לא בטוח על מה להסתכל לפני שבוחרים חברת עיצוב אתרים?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

1. קבל את התמחור.

ברגע שחברה משיגה את התקציב שלה, הדבר הבא לעשות הוא מחקר על תמחור מעצבים.

זה עשוי לקחת זמן רב, במיוחד עבור סוכנויות עיצוב אתרים המספקות מגוון חבילות / שירותים שאינם ארוזים. חשוב למצוא שירותים במחירים סבירים שיכולים גם לשפר את העסק. לכן, עדיף שבעלי העסקים יעשו את שיעורי הבית שלהם, כך שבסופו של דבר הם לא ישלמו יותר עבור שירותים שאינם נחוצים.

למרבה הצער, הרבה מעצבים לא מציגים את התמחור שלהם.

מרבית סוכנויות עיצוב האתרים, האירועים הטובים ביותר, דורשות לעיתים קרובות מלקוחותיהם ליצור עמם קשר אם הם רוצים לדעת את תמחור החבילות שלהם. לעיתים הם לא יחשפו מידע זה אלא אם כן לקוחות אלה מעוניינים לשכור את שירותיהם.

זה נחשב הרבה מכיוון שלקוחות שרוצים לקבל את כל המידע מראש יש קבוצה קטנה יותר של שותפים פוטנציאליים מאלו שיכולים להסתגל בקלות.

באופן כללי, סוכנויות המציגות את התמחור שלהן שקופות יותר ויכולות לעבוד במסגרת התקציב שנקבע בהשוואה לאלו שמסתירות אותו. ובכל זאת, לא מקובל למצוא את התמחור של סוכנויות באופן מקוון, גם אם הם הטובים ביותר בענף.

2. בדוק את עבודתם עבור לקוחות קודמים.

לכל חברות עיצוב אתרים מבוססות יש לקוחות בעבר. כדי לדעת למה הם יכולים לצפות ממעצב אתרים, הם יכולים לבחון את העבודה שנעשתה עבורם.

מלבד הצגת התוצאה שניתן לצפות לה, היא תחשוף את שמות הלקוחות לשעבר שאליהם ניתן ליצור קשר כדי לגלות עוד.

זה עוזר לראות את הפרויקטים של סוכנות ויתרה מכך, זה יאפשר ללקוחות לקבל את פרטי הקשר של לקוחות העבר כדי לדבר ישירות איתם ולקבל משוב בנוגע לחוויה שלהם.

אם יש להם יחס רב לסוכנות, אתה יכול להיות בטוח שעשית את הבחירה הנכונה. עם זאת, כאשר הם אומרים שהם להוטים לסיים את החוזה שלהם, הגיע הזמן לחפש סוכנות אחרת.

הרעיון הוא פשוט ללמוד מלקוחותיהם הקודמים.

הם יגלו אם שכירת שירותי הסוכנות הזו הייתה שווה את זה. אחרת, הם עשויים להתקשות לעמוד בתשלומים. לא משנה מה הם ילמדו, זה יספק להם מושג ברור לעבוד עם הסוכנות או לא.

3. בקש את שיעור החזקת הלקוח שלהם.

בנוסף להסתכל על לקוחות העבר של סוכנות, הם יכולים גם לבקש את שיעור שימור הלקוחות שלהם.

רוב החברות יעמדו על כ -60% ולכן, מתחת לכך משתמע שיש משהו לא תקין עם הסוכנות. מצד שני, שיעורי שימור של 70% ומעלה 90% ומעלה מראים לקוחות מרוצים מאוד.

הסוכנויות הטובות ביותר לעבוד איתן הן אלה עם שיעור החזקת הלקוחות הגבוה ביותר. בסופו של יום, אתר לא כל כך פשוט ליצירה. זה דורש הרבה זמן, מאמץ, אסטרטגיות וביצוע כדי שהכל יתכנס.

סוכנויות בעלות שיעור שימור לקוחות נמוך חסרות מרכיב קריטי ביותר, כלומר הן לא יניבו את התוצאה הרצויה.

עם זאת, כאשר סוכנות מחזיקה בשיעור שימור לקוחות גבוה מאוד, המתפרסם באינטרנט כדי לראות אנשים, זו הבטחה שהסוכנות היא הבחירה הנכונה.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?