מדוע להשתמש במסגרות PHP?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מסגרות PHP מציעות ארכיטקטורה ניתנת להרחבה, עם תכונות המקלות על תכנות קוד המקור על ידי מתן תבניות, רכיבים ותוספים סטנדרטיים. מרבית מסגרות ה- PHP הללו נתמכות על ידי קהילות ארגוניות או קוד פתוח המציעות תמיכה מוצקה בפיתוח אתרים. CakePHP, Code Igniter ו- Zend הם כמה ממסגרות ה- PHP הפופולריות ביותר, עם יתרונות וחסרונות, בהתאם לדרישות ה- PHP שלך.

מתכנתים מתקדמים של PHP זקוקים ליותר מקוד מקור בסיסי לפרויקטים לפיתוח אתרים. מסגרות PHP מציעות קיצורי דרך נוחים לשיפור היעילות, הפונקציונליות, כוח העיבוד והמהירות. בחר בין מסגרות PHP שונות המותאמות לסיפוק צרכי קידוד ספציפיים.

CakePHP מתמחה במתן ארכיטקטורה נרחבת ומתוקננת לפיתוח יישומים מהיר תוך שימוש בדפוסי עיצוב נפוצים עבור Model-View-Controller (MVC) ו- Mapping-Relational Mapping (ORM). CakePHP הוא הטוב ביותר עבור טירונים ל- MVC שרוצים בסיס יציב לקידוד PHP.

יש עקומת למידה תלולה למוסכמות קידוד של CakePHP, אך רבים טוענים שזה שווה את זה. ל- CakePHP יש גם עיבוד איטי יותר הנמדד בבקשות לשנייה, בהשוואה ל- Code Igniter ו- Zend.

CakePHP תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, ב- ORM, באובייקטים של מסדי נתונים, במטמון, באימות, ב- Ajax ובאימות משתמשים. CakePHP משתמש באבטחת בקרת גישה. קהילת קוד פתוח חזקה מספקת משוב, כמו גם, רכיבים ותוספים שימושיים רבים.

קוד מצית (CI) מציע שימוש מיידי טוב יותר וכלים נפוצים המתועדים היטב. היתרונות העיקריים כוללים תאימות, תצורה קלה וגמישות בכללי קידוד.

CI תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, באובייקטים של מסדי נתונים, בתבניות, במטמון, באימות ובמודולים אחרים. קוד מצית משתמש במוסכמות קידוד מסורתיות יותר. במבחנים למדידת בקשות לשנייה, קוד המצית היה מהיר במידה ניכרת מ- CakePHP או Zend עבור סדרת מדידות.

חסרון אחד עבור CI הוא הצורך לכתוב קוד מקור PHP ליצירת "מחלקת הפעלה" למטרות אבטחה.

מסגרת Zend (ZF) מאפשרת צמיחה של תכנות PHP עם תכונות כגון יישומים ארוזים מראש, סיוע בהפחתת ליקויים ופתרונות המותאמים לפלטפורמות שונות (למשל IBM, Linux ו- Windows). זנד עוזר גם למחשוב ענן.

מפתחי אתרים אינם צריכים להמציא את הגלגל מחדש; היו חכמים והשתמשו שוב בכלי קוד המקור הנפוצים של PHP. Zend מציע גמישות נוספת בכתיבת קוד המקור של PHP. Zend תומך ב- MVC, במסדי נתונים מרובים, באובייקטים של מסדי נתונים, במטמון, באימות ובמודולים אחרים. זה עשיר בתכונות ויש לו תמיכה טובה יותר בגלל גיבוי ארגוני. אבטחת Zend מבוססת בקרת גישה. זנד היה באמצע בין CakePHP ו- Igniter קוד בעיבוד בדיקות מהירות לבקשות לשנייה.

אל תבזבזו זמן ביצירת כלי PHP שכבר קיים. בהתאם לצרכי הפרויקטים שלך, ישנה מסגרת PHP טובה (CakePHP, Code Igniter או Zend Framework) שמתאימה למטרות שלך.

פורסם על ידי Jesse B Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?