משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מדוע עיצוב אתרים חשוב לכל עסק רציני?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בעת עיצוב מחדש של אתר, חלקם עשויים לחשוב על החשיבות של עיצוב אתרים, על האופן שבו הוא משפיע על קהל ועסק. יש חמש סיבות טובות מדוע עיצוב אתרים חשוב.

זה נותן רושם ראשוני.

כאשר משתמשים מבקרים באתר זה נותן להם רושם ראשוני מעסק. הם יכולים לשפוט עסק תוך שניות ספורות. לכן, בתקופה קצרה מאוד זו עדיף להשפיע לטובה על הקהל.

כאשר לאתר יש עיצוב מיושן או לא מושך, זה יאפשר לקהל להתרשם מהעסק. מכיוון שהם לא ימצאו את האתר מעניין, הדבר ירתיע אותם מלצפות בו. בדרך זו העסק יפספס לידים שכן משתמשים שיעזבו את האתר יעברו למתחרים.

עיצוב אתרים חשוב מכיוון שהוא משפיע על האופן בו קהל תופס מותג. הרושם שהעסקים משאירים עליהם יכול לתת להם להישאר בעמוד שלהם וללמוד עליהם יותר או לעזוב לעבור למתחרה. עיצוב אתרים באיכות טובה עוזר לשמור על לידים בדף שלהם.

זה עוזר באסטרטגיית אופטימיזציה למנועי חיפוש.

הרבה שיטות ורכיבי עיצוב אתרים משפיעים על האופן שבו עסקים מפרסמים תוכן באתר שלהם, מה שמשפיע גם על האופן שבו סורקי מנועי החיפוש מוסיפים אינדקס לאתר שלהם.

הם לא יכולים להרשות לעצמם לנהל את זה בצורה לא נכונה. כאשר יסודות ה- SEO שלהם בדף אינם עומדים בתקן הנדרש, הם ילחמו במשימה קשה לראות כבר מההתחלה.

בנוסף לאופן שבו הוא מתפרסם באתר, כמה אלמנטים של עיצוב אתרים יכולים להשפיע על SEO ישירות בפני עצמם. זה יכול להיות קשה להבין עיצוב אתרים כאשר הם לא מכירים את אופן הפעולה שלו. במילים אחרות, הקוד שלהם צריך להיות ידידותי לקידום אתרים.

עדיף להזמין חברת עיצוב אתרים מומחים בתחום זה על מנת להבטיח שיטות עבודה נכונות לעיצוב אתרים (כמו גם הצלחה של מנועי חיפוש).

זה יוצר עקביות.

כאשר עסקים מנסים להשיג לידים חדשים, הם רוצים לבנות את המותג שלהם. הם היו רוצים שהקהל שלהם יכיר יותר את המותג שלהם כדי שהוא יבחר בכם כשהוא רוצה להמיר. עיצובי אתרים הם בעלי ערך רב מכיוון שהם עוזרים ביצירת עקביות בין דפי אינטרנט.

חשוב להשתמש באותם גופנים, סגנונות וכן פריסות בכל דפי האתר. אם יש עיצוב אחר בכל עמוד, האתר ייראה מאוד לא מקצועי. זה גם יקשה על בניית הכרה במותג מכיוון שהקהל שלהם לא יוכל לדעת את הצבעים שיש לשייך למותג שלהם.

כאשר אתר אינו עקבי, המבקרים יעזבו ויעברו לצד מקצועי יותר. עקביות בנייה תאפשר למובילים להישאר בעמוד שלהם זמן רב יותר ותאפשר להם להכיר את העסק שלהם. כאשר האתר שלהם מעוצב מחדש עבור רכיב מפתח זה, הם יכולים להרוויח יותר לידים והמרות.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?