משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

כיצד מפתחי וורדפרס יכולים לבנות את אתר וורדפרס כמו מקצוען?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

וורדפרס, CMS המקוד הפתוח, מדהים כל העת את העסקים בטכנולוגיה, כלים ומשאבים שהולכים ומתפתחים. הפלטפורמה נעה לעבר מחסנית הטכנולוגיה JavaScript ו- Mean, מה שמתגלה כמצוין לפיתוח אתרים בעתיד הקרוב.

זו פלטפורמה יוצאת מן הכלל עבור חברות הזנק או עסקים קטנים בזכות השימושיות הגבוהה והמערכת האקולוגית הקלה לפיתוח שלה, אשר שימשה בכל פינה בעולם.

על פי מחקר, "הפלטפורמה נהנית מהסגולה להפעיל את מיליון האתרים המובילים ברחבי העולם."

זה מסמן כי מערכת ניהול התוכן זכתה לתהילה רבה עבור עסקים בגודל מגוון, במקום להפוך להעדפה של חברות קטנות ובינוניות בלבד. שירותי הפיתוח של וורדפרס לבניית אתרי וורדפרס גדלים גם הם בקצב קבוע ללא שום סימן להאטה. הקצב האסטרונומי של פיתוח וורדפרס גרם למקצוענים לקחת את פיתוח הוורדפרס כקריירה שלהם.

ובכן, זו בחירה טובה. לפני שתתחיל, יש כמה דברים שאתה צריך ללמוד כמו- PHP, CSS 3, HTML 5 ו- JavaScript כדי לעבוד בצורה מבריקה עם WordPress. אבל זו רק ההתחלה ויש הרבה יותר דברים שיש לעקוב אחריה כדי לשגשג בחברת הפיתוח של וורדפרס שלך. יש לנו את זה מכוסה.

התבונן בחמשת הטיפים המסייעים למפתחים המתחילים לנסוע בקלות לוורדפרס מסע פיתוח:

 • ערכו ניסוי לזרימת עבודה מיטבית

זרימת העבודה מעלה את הפיתוח לרמה חדשה, וזה תלוי במפתח כיצד הם מטפלים בזרימת העבודה של פרויקט הפיתוח.

בתחילה, מבלי להסתבך במורכבויות הפיתוח, היזמים נדרשים להתמקד כיצד הם יכולים לסיים את הקידוד בזמן על ידי ניסויים. ניסוי הידיים בכלים חדשים, אוטומציה של התהליכים ועם התאמה אישית של דרישות, ניתן למטב את זרימת העבודה.

 • להבין את ליבת הטכנולוגיה

מבלי ללמוד את ליבת השפה, לא ניתן לטפל בפרויקט של וורדפרס או לפתור את מורכבותו. לאחר תכנון זרימת העבודה האופטימלית, יש להבין את ליבת וורדפרס כך שהמפתחים יוכלו להתחיל בכל פרויקט ויהיה מורכב ככל שיהיה.

יש המון חומר לימוד והדרכות זמינות באופן מקוון באמצעותן ניתן ללמוד את הליבה של וורדפרס.

 • למד את החרטום של וורדפרס

המפתחים צריכים לדעת את המאבק החשוף בין WordPress.org ל- WordPress.com ומתי למנף אותם לבניית האתר. כמו כן, יש צורך בידע רב של הנושאים והתוספים מכיוון שבהיעדרם זה בלתי סביר ליצור אתר עשיר בתכונות.

חוץ מזה, יש לנתח את הבדל האיכות בתוספי הפרימיום והנושאים החינמיים לפני שילובם באתר, מכיוון שחלק מגרסאות freemium מתפקדות בצורה גרועה ולא בטוחה לשימוש.

 • איתור באגים הוא חיוני

רק ללמוד פיתוח וורדפרס זה לא מספיק, בעוד שניקוי באגים הוא גם חלק בלתי נפרד מהתכנות שבו המפתחים חייבים להיות בקיאים. עליהם להיות מסוגלים לאתר ולתקן את שגיאות הקוד כך שהאתר יעבוד ללא דופי.

אבל, בתוכנית גדולה יש אלפי שורות קוד, שאותן ניתן לבחון בקלות וכל שגיאה ניתן לגלות באמצעות בדיקות יחידות אוטומטיות, תכנות זוג או סקירת קוד.

 • ציית להנחיות

לכל פלטפורמה יש סטנדרטים והנחיות משלהם שעליהם יש לקחת בחשבון על ידי המפתחים לפני שהם מתחילים לתכנת. אי קיום תקני הקידוד יוביל לתקלה בתוכנית. לכן, ניתן לבדוק את מדריך התורמים המרכזיים כהתייחסות להכרת תקן הקידוד של וורדפרס, ולשמור על הקוד נקי, קל ומעודכן.

מילות סיום

וורדפרס, CMS מלא עד אפס מקום עם תכונות למעשה אומר דברים שונים לאנשים השונים. הטכנולוגיה עומדת בבסיסם של 25% מכלל האתרים הפועלים בעולם האינטרנט.

עם הזמן, ה- CMS ממודרן על ידי היזמים באמצעות ניסויים ואיחוד טכנולוגיות חדשות. זה הופך את הפלטפורמה הארכאית לפלטפורמה מהירה ויעילה שעובדת מחוץ לקופסה עבור העסקים.

עם זאת, זה מחייב את היזמים להנדס את אתר וורדפרס בצורה מבריקה, הדורשת מהם ידע הארדקור בפיתוח, להיות מנוסים בפיתוח ולבצע את ההליך הנכון. גייסו צוות מפתחי וורדפרס שיש לו את כל האיכויות לקום ולהפוך את האתר לרוץ בצורה מדהימה.

פורסם על ידי Mitesh Solanki
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?