משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כמה מערכות ניהול תוכן קוד פתוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כאשר משתמשים מבלים יותר זמן מדיה דיגיטלית באפליקציות סלולריות, ארגונים בוחנים דרכים חדשניות להעסיק את מבקרי האתר שלהם, להעביר את המסר הרצוי ולשכנע אותם לקנות. מערכת ניהול תוכן מקלה על עסקים לעסוק במבקרים באתר על ידי יצירה, פרסום וניהול תוכן דיגיטלי ביעילות. ארגונים רבים אפילו משתמשים במערכות ניהול תוכן כדי ליצור סביבה שיתופית שבה עובדים עובדים ומתקשרים בצורה חלקה.

יחד עם זאת, הנושאים, התוספים, ההרחבות והמודולים המסופקים על ידי מערכות ניהול תוכן חזקות עוזרים למפתחים לבנות אתרים מותאמים אישית במהירות. לכל מפעל אפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של מערכות ניהול תוכן. חלק מ- CMS אלה הם קוד פתוח וחינמי, ואילו אחרים מסחריים. ארגון יכול תמיד לשקול להשתמש במערכת ניהול תוכן קוד פתוח (CMS) לבניית אתר ולניהול תוכן דיגיטלי מבלי להוציא הוצאות נוספות.

סקירה כללית של 7 מערכות ניהול תוכן בשימוש נרחב

1) וורדפרס

סטטיסטיקות השימוש המתפרסמות באתרים שונים מתארות כי WordPress שולטת כיום בשוק ה- CMS העולמי. בנוסף להיותו קל לשימוש, וורדפרס גם מפשט את פיתוח יישומי האינטרנט על ידי אספקת מגוון רחב של ערכות נושא ותוספים. חברי קהילת וורדפרס ממשיכים להעלות נושאים ותוספים חדשים באופן קבוע בהתאם למגמות המתפתחות בפיתוח אתרים. היזמים יכולים לנצל את הנושאים, התוספים והתוספות כדי ליצור אתרים מותאמים אישית במהירות בהתאם לצרכים העסקיים המדויקים. הם יכולים אפילו לנצל תוסף וורדפרס עם קוד פתוח כמו WooCommerce כדי ליצור אתרי מסחר אלקטרוני חדשים ולהוסיף פונקציונליות של מסחר אלקטרוני לאתרים קיימים.

2) ג'ומלה

ג'ומלה מאפשרת למפתחים לפתח, להתאים אישית ולתחזק אתרים מבלי להשקיע זמן ומאמץ נוספים. זה אפילו נחשב CMS ​​הטוב ביותר עבור עסקים קטנים וחברות סטארט-אפ. בעת שימוש בג'ומלה, מפתח יכול לנצל מגוון תוספים ותוספים ליצירת אתרים בהתאם לצרכים משתנים של עסקים קטנים. הם יכולים להשתמש בהרחבות עסקיות ותוספים שונים עבור ג'ומלה מבלי להגדיל את תקורות הפרויקט. אך ג'ומלה אינה מאפשרת למפתחים לבחור ממספר רב של נושאי אתרים. היזמים עדיין יכולים להשתמש בתוספות ספציפיות כדי להוסיף טפסי דוא"ל, בלוגים, פורומי דיונים וגלריות תמונות לאתר. כמו כן, ג'ומלה מקלה על מפתחים להוסיף עגלות קניות ולשלב מערכות נקודת מכירה (POS) ולנהל מלאי תוך פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני.

3) דרופל

דרופל מקלה על מפתחים ליצור אתרים המספקים חווית משתמש עשירה יותר תוך עמידה בהנחיות מנועי החיפוש. כלי ה- SEO שמספק דרופל עוזרים לארגונים להפנות יותר תעבורה במנועי חיפוש לאתרים שלהם. מפתחים רבים בוחרים ב- Drupal כאשר אתר אינטרנט כולל הרבה דפים או שמספר גדול של משתמשים ניגש אליו. כמו מערכות ניהול תוכן אחרות, דרופל מאפשר גם למפתחים לבחור בין מספר נושאים, תוספות, הרחבות ומודולים בהתאם לצרכים המדויקים שלהם. מודולים ושירותים של צד שלישי אלה אף מסייעים למפתחים להוסיף פונקציונליות לאתר מבלי לכתוב קוד נוסף. עם זאת, מפתחים רבים מחשיבים את דרופל כמורכב יותר ממערכות ניהול תוכן אחרות. יש מתכנתים שאף כותבים קוד נוסף להתאמה אישית של יישום דרופל לפי דרישות עסקיות מדויקות.

