משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני9 שעות, 15 דקות
 • פעיללפני13 שעות, 4 דקות
 • פעיללפנייום1, 9 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 13 שעות

לוח המחוונים של וורדפרס: 11 ההגדרות והרכיבים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

לוח המחוונים של וורדפרס או החלק האחורי של האתר שלך הוא המסך הראשון שעליו אתה נוחת לאחר הכניסה לאתר הוורדפרס שלך. לוח המחוונים של וורדפרס הוא המקום בו אתה מתחיל לבנות, לנהל, לתחזק ולהתאים אישית את אתר WordPress או הבלוג שלך. זה המקום שבו אתה נותן ליצירתיות שלך להתפוצץ כדי שתוכל ליצור את האתר או הבלוג שלך באופן שמתאים לעסק שלך.

לוח המחוונים של וורדפרס נחשב גם מאחורי הקלעים השולט בפונקציונליות והמראה של אתר וורדפרס שלך. זה ידוע כמנהל וורדפרס או לוח המחוונים הניהולי. לכן, אם תרצו ליצור אתר וורדפרס מעולה, עליכם להכיר ולהבין את כל ההגדרות והמרכיבים של לוח המחוונים של וורדפרס.

במאמר זה נעבור על 11 ההגדרות והרכיבים החשובים ביותר שכל בעל אתר וורדפרס צריך לדעת על מנת ליצור אתר וורדפרס מעולה. זכור כי ההגדרות המוסברות במאמר זה הן ההגדרות הבסיסיות והברירת המחדל בלוח המחוונים של WordPress. ייתכן שתראה הגדרות ורכיבים נוספים במרכז השליטה בהתבסס על ערכת הנושא או התוספים שהתקנת והפעלת באתר וורדפרס שלך.

