מדוע לשכור מפתח אתרים לפרויקט שלך?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מפתחי אתרים מקצועיים הם מומחים

מדי פעם כשאני יוצר קשר עם עסקים קטנים כדי לייצר לקוחות חדשים, אני פונה לבעל עסק שאומר לי שהיה להם חבר או בן משפחה שבנה להם את האתר שלהם. וכפי שאתה יכול לדמיין, אני סקרן ללמוד עוד. אז אני אקשיב מקרוב כשהאדם מתייחס אליי למידה הרבה שהם קיבלו על עמל האתר. אני אפילו אשאל מהי כתובת האינטרנט ובמידת האפשר אגלה מה היא הכי אוהבת באתר האינטרנט שלהם. לעתים קרובות, זה המחיר שהם זוכרים על כל השאר.

כעת אין שום דבר רע בכך שחבר או בן משפחה יבנה אתר עבור העסק הקטן שלך, כמו שאין שום דבר רע בכך שחבר או בן משפחה יעבוד בביתך. עם זאת, כמעט תמיד ישנם יתרונות לכך שאיש מקצוע יבצע את העבודה, בין אם זה הבית שלך או האתר שלך. לדוגמא, אתה יכול לתת לאחיין שלך לצבוע את המטבח, אך האם היית נותן לשכן, הרופא לחבר אותו מחדש? כנראה שלא. למה? כי הוא לא חשמלאי מקצועי. גם אם הוא יכול לעשות את זה, הוא לא עושה את זה באופן קבוע. ברור שהפרויקט והחשיבות הם המפתח בהחלטה שלך. אז מדוע הבית הווירטואלי לעסק שלך יהיה שונה?

כמעט בכל פעם שאני צופה באתרי "מישהו שאני מכיר בנה את שלי" אני רואה אינדיקציה אחת או יותר לכך שהאדם לא היה מפתח אתרים או איש מקצוע ברשת. לא תמיד אכפת לך, אבל כמעט בכל פעם יש רמזים לכך.

היתרונות של שכירת איש מקצוע הם ארוכי טווח ולעתים לא נראים בקלות. אבל תהיו בטוחים, ישנם יתרונות.

יתרונות הפיתוח המקצועי

לעתים קרובות, אני אקבל לקוחות חדשים שיש להם היבט אחד או יותר של נוכחות באינטרנט, אך או שאין להם את האתר עדיין באינטרנט, או שיש להם אתר, אך הם לא יכולים למצוא אותו במנועי החיפוש. הסיבה לכך היא שיש הרבה היבטים להשגת העסק שלך באינטרנט. חלק מהגדולים כוללים:

  • שיש מקום לזה
  • יש כתובת בשביל זה
  • עוזר לאנשים למצוא את זה

לכל אלה יש פרטים שונים שיש לקחת בחשבון בעצמם. כאשר אתה מזמין מפתח אתרים מקצועי, ניתן לפשט או לשלב את ההיבטים הללו של השיווק המקוון שלך. בדיוק כמו שחשמלאי מקצועי יודע איזה מד חוט הכרחי ויש לו את הכלים והידע הנכון פשוט לעשות את העבודה, כך גם למעצב אתרים שהוא איש מקצוע יהיה מה שנדרש כדי שיהיה פשוט אבל יעשה את זה נכון.

אולי הסיבה החשובה ביותר להעסיק איש מקצוע לפרויקט פיתוח האינטרנט שלך היא שאתה רוצה שנעשה נכון. בדיוק כמו שעבודת חיווט גרועה עלולה לעלות לכם יותר בהמשך הדרך, אתר בנוי בצורה גרועה יכול לעלות יותר עבורכם בתיקון בטווח הארוך. על ידי שכירת מומחה לפיתוח אתרים לבניית האתר שלך תוכל למצוא את העסק שלך באופן מקוון, תשלם פחות לטווח הארוך עבור עריכות ושינויים, והעסק שלך יצמח מהחשיפה שתקבל דרך האינטרנט.

פורסם על ידי Matthew Way
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?