כלי מסחר אלקטרוני

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כדי שאתר מסחר אלקטרוני יצליח בהשקעה בנוף התחרותי של ימינו, יש לשלם מספר גורמים. להלן נפרט את הגורמים הנפוצים המסייעים להצלחה בסחר אלקטרוני.

תוכנת מסחר אלקטרוני: וורדפרס, שופיפיי, מג'נטו

לכל פלטפורמה יתרונות וחסרונות משלה, כולל מורכבות השימוש, גמישות, פונקציונליות, ניהול, אמצעי אבטחה, תאימות לחלק השלישי וכו '.

אתרי קניות: אמזון, גוגל

הזנת המוצרים שלך לאתרים כמו אמזון וגוגל – כן – עולה כסף, אך יש לשקול זאת מול המכירות הנוספות שנוצרו וגם החשיפה המוגברת לאתר המסחר האלקטרוני שלך.

ניתן להגדיר את הפיד / ים כך שהם יבחינו באופן אוטומטי בשינויים במוצרים ובקטגוריות שאתה מבצע באתר המסחר האלקטרוני שלך, ומדי פעם מחדש ומגישים את העדכונים לפלטפורמות קניות אלה.

אתרי השוואת קניות: Newegg, Shop, ShopBot

באופן דומה עם היכולת להעביר מוצרים לאתרים כמו Newegg, Shop, ShopBot ואתרי השוואת קניות אחרים, אותה אסטרטגיה ומודל עלויות חלים כאן.

מנהלי עלון: צג קמפיין, MailChimp

דרך נהדרת לשמור על קשר עם הלקוחות שלך – לעדכן אותם במוצרים חדשים, מגוון מוצרים ומידע שימושי אחר או ממוקד מכירות.

מערכות אלו נעות בין פשוט למורכב; מתן אפשרות לטפסי הרשמה פשוטים ועד לניהול נסיעות לקוחות החל מהקמת המנוי, הלקוח דרך מחזור חייהם המלא. חלקם מאפשרים להשתמש בשילוב נתוני עדכוני מוצרים בניהול סוגים מסוימים של עלונים כמו נטישת סל. GDPR הוא שיקול חשוב, לכן הקפידו לעקוב אחר ההנחיות לפני שתשלחו הודעות.

פלטפורמות מדיה חברתית: פייסבוק, טוויטר, לינקדאין

דרך נהדרת נוספת לשתף לקוחות פוטנציאליים וקיימים. יתכן שמדובר במכירות, שירות לקוחות, הפצת מידע או מעורבות כללית – מדיה חברתית היא חובה עבור רוב העסקים.

ברשתות החברתיות יש כאן מספר הצעות ביחס להגיע לשוק המיועד שלך. זה כולל הן צורות פרסום בחינם והן בתשלום של אתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני. וכל פלטפורמה מושכת אליה את סוג הקהל והמשתמש שלה, לכן חקרו את מספר הפלטפורמות המדיה החברתית העליונה כדי למצוא היכן הקהל שלכם נמצא.

מנהלי קמפיין: HubSpot, Infusionsoft

ניהול רכישת לקוחות חדשים הפך מסובך יותר עם מספר הערוצים המקוונים בהם ניתן להגיע אליהם או למצוא אותם. עלונים, חשבונות מדיה חברתית כאחד דורשים ניהול עם מסר עקבי ובקלות רבה ביותר, מנקודת מבט מנהלית, ככל האפשר. הצעות כאלה של HubSpot ו- Infusionsoft מנסות לאפשר זאת.

פרסום בתשלום לקליק: AdWords, אמזון, פייסבוק, טוויטר

דרך נוספת להגיע לקהל המיועד שלך היא להשתמש בפרסום בתשלום לקליק. שוב יש עלות – אבל צריך לאזן אותה מול מכירות / מעורבות שאתר המסחר האלקטרוני שלך מקבל דרכם. המגוון של רכבי פרסום מסוג זה הוא עצום החל מפלטפורמות ייעודיות כמו AdWords ו- Amazon ועד שהמבצע הזה זמין דרך אתרי מדיה חברתית. כל אחד מהם מספק כלים, לוחות בקרה, דיווח ומיקוד למדדים וכמו מדיה חברתית ניתן להגיע אל הקהל שלך דרך ערוץ PPC ספציפי, כך שתעשה קצת מחקר / בדיקה.

ניתוח: גוגל, MSN, Hotjar

מי מבקר באתר של סחר אלקטרוני ומה הם עושים כשהם מגיעים לשם. אילו דפים מניבים את הביצועים הטובים ביותר ואילו דורשים את תשומת לבך, היכן אתה מאבד לקוחות, אילו דפים אינם מבצעים המרה.

ניתוח הביקורים וההתקשרויות באתר שלך יכול לעזור לך למקד את תשומת ליבך בחלקים בפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך שדורשים עבודה מרובה.

סיכום:

כפי שאתה יכול לראות רשימת כלי המסחר האלקטרוני ארוכה והרבה זקוקה לתשומת לב. כבעלי עסקים יש לנו רק כל כך הרבה זמן במהלך היום. לכן עבדו עם הכלים שלעיל באופן שיטתי (הם אינם בסדר מסוים), כך שתוכלו למדוד תוצאות מהעבודה שאתם מבצעים בכל נקודה כדי למצוא אילו אלמנטים הם היעילים ביותר עבור אתר המסחר האלקטרוני שלכם.

פורסם על ידי Emmett Brosnan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?