 1. בר מנהל: זהו סרגל הכלים העליון של לוח המחוונים של וורדפרס. הוא מכיל כמה מהקישורים המועילים ביותר שיכולים להיות גם קיצורי דרך לביצוע כמה מהמשימות החשובות ביותר. לדוגמא, תוכלו למצוא קישורים לאתר הרשמי של וורדפרס, תיעוד קודקס של וורדפרס, פורומי תמיכה, להציג את האתר שלכם, להוסיף פוסט / עמוד / מדיה / משתמש חדש, לערוך את הפרופיל שלכם ולהתנתק.
 2. חמישה יישומונים: ברוך הבא, במבט חטוף, פעילות, טיוטה מהירה וחדשות וורדפרס. אלה חמשת הווידג'טים המוגדרים כברירת מחדל המוצגים בחלל הראשי של לוח המחוונים של וורדפרס שלך. יישומונים אלה נותנים לך סקירה מהירה על המתרחש באתר שלך או בבלוג יחד עם כמה נתונים סטטיסטיים על האתר. הם גם מספקים לך כמה קישורים מועילים כדי להתחיל להתמודד עם הוספת תוכן, ניווט והתאמה אישית של אתר WordPress שלך.
 3. תפריט ניווט ראשי שמאלי: זהו התפריט השמאלי של לוח המחוונים של וורדפרס ובו פריטים ותתי-פריטים לביצוע המשימות השונות באתר שלך. יש לו כמעט את כל ההגדרות השולטות בכל מה שבאתר שלך. לכן, ההגדרות החשובות הבאות ברשימה שלנו, הן הפריטים הכלולים בתפריט ניווט ראשי זה. כדי להגיע לכל תת-פריט של כל פריט בתפריט הניווט השמאלי, אתה יכול ללחוץ על הפריט הרצוי כדי להרחיב את תתי-הפריטים שלו או פשוט לרחף מעל הפריט הרצוי כדי שתפריטי המשנה שלו יוטסו לך בחר.
 4. פוסטים: פוסטים מייצגים את היבט הבלוגים של אתר WordPress או הבלוג שלך. הפוסטים מוצגים באתר הוורדפרס שלך בסדר כרונולוגי הפוך עם הפוסט האחרון בחלק העליון. פוסטים נקראים גם פוסטים או מאמרים בבלוג. לפריט הפוסט ארבעה פריטי משנה שהם כל ההודעות, הוסף חדש, קטגוריות ותגיות. במסך כל ההודעות יש את כל הפוסטים שאותם או המשתמשים שלך פרסמת, בין אם הם פורסמו, נקבעו או נשמרו כטיוטה. אם ברצונך להוסיף פוסט חדש, עליך להשתמש בקישור הוסף חדש כדי להשתמש בעורך הכתיבה. עם זאת, תשתמש בתפריטי המשנה קטגוריות ותגים כדי להקצות קטגוריות ותגיות לפוסטים שלך.
 5. כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת: מדיה היא ההגדרה בלוח המחוונים של וורדפרס שלך שאחראי להעלאה ולאחסון של כל המדיה באתר וורדפרס שלך. פריטי המשנה של פריט זה הם ספריה והוסף חדש. אתה יכול להשתמש בקישור הוסף חדש כדי להעלות מדיה חדשה כגון תמונות, אודיו וסרטונים. מצד שני, הספרייה היא החלק המאחסן את כל פריטי המדיה שהועלו.
 6. עמודים: דפים מייצגים את התוכן הסטטי של האתר שלך. אתה יכול להשתמש בהם כדי ליצור את המידע שלא השתנה או לעתים רחוקות לשנות מידע באתר שלך. אתה יכול להשתמש בהם ליצירת דפים כגון אודותינו, צור קשר, ביוס, עובדים ודף בית.
 7. הערות: מסך ניהול הערות הוא המסך המכיל את כל התגובות שהועלו באתר הוורדפרס שלך. הערות מייצגות את האינטראקציה בינך לבין הקוראים שלך. מכאן תוכלו לבדוק את כל מחברי התגובות, לבצע פעולות רספונסיביות כגון אשר / לא מאשר, להשיב, עריכה מהירה, עריכה או לעבור לספאם או לאשפה.
 8. מראה חיצוני: מראה הוא אחת ההגדרות החשובות ביותר בלוח המחוונים של וורדפרס. באמצעות פריט המראה תוכלו לשנות את כל המראה, הפריסה, העיצוב והניווט של האתר או הבלוג שלכם תוך שמירה על התוכנה החיונית (Core) המפעילה את האתר שלכם. יש כאן תפריטי משנה רבים כגון ערכות נושא, התאמה אישית, יישומונים, תפריטים, כותרת ועורך.
 9. תוספים: פריט התוספים הוא גם אחת ההגדרות החשובות ביותר בלוח המחוונים של וורדפרס. תוספים מוסיפים פונקציונליות ויכולות נוספות לאתר האינטרנט או הבלוג של וורדפרס. יש שם אלפי תוספים שרובם בחינם ותוכלו למצוא אותם ב- WordPress.org וחלקם בתשלום או פרמיה. על ידי שימוש בתתי-הפריטים תוכלו להעלות / להתקין ולהפעיל תוספים וכן לבטל או להשבית ואז למחוק מהאתר שלכם.
 10. משתמשים: אתה יכול להשתמש בפריט משתמשים כדי להקצות משתמשים לאתר שלך. זהו קישור מועיל במיוחד אם יש לך צוות או עובדים העובדים באתר WordPress או בבלוג שלך. ישנם 5 תפקידי משתמש שונים אשר הרשאות גישה שונות. חמשת תפקידי המשתמש הללו הם מנהל מערכת, עורך, מחבר, תורם ומנוי.
 11. הגדרות: האם הפריט האחרון ברשימה שלנו הוא הגדרה חיונית של לוח המחוונים של וורדפרס. פריטי המשנה של פריט זה הם כללי, כתיבה, קריאה, דיון, מדיה וקישורי Perm. זכור כי ייתכן שתראה כאן תת-פריטים נוספים בהתאם לתוספים שהפעלת באתר שלך. אתה יכול לבדוק כל אחד מהם כדי לראות את ההגדרות המקיפות הזמינות לניהול האתר שלך.

אני מקווה שמאמר זה ייתן לך סקירה טובה של הרכיבים וההגדרות החשובים ביותר של לוח המחוונים של WordPress.

פורסם על ידי Mohamed Omran
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?