מגמות העתיד לפיתוח אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אתר אינטרנט הוא הפתח שלך לעולם. זה מציג לכולם מה אתה, בשביל מה אתה עומד ומה אתה עושה, כמו שאתה רוצה. המגמות הראו שההתפתחות וההתרחבות המתמדת של הזירה העולמית הדיגיטלית הזו היו מדהימים, בלשון המעטה. מאות אתרים צצים בכל דקה ביום. האינטרנט התפתח לשוק שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. לפיכך, זה הפך להיות חיוני עבור כל חברה להישאר בראש הדברים שקורים בתחום שירותי פיתוח אתרים מִגזָר. להלן רשימת ביקורת של טכנולוגיות החייבות לשלוט בתנאי זה:

• ממשקים חדשים יותר עם עיצובי בולדר, שילובי צבעים ופונטים טקסטיים: הזמנים הבאים שייכים למושגים 'להיראות'. פיתוח אתרים מותאם אישית נעשה במטרה העיקרית למשוך את תשומת לב הצופה המיועד. עיצובים נועזים יותר המושכים את העין עם שילובים בהירים ורב-צבעים מתוארים להפוך למגמה. גופנים וטכניקות כתיבה נפוצות של אותו טקסט ישן מפותחים גם הם כדי לספק מראה חדש לעיצובים שנוצרו.

• עיצוב אינטרנט תגובה עם צ'אט-בוטים אוטומטיים: דפי אינטרנט סטטיים המציגים טקסט ישר מוחלפים בדפי אינטרנט המתאימים את גודלו והרזולוציה שלו לפי מצב הצפייה, כלומר סמארטפון, מחשב נייד, טלוויזיה חכמה וכו '. דפי אינטרנט יהיו מותאמים לחלוטין לכל המכשירים החכמים המלאים מערכות מובנות של צ'אט בוטים כדי לענות על כל שאילתות הצופים בו זמנית. הכללות אלה ישפיעו במיוחד על אופן הפיתוח של אתרי מסחר אלקטרוני.

• ללכת בדרך המימדית: לאתרים לא יהיו רק מידע ותמונות, אלא יספקו חוויות שלמות לצופה. ברכיבה על המציאות הווירטואלית ועגלות המציאות הרבודה, אתרים יראו בעיני הצופה כאילו נכנסים לעולם תלת מימד של ידע ומידע אודות המוצר או השירות המיועד. אלה הפלטפורמות הבאות בטכנולוגיה.

• הכנסת הזנות תוכן המבוססות על אינטליגנציה מלאכותית: בקרוב, מראה אתרי האינטרנט והתוכן ישתנה בהתאם לאינטרסים ולדרישות הצופה. זה מתאפשר על ידי בינה מלאכותית. תוכנת המחשב נוטה להודיע ​​על תחומי העניין של הצופים ואתרי העתיד ישנו באופן דינמי את המראה והתחושה שלהם לפי הזנת העניין הזו עצמה.

באופן אידיאלי, המראה והתחושה של אתר צריכים להיות תלויים בעיקר במוצרי המוצר והשוק, שנית בהעדפות הצופים ואז בתחרות. האתר שלך הוא התמונה שלך, החנות שלך נצפתה ברחבי העולם. תן לו את הטיפול האופטימלי שמגיע לו.

פורסם על ידי Vandana Verma
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?