4) מג'נטו

לארגון יש אפשרות לבחור בין כמה מהדורות של מג'נטו. המהדורה הקהילתית של מג'נטו היא קוד פתוח וחינמי. למרות היותו CMS, מג'נטו פופולרית מאוד כפלטפורמת מסחר אלקטרוני. העיצובים המוכנים והניתנים להתאמה אישית שמספקים CMS מקלים על מפתחים לבנות, להקים ולהשיק אתרי מסחר אלקטרוני חזקים במהירות. היזמים יכולים להאיץ עוד יותר את פיתוח אתרי הסחר האלקטרוני על ידי שימוש בתכונות החזקות המסופקות על ידי מג'נטו כולל קטלוג מוצרים, אפשרות להוסיף תכונות מרובות למוצר אחד, קיבוץ לקוחות, הגדרת חיוב, חשבונית ומשלוח. למפתחים יש אפילו אפשרות להשתמש במספר רב של תוספות בחינם ובתשלום המסופקות על ידי חברי קהילת מג'נטו.

5) TYPO3

מערכת ניהול התוכן בקוד פתוח תואמת מערכות הפעלה ושרתי אינטרנט מרכזיים. TYPO3 נחשב גם לגמיש יותר ולהארכה יותר ממערכות ניהול תוכן קוד פתוח אחרות. העיצוב המודולרי של TYPO3 מקל על מתכנתים לבנות ולהקים אתרים בגדלים שונים. במקביל, מפתחי האינטרנט יכולים להתאים אישית ולהרחיב את TYPO3 בקלות באמצעות סיומות ספציפיות. TYPO3 מפשט עוד יותר את ניהול התוכן הדיגיטלי בכך שהוא מאפשר למפתחים להגדיר סוגים שונים של תוכן אתרים וניהול התוכן הדיגיטלי באמצעות מספר עורכי נתונים. למפתחים יש אפילו אפשרות לשנות או לבנות מחדש את מבנה ברירת המחדל של דף אינטרנט ללא כל הגבלה. עם זאת, TYPO3, למרות היותו קל לשימוש, הוא בעל עקומת למידה מורכבת. כמו כן, זה דורש שטח שרת נוסף כדי להכיל מודולים נוספים.

6) פלון

למרות היותה קוד פתוח, פלון מקדמת את עצמה כ- CMS הארגוני. ארגון יכול להשתמש ב- Plone כדי לשלב מספר מאגרי מידע, שרתי אינטרנט, פתרונות עסקיים ופונקציות תוכן. Plone מספקת בנוסף קבוצה של תכונות לניהול כל מחזור חיי התוכן. מנהל אתרים יכול להשתמש בתכונות כדי ליצור, לפרסם, לאחסן ולנהל תוכן דיגיטלי, יחד עם הטמעת חיפוש, נעילת תוכן ובקרת גרסאות. במקביל, פלון עוזר מפתחי יישומי אינטרנט כדי לשמור על אבטחת האתר והתוכן הדיגיטלי באמצעות ה- backend שלו מבוסס פיתון. מנוע הנושא המופעל על ידי Diazo המסופק על ידי Plone מסייע למפתחים לעצב אתרים מותאמים אישית במהירות. יחד עם זאת, התוספות של Plone מקלות על מפתחים להוסיף פונקציונליות לאתר ולנהל תוכן דיגיטלי ביעילות.

7) בלוגר

Blogger פותח במקור כשירות פרסום בלוגים עם תמיכה בבלוגים מרובי משתמשים. אך חברות רבות כיום משתמשות ב- Blogger בדיוק כמו מערכות ניהול תוכן אחרות. Blogger התפתח באופן עקבי כדי לפשט ולהאיץ את הפיתוח של אתרים ובלוגים שונים. בנוסף להיותו חלק מהמערכת האקולוגית של Google, Blogger מספק גם סגנונות מותאמים אישית, אפשרויות התאמה אישית ותחומים מותאמים אישית. הדומיינים המותאמים אישית שמספקת Blogger מקלים על ארגונים קטנים ואנשי מקצוע עצמאיים להקים ולהשיק את אתרי האינטרנט שלהם במהירות. במקביל, משתמש יכול פשוט להשתמש בחשבון Google שלו כדי להקים ולנהל אתרים באמצעות Blogger. עם זאת, Blogger חסר חלק מהתכונות וההרחבות החזקות שמספקות מערכות ניהול תוכן קוד פתוח אחרות.

בסך הכל, לעסק יש אפשרות לבחור ממגוון רחב של מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח. אך מערכות ניהול התוכן שונות זו מזו בקטגוריית התכונות, הנושאים, התוספים, הרחבות וביצועים. לפיכך, זה הופך להיות חיוני עבור הארגון להעריך את היתרונות והחסרונות של כל CMS על פי צרכיו לטווח הקצר והארוך.

פורסם על ידי Arun Kumar Biswal
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?