כיצד ניתן להוסיף אודיו לבלוג?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

חיפשתי דרכים להוסיף פיצאז נוסף לבלוגים ולאתרים שלי, ורק עכשיו נכנסתי לאודיו ופודקאסטים. נראה כי פודקאסטים מדורגים היטב ב- SEO. התחלתי בקריאת כמה מאמרים שלי כדי ליצור קובץ קול (באמצעות תוכנת Audacity) ותוכנת LAME כממיר הפורמט ל-.mp3. הכל היה קל להתקנה. התוצאות היו סבירות, ולמדתי במהירות כיצד לערוך / לחבר את קבצי הקול באמצעות Audacity (לאחר שנמאס לי מכמה עשרה צילומים חוזרים).

ואז הסתכלתי מקרוב על וורדפרס וגיליתי שאני לא יכול פשוט לטעון וללכת. חפרתי ונתקלתי במספר מאמרים המתייחסים לתוספים של וורדפרס כמו Cool Player ו- Anarchy Media Player. לא התחשק לי להקים תוסף נוסף, עם הסכנה הנלווית לכך שהתוכנה לא תומכת וכן הלאה (הבלוג של WordPress של לורל היה מאוד אינפורמטיבי).

אז התחלתי לחשוב. בדיוק העליתי פודקאסט בפודביין ותהיתי אם אוכל להשתמש בזה. ועשיתי זאת, אם כי נראה שזה עובד רק בבלוגים של וורדפרס שאינם מתארחים על ידי וורדפרס עצמם.

כך:

1. היכנס לחשבון Podbean שלך ואתר את הפודקאסט הנדרש בכרטיסייה לוח המחוונים / ניהול שלי.

2. מתחת ללחצני 'שחק עכשיו' אתה אמור לראות את כפתור האודיו MP3 המלבני. לצד זאת רשימה של אפשרויות המודגשות עם מקפים.

3. לחץ על האפשרות 'נגן להטמעה' והעתק (ctrl + c) את קוד הסקריפט בתיבה. כרגע יש אפשרות לבחור בשני צבעי כפתורים בלבד. הסתכלתי על קוד ה- HTML ולא יכולתי לראות דרך מהירה לשנות את צבעי נושא הכפתור.

3. עכשיו, צור את הפוסט שלך בבלוג שלך ב- WordPress, עם טקסט מתאים – רק סיכום קצר של מה שיש בפודקאסט. העדפתי היא לכלול את הטקסט המלא של המאמר / פוסט ולהציע את אפשרות השמע:

'עַל רֶגֶל אַחַת? אין זמן לקרוא את הפוסט הנהדר הזה? לחץ על כפתור Podbean והאזין פנימה בזמן שאתה עושה משהו אחר! '

4. לאחר מכן, הדבק בתסריט Podbean היכן שאתה רוצה אותו בפוסט שלך (וודא שיש לך את תצוגת ה- html של הפוסט). אני מעדיף לנסח את זה בהתחלה, מכיוון שאתה לא רוצה שאנשים יקראו את הפוסט שלך ואז יגלו שהם יכלו להקשיב לו (אם כי זה תלוי בתוכן – אם זה בידור טהור או מידע).

זהו – פשוט פרסם / עדכן את פוסט הוורדפרס שלך והכפתור פעיל.

הדבר הנהדר הוא שהכפתור נכנס לעדכון ה- RSS של הבלוג ונגיש על קורא ההזנות (אני משתמש ב- feedburner, אז לא בדקתי אף אחד אחר) – הכפתור הוצג כהלכה ועבד כמו שצריך.

טכניקה זו עובדת גם על בלוגר.

אז זה כל מה שיש בזה, נראה טוב, עובד טוב, אבל לא תמיד מתאים לצבעי הנושא!

(ג) פיל מרקס 2010

פורסם על ידי Phil Marks
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?