משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

מאמרים בנושא SEO לאחר עדכוני גוגל פנדה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כסטודנט צייתני לשיווק מקוון, יצרת תוכן לאתרי האינטרנט שלך וניסית לרצות את המורה, כלומר גוגל. אולם לאחר העדכונים האחרונים, נראה כי נעים למורה נעשה קצת יותר קשה!

עדכון פנדה בגוגל ומאמרי SEO

בפברואר 2011 הגישה גוגל את עדכון Google Panda במטרה לשפר את איכות תוצאות החיפוש. כתוצאה מכך אתרים רבים עם הרבה מודעות ותוכן באיכות נמוכה החלו לדעוך. הם הוחלפו באתרים מבוססי תוכן איכותיים, באתרי רשתות חברתיות, באתרי חדשות וכו '. באופן זה גוגל נתנה אינדיקציה לכך שטכניקות כתיבת תוכן SEO ששימשו בעבר וכללו מילוי מילות מפתח, ספינינג וכו' היו מחוץ לחלון. אם רצית להשיג SERP טוב, עליך ליצור מאמרי SEO בעלי משמעות ואינם צריכים להיות "מכירות- y" מדי.

אז מה אתה עושה כדי ליצור מאמרים יעילים שיענגו את מנועי החיפוש?

תוכן מבוסס על קבוצת מילות מפתח

ראשית תשכח מיצירת תוכן מבוסס מילות מפתח בודדות. כעת עליך להתמקד בקבוצת מילות מפתח קשורות. מכיוון שלא יכולים להיות לך מאמרים בנושא SEO על מילת מפתח אחת שמודגשת בכל מקום, עליך לעבוד גם עם מילים נרדפות ומילות מפתח קשורות אחרות.

כתוב לקוראים שלך

הפוך את סגנון הכתיבה ליותר טבעי ופחות מאולץ. זה מרמז שעליך לכתוב עבור הקוראים ולא את מנועי החיפוש. כשאתה שומר על הקוראים בזמן יצירת התוכן, אתה חייב לקבל תגובה מהקוראים שמשמעותה נראות טובה יותר עבור המאמרים שלך ושיתוף גדול יותר. פעילויות כאלה יכולות לעזור לתוכן שלך להראות ולהשיג SERP גבוהים יותר.

הימנע מקישורים מוגזמים

כאשר ברצונך לקשר מאמר מסוים לדף אחר באתר האינטרנט שלך, אתה חייב להציב קישורי טקסט עוגנים בחלקים שונים של המאמר. זו בהחלט פעילות טובה אך אל תגזימו. קישור מוגזם רק כדי לנסות ולשפר את SEO לא יועיל.

שמור על אורך התוכן שלך

בהרבה אתרים יש מספר עמודים קצרים שנוצרו עם תוכן של כל דבר שבין 150-300 מילים, אבל זה לא יעזור יותר. גוגל הבינה כי הרבה מנהלי אתרים השתמשו בטכניקה זו כדי ליצור מאמרים רבים ברשת קידום אתרים ודפים המבוססים על מילות מפתח על מנת לנסות ולעשות דרכם במעלה ה- SERP של Google. על מנת להתנגד לכך, גוגל מעניקה כעת קרדיט רב יותר לתוכן שאורכו 400-500 מילים לפחות ויכול לקבל מידע מספיק בכדי להעסיק את הקוראים.

באפשרותך לבצע את השלבים המפורטים לעיל ולראות את ההבדל ב- SERP שלך. רוב הטכניקות הללו הן יסודות בסיסיים לכתיבת תוכן SEO טובה, שהיה צריך לעקוב אחריה אפילו לפני עדכון גוגל פנדה, אך אם לא, עכשיו זה הזמן לעשות זאת!

פורסם על ידי Jai Bhujwala
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?