מבוא קצר ל- SEO ושיטות העבודה המומלצות שלו

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מה זה SEO

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אסטרטגיית שיווק באינטרנט המגדילה את התעבורה שנוצרת לאתרים על ידי הגדלת הנראות של האתרים במנועי החיפוש כמו בינג וגוגל. אם אתה יכול להשתמש במנועי חיפוש במלואם בעסק שלך, היית חווה קצב צמיחה וגידול בתנועה כמו שמעולם לא היה.

ככל שדרגות ה- SEO גבוהות יותר, כך האתר מדרג בדף תוצאות מנועי החיפוש (SERP) ויוצר יותר תנועה לאתר. להלן מספר עובדות מחקריות להוכחת עד כמה חשוב SEO:

  • 93% מכל התעבורה לאתר מגיעה ממנוע חיפוש;

  • 67,000 חיפושים מבוצעים בגוגל בכל שנייה;

  • למיקום הראשון בגוגל יש מעל 34% משיעור הקליקים;

  • כמעט 75% מהמשתמשים לא גוללים מעבר לדף הראשון בגוגל;

  • כמעט 80% מהמשתמשים מתעלמים ממודעות בתשלום בתוצאות החיפוש;

  • 58% מכל החיפושים מגיעים ממכשירים ניידים.

אלה הם בין כמה עובדות וסטטיסטיקה מוכחות כשמדובר ב- SEO. זכור, התעשייה הזו משתנה תמיד ולכן אתה והעסק שלך יצטרכו להתפתח איתה כמה שיותר. להלן אסטרטגיות SEO הבסיסיות שתצטרך להגדיל את דירוג האתר שלך:

אופטימיזציה של מילות מפתח

מילות מפתח לקידום אתרים הן מילות מפתח או ביטויים בתוכן האינטרנט שלך המאפשרים למצוא את האתר שלך באמצעות מנועי החיפוש. אתה משתמש בהם בהתאם לנישה שעליה אתה כותב, וכל מי שמחפש מילות מפתח מסוימות הכרוכות בנישה זו יכול למצוא את האתר שלך בקלות. בדרך זו הם עוזרים לך להפנות את קהל היעד לאתר שלך ולהגדיל את התנועה שלך.

תגי כותרת

יש לתייג את כל תוכן האינטרנט שאתה מייצר בכותרת. כלומר, הכותרת, הכותרת וכותרות המשנה צריכות לכלול לפחות מילת מפתח אחת הקשורה לנישה שעליה אתה מדבר. זה גורם לגוגל לאתר בקלות את המאמר שלך בין היתר כשמבצעים חיפוש במילות מפתח מסוימות. הכל מתחיל מהכותרת.

ואל תשכח להפוך את התואר שלך לאינפורמטיבי ומסקרן מספיק כדי למשוך קהל יעד ממוקד.

תיאורי מטא

תיאור המטא הוא קטע המסכם את תוכן דפי האינטרנט. תיאורי מטא מוצגים כאשר ישנן מילות מפתח הקשורות לאתר שחיפשנו במנועי החיפוש. זה חיוני עבור קידום אתרים בדף ומעודד קהלים ממוקדים ללחוץ דרך האתר שלך.

תוכן מרתק

זה ללא ספק הדבר החשוב מכולם. מה הטעם לעשות את כל האמור לעיל אם התוכן עצמו אינו מעניין? לאחר שהזמין כל כך הרבה אנשים לאתר שלך, מה הם היו עושים אם התוכן עצמו הוא הבעיה? האם הקריאה שלך לפעולה חזקה בפני עצמה? האם הודעות הבלוג שלך הן רק מידע אקראי שאינו נוגע לנישה שלך? האם אתה כותב רק לצורך העניין? או גרוע מכך, האם אינך כותב כלל?

אנשים לא יקראו משהו אם זה בכלל לא היה קשור למה שהם מחפשים. זה רק יגדיל את שיעורי הכניסה של האתר שלך ויקטין את דירוג האתר שלך בגוגל – מה שמתורגם להפחתת התנועה שלך. וודא שאתה מבצע מחקר הולם על כל מה שאתה הולך לכתוב באתר שלך, והוסף את הפניות במידת הצורך. כי אם התוכן עצמו חסר, כל העבודה הייתה לחינם.

ואם אין לך זמן לכתוב, קבל את עצמך כותב תוכן שיעשה זאת בשבילך.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?