למה לשכור מפתח אתרים פרילנסרים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כשמגיע הזמן לעצב ולפתח אתר חדש, עסקים קטנים עומדים בפני בחירה: לשכור סוכנות או מפתח אתרים עצמאי? זו יכולה להיות החלטה קשה מאוד לקבל, במיוחד אם אתה והעסק שלך חדשים בתהליך פיתוח האינטרנט. בעוד שפיתוח אתרים של סוכנויות הגיוני עבור עסקים רבים, עסקים קטנים עם תקציבי שיווק הדוקים יכולים לעתים קרובות לקבל יותר עבור הכסף שלהם – שלא לדבר על מוצר נהדר – על ידי מעבר עם קבלן משנה עצמאי. בתנאי שהעסק לוקח את הזמן לווטרינר ביסודיות למאגר המועמדים שלהם לפני שכירת קבלן משנה, ישנם יתרונות רבים בעבודה עם מפתחי פרילנסרים.

מפתחי אתרים עצמאיים משתלמים יותר.

בואו נודה בזה: סוכנויות פיתוח אתרים יכולות להיות יקרות! בעוד שסוכנויות רבות אכן יוצאות מוצר נהדר, הן גם מתמודדות עם דמי תקורה רבים, כמו משכורות לעובדים, הטבות, 401 אלף תוכניות, שטחי משרדים, פיצוי נסיעות וכו '. מעצבי אתרים ומתכנתים עצמאיים עובדים לעתים קרובות מהבית או ממשרד קטן מאוד ובדרך כלל יש להם מעט מאוד הוצאות תקורה, מה שמאפשר להם לגבות תעריפים נמוכים בהרבה מאלה שמציעים סוכנויות.

למעצבים ומתכנתים עצמאיים רבים יש מיומנות מגוונת.

מה שבטוח, ישנם כל סוגי הפרילנסרים השונים, ורמות הניסיון של קבלני המשנה יכולות לנוע בין ניסיון של עשרות שנים לבין להוט לעשות את האתר הראשון שלהם. פרילנסרים מנוסים, עם זאת, עשויים להיות בעלי רקע מגוון אשר עשוי לכלול ניסיון סוכנות וידע על סוגים רבים ושונים של פלטפורמות. קבלני משנה נוטים לגוון את מערכי המיומנויות שלהם על מנת להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם, ועצמאי שפיתח אתרים זה שנים עשוי להיות בעל מומחיות בשפות קוד ובפלטפורמות שונות, כגון אתרי PHP, CSS, וורדפרס וסחר אלקטרוני. זה מספק למעסיקיהם אפשרויות גמישות לפיתוח ויכולות אתרים.

לרוב לקבלני משנה יש גישה לרשת רחבה של פרילנסרים אחרים.

אם מפתח אתרים עצמאי קבע את עצמו כקבלן משנה מצליח, סביר להניח שהם פיתחו קשרים עם קבלני משנה אחרים שהתמחותם מחמיאה להם. שותפויות אלה מאפשרות לפרילנסרים להרחיב את יכולותיהם להתמחויות מחוץ לשלהם על ידי הכנסת חברי צוות פרילנסרים אחרים, במידת הצורך. לדוגמא, מפתח יכול להתמחות בתכנות אך יוכל להציע עיצוב גרפי באמצעות אחד השותפים שלו. באופן זה, עסק קטן יוכל לקבל תפריט מלא של עיצוב גרפי, עיצוב אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש ופיתוח אתרים ללא צורך לעבור דרך סוכנות.

טיפים למציאת מפתח אינטרנט עצמאי מעולה.

עבור כל מפתח פרילנסרים מוכשר ומנוסה "שם בחוץ", יש מספר שווה של קבלני משנה לא מנוסים ולא מקצועיים. לא לדעת את ההבדל בין שני סוגי קבלני המשנה הללו אם אינך יודע מה לחפש. ראשית, אסף מאגר רחב של מועמדים לבחירה, ובחן היטב את קורות החיים שלהם. הקפד לבקש לבחון את תיק הפרויקטים שהושלמו של כל קבלן משנה; זו בדרך כלל הדרך הטובה ביותר לדעת מה באמת יכולותיהם והיקף הניסיון שלהם. לאחר מכן, בקש הפניות – וצור קשר עם כל אחד מהם. שאלו לא רק על הפרויקטים שהושלמו של הפניות, אלא גם מה דעתם על המקצועיות של קבלן המשנה, החיוב והשלמת הפרויקט בזמן.

פורסם על ידי Marjorie Steele
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?