מדוע מיקוד לפי GEO כל כך חשוב בקידום אתרים מודרני?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כשמדובר בדירוג, אתה רוצה לדרג את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר המשמשות בנישה שלך. הבעיה היא שכאשר אתה עושה את זה התחרות שלך בוודאי כוללת כמה מותגים גדולים שיש להם תקציבי SEO ענקיים.

קידום אתרים הוא תחרותי ביותר והאמת היא שלא תוכלו להתחרות במותגים הגדולים. עם זאת, אתה יכול לנצל עד כמה חשוב SEO מקומי עבור גוגל כרגע. זה בדיוק המקום בו מיקוד גיאוגרפי מתרחש בכדי לתת לך יד מסייעת ענקית.

מיקוד למילות מפתח ספציפיות למיקום

הנקודה כאן היא שאתה רוצה לעקוף את תחרות מילות המפתח הקשה באמת. אתה יכול לעשות זאת במנועי חיפוש על ידי נקיטת הגישה של מיקוד למילות המפתח הספציפיות למיקום.

מה זה אומר בעצם?

אם לומר זאת פשוט ככל האפשר, במקום למקד למילת מפתח כמו "קנה נעליים", אתה מכוון למילת מפתח ספציפית יותר, ארוכה יותר וספציפית למיקום כמו "קנה נעליים בעיר ניו יורק". במקום "תיקוני רכב ניו יורק", אתה הולך עמוק יותר, כמו "תיקוני רכב ברוקלין".

הרעיון המרכזי כאן הוא לצמצם אותו ככל האפשר. אתה יכול אפילו להיות ממוקד כמו לצמצם חלק ממילות המפתח שבהן אתה משתמש לרמת הרחוב. עם זאת, עליך לנסות לכסות כמה שיותר מאזור השירות שלך.

מדוע למקד למילות מפתח ספציפיות כאלה?

שימוש במיקוד גיאוגרפי לקידום אתרים מציע כמה יתרונות שפשוט לא ניתן להתעלם מהם עבור מומחים SEO ובעלי עסקים. חלק מאלו שיש להזכיר הם:

  • תחרות נמוכה יותר – למרות שלמעשה בלתי אפשרי לעסקים קטנים יותר לדירוג למונחי החיפוש התחרותיים ביותר כמו "תוספי חלבון" או "מאפייה", קל הרבה יותר לדירוג עבור מילות המפתח הספציפיות למיקום מכיוון שהתחרות היא באופן טבעי הרבה יותר קטנה.
  • מחיר נמוך יותר – אתה צריך להוציא כסף על מסעות הפרסום שלך ב- SEO, כך שכשאתה הולך על התנאים התחרותיים מאוד, הקמפיין הופך במהרה למאוד יקר. עם מיקוד גיאוגרפי אתה משלם הרבה פחות.
  • פחות זמן – על מנת לדרג בדף הראשון בגוגל מילות מפתח תחרותיות, אתה יכול אפילו צריך לחכות שנה ויותר. במסעות פרסום של מיקוד גיאוגרפי, הזמן הדרוש הוא הרבה פחות.

כיצד להשתמש במיקוד גיאוגרפי בקידום אתרים

דבר ראשון. מיקוד גיאוגרפי ב- SEO הוא פשוט וגם מסובך. יש כמה אסטרטגיות שבהן אתה יכול להשתמש ושהן די ברורות. זה כולל:

  • יצירת דפי נחיתה מתאימים

ניתן להשתמש במילות מפתח של מיקוד גיאוגרפי הן עבור פרסומות בתשלום והן עבור חיפושים אורגניים. עם זאת, על מנת לנצל את ההזדמנות הזו באופן מלא, אתה זקוק לדפי נחיתה ספציפיים למיקום.

נסו לבנות אחד לכל מיקום בו אתם מציעים שירותים. ואז, כאשר אתה משתמש באסטרטגיות דירוג מקומיות של SEO, אתה יכול להפנות את הקישורים שלך לעבר המשאב המתאים.

  • שימוש בתחומים ממוקדים ברמה העליונה

זוהי טקטיקה שבה תוכלו בהחלט להשתמש אם אתם מתכננים להפעיל אתר לשרות שווקים מקומיים. עם זאת, זה גם משהו שאתה יכול לשקול אם סידור הפניות תקין אינו מהווה בעיה עבורך.

TLDs (תחומים ברמה העליונה) הם דומיינים עם סיומות ספציפיים למיקום, כמו.co.UK, או.com.au. יש לזה משקל רב בהרבה ממה שרבים מצפים כאשר מתייחסים למנועי החיפוש הספציפיים לגוגל המשמשים את המשתמש.

כאשר מתייחסים לאסטרטגיות ה- SEO הפחות ברורות בהן ניתן להשתמש בקמפיין מיקוד גיאוגרפי, נוכל להזכיר כמה דוגמאות:

  • רישום בספריות עסקיות מקומיות

עבור קידום אתרים מקומי באופן כללי, מדריכי העסקים המכוונים לאזור ספציפי הם בעלי ערך רב בהרבה מאלה הגדולים שיש להם כיסוי עולמי. במיוחד זה המקרה כאשר אתה יכול להתמקד בדפי הנחיתה הספציפיים למיקום שהזכרנו להלן.

  • סחר חליפין עם עסקים מקומיים

הקישור שאתה מקבל מעסק שמשרת את אותו אזור כמוך הוא בעל ערך רב בקמפיינים ספציפיים למיקום. במיוחד זה קורה במקרה שכבר יש להם כיסוי מקומי טוב במנועי החיפוש. כיוונו לחלפנים שונים שתוכלו להקים ותבחרו תמיד במשהו שמועיל לשני הצדדים.

מסקנות

כיום, אתה צריך להשתמש מיקוד גיאוגרפי לקידום אתרים. זה פשוט כמו זה. כשאתה שוכר סוכנות קידום אתרים שתעבוד באתר שלך, עליך להימנע מכל אלה שלא מדברים על החשיבות של קידום אתרים מקומי ושלא מזכירים מיקוד גיאוגרפי שיעזור לך לדרג בדיוק איפה אתה נותן שירות ללקוחות.

פורסם על ידי Adrian Alexa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?