מדוע לבחור בפיתוח אתרים מותאמים אישית על פני עיצוב תבניות?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עבור רוב העסקים הקטנים, המחיר הוא אחד הגורמים הקובעים ביותר בכל הנוגע לאיזה סוג של פיתוח אתרים בעלי עסקים בוחרים להשקיע. מכיוון שעלויות פיתוח אתר מקודד יכולות לנוע בצורה כה רחבה – בין כמה אלפי דולרים עד עשרות אלפים – עסקים לעיתים קרובות מתרחקים ממפתחים מותאמים אישית, ובוחרים במקום זאת באתרי תבנית הבנויים על פלטפורמות אתרים כגון iBuilt או WordPress. אתרים שפותחו מתבניות עשויים לממוצע עלויות נמוכות יותר מאשר אתרים שנבנו בהתאמה אישית, אך מה שהם מרוויחים בנקודת מחיר הם לרוב חסרים יכולות וגמישות.

אתרים מותאמים אישית מציעים עיצוב ייחודי יותר.

אתרי תבניות מכריחים מפתחים לעבוד במסגרת פריסה ותכונות עיצוב שנקבעו מראש. מלבד היכולת לשנות צבע רקע ואולי טקסט, אתרי תבניות מציעים מעט מקום למפתחים להתאים אישית את מראה האתר, מיקום התוכן וניווט. לעומת זאת, אתרי אינטרנט שנבנו בהתאמה אישית מקוד, מציעים מגוון בלתי מוגבל של יכולות עיצוב, וניתן להתאים אותם לכל מראה.

חשבו על ההבדל בין חיבור לוגו העסק למידע ליצירת קשר לתבנית כרטיסי ביקור, לבין קבלת כרטיס ביקור המיועד בדיוק לאותו עסק. כמו כרטיסי ביקור, גם אתרים הם ייצוג חזותי מרכזי של מותג החברה, ותבניות אתרים נוטות להיראות בדיוק כך – תבניות. אמנם ישנן תבניות אתרים רבות ושונות, אך רבות מהן נוטות להציע את אותן תכונות ופונקציונליות זהות, ומשתמשים בעלי יכולת אינטרנט יכולים לזהות תבנית אתר בקלות. אתרים מותאמים אישית מאפשרים לעסקים להימנע מאותו מראה "חותך עוגיות" בעיצוב ייחודי מסוגו.

אתרים מקודדים בהתאמה אישית מציעים יכולות חזקות יותר.

בעוד שאתרי תבניות מוגבלים ליישומי הניווט, המבנה והווידג'ט המפורטים בתבנית, פונקציות האתרים המותאמות אישית מוגבלות רק על ידי הדמיון והמיומנות של המפתח. המציאות היא שרוב העסקים אינם זקוקים פשוט לאתר; הם זקוקים לאתר עם יישומים מותאמים אישית המסוגלים לנהל, לנתח ולהציג נתונים ו / או תוכן. עבור בעלי עסקים בקנה מידה גדול, אתרי תבניות לעולם לא יציעו את הפונקציונליות הדרושה להפעלת סוג היישומים המותאמים אישית שיעזרו לאתרים שלהם – ולעסקים – להתנהל בצורה היעילה ביותר. תבניות אתרים גמישות רק כמו הווידג'טים הפשוטים המצורפים אליהן.

אתרים מותאמים אישית יכולים להציע ערך רב יותר באותה עלות של עיצובי תבניות.

בעוד שאתרים שפותחו בהתאמה אישית עשויים, בסך הכל, בעלויות גבוהות יותר מאשר עיצוב אתרי תבניות, לא כל האתרים המותאמים אישית עולים יותר מאתרי תבניות. מעצבי וורדפרס רבים שעובדים מתבניות אינטרנט שנרכשו מראש גובים מחיר לא פחות – אם לא יותר – ממפתחי אתרים פרילנסרים במחירים תחרותיים. האמת היא שמפתחי אתרים – בין אם הם מתכנתים מותאמים אישית ובין אם הם מעצבים תבניות – נעים באופן די נרחב במחיר השירותים שלהם. אם המחיר הוא גורם חשוב לאתר שלך, עדיף לחפש ולראות איזה מפתח מציע את המחיר והאיכות הטובים ביותר. אתה עלול להיות מופתע לגלות שמפתחי אתרים מותאמים אישית מציעים באותה מידה – אם לא יותר – כמו התבנית שלהם לעיצוב עמיתיהם, לעתים קרובות באותו מחיר או נמוך יותר.

פורסם על ידי Marjorie Steele
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?