משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כללים לקידוד! עקוב אחר אלה כדי לקדם פיתוח PHP

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

הסכמה לתקנים מוגדרים וכללי קידוד היא חובה בפיתוח PHP מכיוון שהיא מובילה לקידוד איכותי ופלט יעיל. יתר על כן, מתכנתי האינטרנט המקצועיים השתמשו תמיד בטכנולוגיות תכנות PHP עם הרבה מאבקים. פיתוח PHP עובר בעקביות סדרת שינויים בהיבטים מגוונים כמו התחביר או האדריכלות. כמו כן, כל אחת מהגרסאות מביאה תכונות חדשות, טכניקות מוזרות ופריצות שעבורן זה הופך להיות נורא למדי עבור בעלי אתרים ומפתחים לעקוב אחר הבעיות.

להלן כללי קידוד מסוימים וסטנדרטים טכניים שעליך לעקוב אחריהם בעת פיתוח פתרון ב- PHP. ההנחיות הללו במעקב טוב יעזרו למפתחי אתרים או למתכנתים לחדור ולעשות הבדל בין רק קוד בסדר טכני לבין פיתרון בוגר ומתקדם היטב.

כלל 1: קידוד PHP זקוק למוסכמות שמות

אחת המוסכמות המכריעות ב- PHP היא מתן שמות לפונקציות, למשתנים ולקודים אחרים. בשמות זה פירושו שמות רלוונטיים ומתאימים לפי הקשר עם ניסוחים נכונים והגיוניים מבחינה דקדוקית. יתר על כן, עליכם לנסות לשמור על מילים מופרדות עם קו תחתון מכיוון שהופך את הקל לקריאה ולהבנה בהמשך.

כלל 2: גישות נכונות לתיעוד

ב- PHP, תמיד תצטרך לנסות את כל סגנונות הקידוד והגישות המתאימים כדי להפוך את המסמכים לקריאים וגמישים לעריכה בקלות. ניהול הערות, כניסת תוכן, ריווח לבן, אורכי קו נכונים וכו 'הם כמה משיטות הקידוד הטובות ביותר. בעוד שהערות נותנות את המרחב למפתחים לקבוע את המטרה או ההיגיון העומד מאחורי השימוש בקוד, הכניסה מספקת את היררכיית הקוד בצורה ברורה ומקלה על הקריאה והניפוי באגים.

כלל 3: אין שימוש בתגיות קצרות או בקיצורי דרך בקידוד

אמנם כדי להאיץ את זמן הפיתוח, מתכנתים רבים משתמשים בתגים קצרים או בקיצורי דרך בקידוד, זה מוגבל בהחלט. התוצאה גורמת לניתוח בעיות עם מנתחי ה- XML ​​או עלולה לגרום לבעיית תאימות עם גרסאות PHP אחרות. לכן, היזהר להשתמש תמיד בתגים או בקיצורי דרך מלאים בקידוד כדי שיהיה קל לקריאה.

כלל 4: הפעל את פונקציית דיווח השגיאות כל הזמן

בעוד של- PHP יש כמה כלים מבריקים לדיווח שגיאות או איתור באגים המובנים כדי למנוע כל סוג של תקלות, מתכנתים רבים אינם מודעים לכך. דיווח על שגיאות הוא היבט סופר קל ומגיב באופן מיידי בתכנות PHP המספק דיווחים על כל הבאגים והשגיאות הפוטנציאליים שנתקלים בתהליך הפיתוח. כל מה שאתה צריך זה להשאיר את הפונקציונליות מופעלת כל הזמן.

כלל 5: קינון עמוק הוא אסור להחמיר

קינון עמוק הוא בכלל לא דבר נעים להשגה בתכנות PHP מכיוון שהוא מקשה יותר מדי על עבודות ניפוי באגים ועושה דרכים לפולשים לפרוץ את הנתונים או את האתר שלך. לפיכך, חשוב ביותר שתשתמשו בכל התנאים באופן רציונלי ותמנעו מהרעיון של קינון עמוק לחלוטין.

כדי למנף מסגרת PHP במיטבה, עליכם לעקוב אחרי הכללים או הסטנדרטים שצוינו או לשמור עליהם. אחרת, אתה עלול למצוא את האתר שלך לא עקבי, פגום או מטושטש. ישנם תקני קידוד חיוניים רבים נוספים להוסיף לרשימה אם כי כמו הימנעות משימוש בפונקציות בלולאות, הבנת מחרוזות, IDE לקידוד PHP ושימוש בגישה מונחית האובייקטים.

פורסם על ידי Rob Stephen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?