כלים יעילים לתיקון בעיות שכפול התוכן

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

חשוב שרובוטים במנועי החיפוש יבינו את התוכן באתר האינטרנט שלך. אם הם לא ניתנים לקריאה או להבנה, בעיות ה- SEO מתחילות לצוץ. בואו נדון בכלים המדויקים לתיקון בעיות שכפול התוכן.

  1. Siteliner

קישורי החיפוש או בעיקר גוגל אינם מעריכים את התוכן הכפול או הלא רלוונטי. Siteliner עוזר לברר את הקישורים השבורים, שכפול תוכן, שכפול תוכן פנימי ועוד. כל אלה עלולים לפגוע באתר. כלי זה עוזר בזיהוי ובמקביל גם לתקן את הקווים השבורים או להעריך עד 250 עמודים מדי חודש. החלק הטוב ביותר הוא צבע אחר המשמש להדגשת התוכן המועתק שמקל על הזיהוי והחלפה.

  1. ניתוח אתרי SEO

זהו כלי חינמי שיכול לעזור לך לסקור את האתר כולו. אתה יכול לקבל את ניתוח האתר כולו עם ציון כדי להחליט היכן אתה צריך לעבוד ולהגדיל את הציון. הכלי ניתוח אתרי SEO מציע לך לבצע אופטימיזציה לדף האתר על סמך מדיה חברתית, מבנה הקישורים, התוכן ועוד. אתה רק צריך להזין את קישור ה- URL כדי לקבל דוח ניתוח מפורט של האתר שלך. תגי המטא, תגי H, מילת המפתח, איכות התמונה, מוערכים כולם ונוצר דוח. ההמלצות וההצעות לשיפורים ניתן לקבל מהמאמרים על כלי זה.

  1. יואסט

כלי זה מסייע באופטימיזציה של תוכן דף האינטרנט שלך לפני פרסוםו. תוכלו לנסח את התוכן ולבדוק באמצעות דף הניתוח של Yoast. כלי זה מעריך את המידע על הדף ונותן לך דוח על תיאור המטא, צפיפות מילות מפתח, כותרות, תגי alt, מבחן קריאת פלאש, קישורים יוצאים, תגי H ועוד.

  1. SenSEO

הכלי SenSEO של תוסף Firefox בודק את הגורם החיוני לתקן האופטימיזציה לדף ומנתח אם האתר שלך ממלא את הנקודות הנדרשות שנקבעו לקריטריון זה. תוספים כאלה חשובים לבדוק מספר עמודים בתוך פרק זמן קצר ולקבל תמונה של אתר המתחרים.

  1. DMCA של גוגל

כלי זה מאפשר לך למצוא את התוכן המועתק בבלוג WordPress. כשמישהו מעתיק את התוכן או הבלוג שלך ומאריך את התוצאות שלך הוא המקום בו נמצא אזור הכאב. כשאתה מגיש תלונה כזו, Google DMCA יגלה את זה ומוחק את הפוסט מיד, ואם הוא מתווסף לאתר סטטי, התוכן המועתק מוסר מאינדקס האינטרנט על ידי Google.

  1. כתובת URL קנונית

הגורם החשוב ביותר עבור קידום אתרים בעמוד הוא תג ה- URL הקנוני. כאשר נוצרים תוכן או עמודים מועתקים שאינם מוגדרים כהלכה, תג ה- URL הקנוני יכול להפנות את הרובוטים של מנועי החיפוש לקישור האינדקס הנכון.

  1. 301 הפניה מחדש

הגדרת הפניה מחדש 301 מהעמוד המשוכפל וקישורו לדף המקורי יכולה למנוע את בעיית התוכן במידה מסוימת ובכך, להגדיל את ביצועי SEO ואת דירוג מנועי החיפוש.

פורסם על ידי Moupriya Das
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?