מאפייני עיצוב אתרים טובים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

ישנם היבטים רבים בעיצוב אתר, המהווים יחד את המשמעות המילונית של א עיצוב אתרים טוב. אנשים רבים בזמן שהם מדברים על עיצוב אתרים טוב מרמזים על אתר טוב למראה ומושך מבחינה ויזואלית. עם זאת, צריך לזכור שהמראה הוא רק חלק קטן מעיצוב אתרים טוב; ישנם מספר גורמים אחרים הראויים להתייחסות.

  • עיצוב טוב נראה טוב בעת יצירת עיצוב אתרים, זכרו תמיד כי הרושם הראשוני הוא הרושם האחרון. פריסת אתר טובה וגרפיקה אטרקטיבית תמשוך הרבה מבקרים לאתר שלך. אבל ברגע שהמבקר שם, הוא צריך הרבה יותר מסתם עיצוב טוב שיחזיק אותו.
  • אתר ידידותי למנועי חיפוש אין טעם שיהיה לו אתר נהדר אם אף אחד לא יבקר בו. לפיכך, האתר צריך להיות ידידותי למנועי חיפוש. מילות מפתח חשובות וביטויי מפתח צריכים להופיע ככל האפשר בדף הבית. זה יעזור למנועי החיפוש הגדולים לאתר את האתר שלך בקלות. דירוגים גבוהים יותר של מנועי חיפוש מרמזים על יותר התאמות והזדמנויות מכירה גדולות יותר.
  • שְׁמִישׁוּת אתר צריך להיות קל ואינטואיטיבי לשימוש. יש לגשת בקלות לניווט בכל עמוד: הכלל הכללי הוא ש -2 לחיצות או פחות צריכות להביא אותך לכל עמוד באתר. מבנה ניווט מורכב יתסכל את המבקרים שלך והם יעזבו את האתר שלך באופן מיידי אם הם לא ימצאו את מבוקשם.
  • מטרת התוכן והאתר לפני שתתחיל בעיצוב אתר, הגדר יעדים ומטרת אתר. עיצוב טוב לוקח בחשבון את מטרת האתר ועובד לקראתו. תוכן האתר צריך להיות מעודכן ולשקף את היעדים העיקריים של האתר שלך.
  • קישורים פעילים כל הקישורים צריכים להיות פעילים וחיים. קישורים שבורים מדברים כרכים לא רק עבור האתר אלא גם עבור החברה.
  • מבנה האתר המבנה של האתר שלך טמון במבנה הקידוד והתכנות. אתר חזק צריך להיות אמור להיות שמיש בגלוי בכל הדפדפנים, מערכות ההפעלה וגדלי המסך ללא תוספים נוספים.
  • דף יצירת קשר אתר טוב חייב לכלול דף יצירת קשר, המציין את כתובת הדואר, מספר הטלפון וכתובת הדוא"ל.
  • ספק שירותי אינטרנט תפקיד המארח שלך הוא קריטי באתר טוב. ספק שירותי האינטרנט אמור להיות מעולה בזמן ולהתפאר במהירויות העברה מהירות.

על ידי ביצוע הנחיות אלה, תוכל ליצור אתר מושך ויזואלית, קל לניווט ומנועי חיפוש מותאם. עיצוב אתרים טוב יניב הזדמנויות מכירה גדולות יותר ויביא יותר כסף לכיס.

פורסם על ידי Amjad Islam Khan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?