגזינים מקוונים, עיתונים ופרסומים, כמו גם מסחר אלקטרוני ויישומים ממשלתיים. שימוש לא מסחרי פופולרי גם כן. מאפייני המפתח כוללים: מנועי אתרים המונעים לחלוטין על בסיס נתונים, קטעי חדשות, מוצרים ושירותים ניתנים לעריכה ולניהול מלא, ניתן להוסיף לחלקי נושאים על ידי תרומה של מחברים, פריסות הניתנות להתאמה אישית מלאה כולל תיבות תפריט שמאלה, מרכזית וימינה, העלאת תמונות לדפדפן הספרייה שלך לשימוש בכל מקום באתר, ותא פורום / סקר / הצבעה דינמי לקבלת תוצאות במקום.

2. וורדפרס: לא משמש רק לבלוגים יותר, וורדפרס הוא פרויקט קוד פתוח, כלומר ישנם מאות אנשים בכל רחבי העולם שעובדים עליו. זה חופשי לשימוש בכל דבר שדף הבית של החתול שלך לאתר Fortune 500 מבלי לשלם לאיש דמי רישיון או מחיר עיצוב.

3. פלטפורמת דרופל: דרופל הינה פלטפורמת קוד פתוח ומערכת ניהול תוכן בחינם שנכתבה ב- PHP לבניית אתרי אינטרנט דינמיים המציעים מגוון רחב של תכונות ושירותים, כולל ניהול משתמשים, פרסום זרימת עבודה, יכולות דיון, צבירת חדשות, פונקציות מטא נתונים באמצעות אוצר מילים מבוקר ופרסום XML למטרות שיתוף תוכן.

Drupal מצויד בתערובת עוצמתית של תכונות וניתנות להגדרה, והוא יכול לתמוך במגוון מגוון של פרויקטים ברשת החל מבלוגים אישיים וכלה באתרים גדולים המונעים על ידי הקהילה.

ניתן להשתמש בתוכנה זו לפורטלי אינטרנט קהילתיים, אתרי דיונים, אתרי אינטרנט ארגוניים, אתרים אישיים או בלוגים, יישומי מסחר אלקטרוני, ספריות משאבים ואתרי רשת חברתית.

4. CMS Made Simple: CMS Made Simple היא מערכת ניהול תוכן (CMS) קלה לשימוש לאתרי תוכן פשוטים ויציבים. הוא משמש בכל רחבי העולם לאתרים פשוטים, כמו גם ליישומים ארגוניים מורכבים יותר.

הוא מספק דרך מהירה וקלה ליצור אתר אינטרנט ולנהל את תוכנו. בניגוד לחבילות CMS רבות אחרות, היא אינה מורכבת מדי, והתוכנה אינה מיועדת רק לבלוגים. התוכנה מספקת את היכולת לנהל מאמרים חדשותיים, פונקציונליות חיפוש בטופס יצירת קשר, עורך WYSIWYG (עבור לקוחותיך או העורכים שלך) ופונקציות מובנות רבות אחרות. בנוסף, ישנם מאות כלי תוספת של צד שלישי המותקנים במהירות ובקלות כדי לאפשר בניית אתרים עם יכולות רבות ושונות.

5. dotCMS – כולל תכונות שניתן לצפות בהן ב- CMS מלא, כולל הפרדה אמיתית של תוכן ועיצוב, קלות עריכה, אחסון במטמון בדפים, תבניות מתקדמות, תוכנה זו כוללת גם תכונות רבות שאינכם מצפים להן כגון לוח שנה Web2.0 ו ניהול אירועים, כלי תקשורת אלקטרונית ועוד. זה באמת CMS במיטבו.

dotCMS נתמך במלואו ונפרס על ידי אלפי חברות, ארגוני חדשות, אתרי אינטרנט 2.0, אוניברסיטאות, עמותות וקרנות.

6. miaCMS: מאפשר לך לבנות אתרים רבי עוצמה ותואמים לתקנים תוך מספר דקות. הוא כולל התקנה פשוטה, עורכי תוכן גרפיים (עם הפקת קוד אוטומטית), הפצת תוכן RSS, מערכת הרחבות, יכולות גמישות בנושא אתרים, חיפוש באתר, ניהול משתמשים ותמיכה רב לשונית.

7. ממבו: תוכנה זו יכולה לשמש לכל דבר, החל מאתרים פשוטים וכלה ביישומים ארגוניים מורכבים. הוא משמש להפעלת פורטלים ממשלתיים, אינטרא-נט ורשתות ארגוניות, אתרי מסחר אלקטרוני, מלכ"רים, בתי ספר, כנסיות ואתרי קהילה. התכונות הנהדרות של תוכנה זו כוללות: קל להתקנה, מאות תוספים, תוספים ומוצרי תוספות, פשוטים עבור משתמשים שאינם טכניים ליצור ולעדכן תוכן באמצעות עורך אינטואיטיבי מבוסס דפדפן אינטרנט, המקומי לחלוטין עם ניהול שפות, ולהתאמה אישית.

8. Textpattern: נועד לעזור להתגבר על המכשולים בפרסום מקוון, ולפשט את הייצור של דפי אינטרנט מובנים ועומדים בתקנים. התכונות של CMS זה הן אינסופיות, אך הנה כמה; קטעי אתר ללא הגבלה, מערכת ניהול קישורים משולבת עם מאמרים ללא הגבלה, קישורים, קטגוריות קבצים ותמונות, העלאת קבצים ותמונות מבוססות דפדפן וארגון, עריכה אינטואיטיבית מהירה של מאמרים, קישורים, הערות, רכיבי עמוד היררכיית הרשאות פרסום, עריכה ועיצוב, ללא הגבלה כותבי אתרים, התקנה ותחזוקה של תוספים מבוססי דפדפן, ייבוא ​​תוכן ממערכת ניהול תוכן אחרת ומנוע חיפוש מובנה.

9. מריטה: CMS זה מתמקד בידידותיות למשתמש ומאפשר לאנשים שאינם טכניים לנהל אתר. התכונות העיקריות כוללות: ליצור כמות בלתי מוגבלת של עמודים, הכנס תמונות לדפים, צור בלוג משלך, צור אלבום להצגת תמונות או תמונות למבקרים שלך, שמור על קשר עם המבקרים על ידי הכללת טפסי דוא"ל בדפים ויכולת שינוי מידע על האתר, לקבלת תוצאות טובות יותר עם מנועי חיפוש

10. Frog CMS: תוכנית זו מכונה CMS Simplified. חלק מהתכונות הנהדרות כוללות: תפריט ניווט עמודים מובנה בצורה היררכית ללא הגבלה, הזמנת עמוד גרור ושחרר, תוכן עמוד גמיש (גוף, סרגל צד, מורחב, סיכום), להתאמה אישית של פריסת עמוד, קטעי תוכן פשוטים לשימוש חוזר, ניהול מוגן באמצעות סיסמה, משתמש פשוט וניהול הרשאות, ועוד הרבה יותר.

פורסם על ידי Tamara S Johnson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?