משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני15 שעות, דקה1
 • פעיללפנייום1, 4 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 4 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 5 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 10 שעות

מדוע לבחור בפיתוח אתרים מותאמים אישית על פני עיצוב תבניות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עבור רוב העסקים הקטנים, המחיר הוא אחד הגורמים הקובעים ביותר בכל הנוגע לאיזה סוג של פיתוח אתרים בעלי עסקים בוחרים להשקיע. מכיוון שעלויות פיתוח אתר מקודד יכולות לנוע בצורה כה רחבה – בין כמה אלפי דולרים עד עשרות אלפים – עסקים לעיתים קרובות מתרחקים ממפתחים מותאמים אישית, ובוחרים במקום זאת באתרי תבנית הבנויים על פלטפורמות אתרים כגון iBuilt או WordPress. אתרים שפותחו מתבניות עשויים לממוצע עלויות נמוכות יותר מאשר אתרים שנבנו בהתאמה אישית, אך מה שהם מרוויחים בנקודת מחיר הם לרוב חסרים יכולות וגמישות.

אתרים מותאמים אישית מציעים עיצוב ייחודי יותר.

אתרי תבניות מכריחים מפתחים לעבוד במסגרת פריסה ותכונות עיצוב שנקבעו מראש. מלבד היכולת לשנות צבע רקע ואולי טקסט, אתרי תבניות מציעים מעט מקום למפתחים להתאים אישית את מראה האתר, מיקום התוכן וניווט. לעומת זאת, אתרי אינטרנט שנבנו בהתאמה אישית מקוד, מציעים מגוון בלתי מוגבל של יכולות עיצוב, וניתן להתאים אותם לכל מראה.

חשבו על ההבדל בין חיבור לוגו העסק למידע ליצירת קשר לתבנית כרטיסי ביקור, לבין קבלת כרטיס ביקור המיועד בדיוק לאותו עסק. כמו כרטיסי ביקור, גם אתרים הם ייצוג חזותי מרכזי של מותג החברה, ותבניות אתרים נוטות להיראות בדיוק כך – תבניות. אמנם ישנן תבניות אתרים רבות ושונות, אך רבות מהן נוטות להציע את אותן תכונות ופונקציונליות זהות, ומשתמשים בעלי יכולת אינטרנט יכולים לזהות תבנית אתר בקלות. אתרים מותאמים אישית מאפשרים לעסקים להימנע מאותו מראה "חותך עוגיות" בעיצוב ייחודי מסוגו.

אתרים מקודדים בהתאמה אישית מציעים יכולות חזקות יותר.

בעוד שאתרי תבניות מוגבלים ליישומי הניווט, המבנה והווידג'ט המפורטים בתבנית, פונקציות האתרים המותאמות אישית מוגבלות רק על ידי הדמיון והמיומנות של המפתח. המציאות היא שרוב העסקים אינם זקוקים פשוט לאתר; הם זקוקים לאתר עם יישומים מותאמים אישית המסוגלים לנהל, לנתח ולהציג נתונים ו / או תוכן. עבור בעלי עסקים בקנה מידה גדול, אתרי תבניות לעולם לא יציעו את הפונקציונליות הדרושה להפעלת סוג היישומים המותאמים אישית שיעזרו לאתרים שלהם – ולעסקים – להתנהל בצורה היעילה ביותר. תבניות אתרים גמישות רק כמו הווידג'טים הפשוטים המצורפים אליהן.

אתרים מותאמים אישית יכולים להציע ערך רב יותר באותה עלות של עיצובי תבניות.

בעוד שאתרים שפותחו בהתאמה אישית עשויים, בסך הכל, בעלויות גבוהות יותר מאשר עיצוב אתרי תבניות, לא כל האתרים המותאמים אישית עולים יותר מאתרי תבניות. מעצבי וורדפרס רבים שעובדים מתבניות אינטרנט שנרכשו מראש גובים מחיר לא פחות – אם לא יותר – ממפתחי אתרים פרילנסרים במחירים תחרותיים. האמת היא שמפתחי אתרים – בין אם הם מתכנתים מותאמים אישית ובין אם הם מעצבים תבניות – נעים באופן די נרחב במחיר השירותים שלהם. אם המחיר הוא גורם חשוב לאתר שלך, עדיף לחפש ולראות איזה מפתח מציע את המחיר והאיכות הטובים ביותר. אתה עלול להיות מופתע לגלות שמפתחי אתרים מותאמים אישית מציעים באותה מידה – אם לא יותר – כמו התבנית שלהם לעיצוב עמיתיהם, לעתים קרובות באותו מחיר או נמוך יותר.

פורסם על ידי Marjorie Steele
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?