משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מדוע להשתמש במסגרות PHP?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

מסגרות PHP מציעות ארכיטקטורה ניתנת להרחבה, עם תכונות המקלות על תכנות קוד המקור על ידי מתן תבניות, רכיבים ותוספים סטנדרטיים. מרבית מסגרות ה- PHP הללו נתמכות על ידי קהילות ארגוניות או קוד פתוח המציעות תמיכה מוצקה בפיתוח אתרים. CakePHP, Code Igniter ו- Zend הם כמה ממסגרות ה- PHP הפופולריות ביותר, עם יתרונות וחסרונות, בהתאם לדרישות ה- PHP שלך.

מתכנתים מתקדמים של PHP זקוקים ליותר מקוד מקור בסיסי לפרויקטים לפיתוח אתרים. מסגרות PHP מציעות קיצורי דרך נוחים לשיפור היעילות, הפונקציונליות, כוח העיבוד והמהירות. בחר בין מסגרות PHP שונות המותאמות לסיפוק צרכי קידוד ספציפיים.

CakePHP מתמחה במתן ארכיטקטורה נרחבת ומתוקננת לפיתוח יישומים מהיר תוך שימוש בדפוסי עיצוב נפוצים עבור Model-View-Controller (MVC) ו- Mapping-Relational Mapping (ORM). CakePHP הוא הטוב ביותר עבור טירונים ל- MVC שרוצים בסיס יציב לקידוד PHP.

יש עקומת למידה תלולה למוסכמות קידוד של CakePHP, אך רבים טוענים שזה שווה את זה. ל- CakePHP יש גם עיבוד איטי יותר הנמדד בבקשות לשנייה, בהשוואה ל- Code Igniter ו- Zend.

CakePHP תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, ב- ORM, באובייקטים של מסדי נתונים, במטמון, באימות, ב- Ajax ובאימות משתמשים. CakePHP משתמש באבטחת בקרת גישה. קהילת קוד פתוח חזקה מספקת משוב, כמו גם, רכיבים ותוספים שימושיים רבים.

קוד מצית (CI) מציע שימוש מיידי טוב יותר וכלים נפוצים המתועדים היטב. היתרונות העיקריים כוללים תאימות, תצורה קלה וגמישות בכללי קידוד.

CI תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, באובייקטים של מסדי נתונים, בתבניות, במטמון, באימות ובמודולים אחרים. קוד מצית משתמש במוסכמות קידוד מסורתיות יותר. במבחנים למדידת בקשות לשנייה, קוד המצית היה מהיר במידה ניכרת מ- CakePHP או Zend עבור סדרת מדידות.

חסרון אחד עבור CI הוא הצורך לכתוב קוד מקור PHP ליצירת "מחלקת הפעלה" למטרות אבטחה.

מסגרת Zend (ZF) מאפשרת צמיחה של תכנות PHP עם תכונות כגון יישומים ארוזים מראש, סיוע בהפחתת ליקויים ופתרונות המותאמים לפלטפורמות שונות (למשל IBM, Linux ו- Windows). זנד עוזר גם למחשוב ענן.

מפתחי אתרים אינם צריכים להמציא את הגלגל מחדש; היו חכמים והשתמשו שוב בכלי קוד המקור הנפוצים של PHP. Zend מציע גמישות נוספת בכתיבת קוד המקור של PHP. Zend תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, באובייקטים של מסדי נתונים, במטמון, באימות ובמודולים אחרים. זה עשיר בתכונות ויש לו תמיכה טובה יותר בגלל גיבוי ארגוני. אבטחת Zend מבוססת בקרת גישה. זנד היה באמצע בין CakePHP ו- Igniter קוד בעיבוד בדיקות מהירות לבקשות לשנייה.

אל תבזבזו זמן ביצירת כלי PHP שכבר קיים. בהתאם לצרכי הפרויקטים שלך, ישנה מסגרת PHP טובה (CakePHP, Code Igniter או Zend Framework) שמתאימה למטרות שלך.

פורסם על ידי Jesse B Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?