כתוב סגנון Yoast להצלחה ברשת המקוונת

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כתוב סגנון yoast בבלוג שלך ותלמד את מרכיבי המפתח של תוצאות כתיבת SEO פופולריות שעובדות בכל מקום שאתה כותב.

Yoast הוא תוסף ל- WordPress. אם אין לך את זה, כדאי לך לבקש ממנהל האתר שלך להוסיף אותו לבלוג הוורדפרס שלך. אם יש לך את זה, עקוב אחר ההוראות למטה כדי ללמוד כיצד להשתמש בו בצורה הטובה ביותר.

1 – ביטוי מילות מפתח

השתמש בביטוי מילות המפתח שלך כ -3 – 5 מילים ראשונות בכותרת שלך, בכותרת משנה (כותרת 2), וכטקסט alt של גרפיקה שאתה משתמש במאמר שלך. אם אפשר, השתמש באותן מילים כטקסט עוגן גם לקישור שאתה מציב בתוכן.

2 – ערוך קטע תיאור מטא

ערוך את קטע הקוד בתיבת הקובץ yoast, על ידי הוספת כ -20 מילים באמצעות ביטוי מילת המפתח שלך בקטע. זהו חלק חשוב בסיוע לאחרים למצוא את המאמר שלך באופן מקוון.

3 – כתוב 300 מילים ומעלה

אם אין לך יותר משלוש מאות מילים לומר על נושא נתון, זה כנראה לא שווה את המאמץ, כי זה המספר המינימלי של מילים שאתה צריך. והם צריכים להיות מילים מונחות ערך. אל תתעצל. הוסף תוכן אמיתי וודא שהם מוסיפים ערך לאתר שלך.

4 – השתמש במשפטים קצרים

כן אני יודע. אני לא יכול לעשות את זה, גם אם אני נאלץ … אבל אני מנסה. אז בגלל שהתוכנית דורשת זאת. אני לומד לקצר את המשפטים שלי. לפעמים, באמצעות שיטות מוזרות כדי לחתוך את אורך המשפט.

5 – שמור על זה פשוט טיפש

אוקיי, המילה הזו אולי לא נחמדה, לפי הנכדה שלי, אבל זו מילה. יתר על כן, זה עיקרון. תשתמש בזה. העיקרון, לא המילה.

6 – השתמש במילות מעבר

כן, גם זה משגע אותי. אבל זו דרישה. יואסט רוצה שלפחות 30% מהמשפטים שלך יקבלו מילת מעבר, כי הם אומרים זאת. מילים כמו: ו, קודם כל, סוף סוף, בנוסף, מכיוון, כי, לכן, אותו דבר, פחות, עדיין, מנוגד, וכתוצאה מכך, ראוי לציון, יותר מכל, במיוחד ורלוונטי. אם לא תשתמש במילים אלו, תהפוך במהירות למיותר בעיני יוֹסט. פשוט עשה זאת.

7 – כתוב בקול פעיל

זה חשוב. זה מקל על הקריאה של המאמר, ומעניק לו השפעה רבה יותר. משפטים קצרים יותר מסייעים גם לקריאות וקול מכיוון שאינך מחליף את מחשבותיך.

שמור על המשפטים שלך מתחת ל -20 מילים כל אחד – זו גם דרישה. ועשה זאת!

אם אתה מוצא שאתה פשוט לא יכול — לפעמים נמליץ לך להעסיק כותב תוכן. זה שווה את הכסף (הערת צוות האתר: זה שווה את הכסף, במקרה שזה כך כמובן, כמו אם זה מביא לקוחות פעילים לאתר, ולא כל בלוג אקראי שווה לשלם לכותבי תוכן כמובן)!

פורסם על ידי Jan Verhoeff
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?