מדוע אבטחה של וורדפרס כל כך חשובה?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בין אם יש לכם אתר וורדפרס המקדם את המוצרים והשירותים של החברה שלכם או בלוג שמציג את יכולות הכתיבה שלכם, יש חשיבות עליונה לאבטחה של שניהם. גוגל מפרטת כמעט 20,000 אתרים לתוכנות זדוניות ו -50,000 לדיוג. אם אתה רציני לשמור על הפעלת אתר וורדפרס שלך אז אבטחתו באינטרנט צריכה להיות בראש מעייניך. תוכנת הליבה של WP מאובטחת לחלוטין מכיוון שהיא נבדקת על ידי מאות מפתחים מדי יום, גם אז הסיכונים הביטחוניים עדיין גוברים.

עם הגידול במספר עבירות הסייבר והתקפות המקוונות המשפיעות על שרתי אתרים רבים מדי יום, חיסול הסיכון אינו עוד המטרה אלא הפחתת הסיכון. אל דאגה מכיוון שתמיכת הטכנולוגיה הוורדפרס המסוגלת והיעילה תמיד קיימת כדי להציע את ההדרכה הטכנית הטובה ביותר ללקוחותיה בכל נושא שמשפיע על אתר הוורדפרס שלהם. עם זאת, ראשית נבין מדוע אבטחת אתרי WP כל כך חשובה לכל מפעילי WordPress.

מדוע אבטחה של וורדפרס כל כך חשובה?
אתר וורדפרס שנפרץ עלול לגרום לפיצוץ רציני למוניטין המקוון שלכם וגם לעסקים. האקרים מקוונים יכולים לגנוב בקלות מידע אישי, סיסמאות ולהתקין תוכנות זדוניות באתר ה- WP שלך ובכך להפוך אותו לחסר תועלת. אם אתה רוצה לשמור על האתר שלך כמו גם על העסק שלך, אז אבטחת הנוכחות המקוונת שלך היא הדבר הראשון לעשות.

כיצד אוכל לאבטח את אתר הוורדפרס שלי כנגד כל הניסיונות האפשריים של גישה לא מורשית?
המומחים בתמיכת וורדפרס העלו ארבעה טיפים כיצד תוכלו להבטיח אבטחה מוחלטת עבור אתר ה- WP שלכם. אנא בצע את ההנחיות המוזכרות להלן.

עדכון מתמשך של WordPress WordPress:
וורדפרס היא תוכנת שיתוף תוכן קוד פתוח שמתוחזקת ומתעדכנת באופן קבוע. כברירת מחדל, וורדפרס תמיד מתקין עדכונים קלים באופן אוטומטי ואילו עבור העדכונים העיקריים המשתמש צריך ליזום את התהליך. זה מגיע עם מספר ערכות נושא ותוספים שניתן להתקין ובאתר הוורדפרס שלך.

הרשאת סיסמא ומשתמש:
אחת הדרכים הנפוצות ביותר לפרוץ לאתר הוורדפרס שלך היא באמצעות סיסמת חשבון גנובה. ניתן להימנע מכך על ידי הקפדה על שימוש בסיסמה חזקה, זהו שילוב של אותיות, אלפבית וסמלים המקשים על זכרונם. ניתן להשתמש בסיסמה חזקה לא רק עבור אזור הניהול של וורדפרס שלך, אלא גם עבור חשבונות FTP וחשבון אירוח וורדפרס.

התקן פתרון גיבוי של WordPress:
קו ההגנה הראשון נגד כל ניסיון פריצה הוא גיבוי מלא של אתר ה- WP שלך. אלה מאפשרים לך לקבל את הגיבוי המלא של האתר שלך במקרה שהאתר שלך נפרץ או שהשרת נכשל. ישנם מספר תוספי גיבוי של WordPress שניתן להשתמש בהם כדי ליצור גיבוי של כל האתר.

הפעל חומת אש של יישומי אינטרנט:
אחת הדרכים הקלות ביותר להגן על אתר הוורדפרס שלך היא להשתמש בחומת אש של יישומים מבוססי אינטרנט. חומת האש הזו תחסום את כל התעבורה הזדונית עוד לפני שהיא תגיע לאתר הוורדפרס שלכם. המומחים בתמיכת וורדפרס יכולים להיות המדריך שלך במתן אבטחה מוחלטת לאתר שלך.

פורסם על ידי John Richards
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?