כיצד לשמור בקלות רשומת בלוג במחשב שלך (5 שיטות)

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם ברצונך לשמור את הצבות הבלוג של וורדפרס במחשב שלך?

בדרך כלל, אתה יכול לעשות גיבוי וורדפרס ולשמור אותו במחשב שלך. עם זאת, גיבויים אלה אינם קריאים או קל לשתף מבלי להתקין וורדפרס שוב.

במאמר זה, נראה לך כיצד לשמור בקלות עותק של תוכן הבלוג שלך שבאפשרותך לקרוא, לשתף או אפילו להמיר לספר אלקטרוני.

שמירת הצבות בלוג וורדפרס במחשב שלך

מדוע שמור את הרשומות בבלוג שלך במחשב

קיימות מספר סיבות לשמור את רשומות הבלוג שלך במחשב.

הסיבה הנפוצה ביותר היא ליצור גיבוי של הבלוג שלך, כך שתוכל לשחזר אותו מאוחר יותר. ייתכן שתרצה להעביר אותו לאתר וורדפרס חדש או פשוט לשמור עליו כאמצעי זהירות.

לחלופין, ייתכן שתרצה לסגור ולמחוק את אתר וורדפרס שלך, אך ברצונך לשמר את תוכן הבלוג שלך בתבנית קריאה. במקום לשמור אותם כקבצי גיבוי, באפשרותך לשמור את כל רשומות הבלוג שלך כ- PDF או כספר אלקטרוני, כך שתוכל לקרוא או לשתף בקלות את המאמרים שלך.

סיבה נפוצה נוספת היא לעבור מפלטפורמת בלוגים אחרת לוורדפרס. כדי לעשות זאת תצטרך לשמור את רשומות הבלוג שלך ולאחר מכן לייבא אותם לוורדפרס.

קיימות מספר דרכים לשמור ולהוריד את הפוסטים בבלוג שלך. בהתאם לצרכים שלך, אתה יכול לבחור את השיטה המתאימה לך ביותר.

יצירת גיבוי של הבלוג שלך

שיטה זו מומלצת אם אתה רק רוצה לעשות גיבוי של רשומות הבלוג שלך למשמרת.

זה מאפשר לך לשחזר את ההודעות בבלוג שלך בכל אתר וורדפרס אחר. עם זאת, הוא אינו שומר את רשומות הבלוג שלך בתבנית קריאה או ניתנת לשיתוף.

וורדפרס יש תכונה מובנית כדי לייצא את ההודעות בבלוג שלך. פשוט עבור אל כלים » ייצוא. דף בתוך אזור הניהול של וורדפרס. כאן, באפשרותך לבחור להוריד את האתר כולו, או רק את רשומות הבלוג שלך.

לאחר מכן, אתה יכול ללחוץ על הורד קובץ ייצוא וורדפרס יוריד את כל רשומות הבלוג שלך בפורמט XML. ניתן להשתמש בקובץ זה כדי לשחזר את האתר שלך, או כדי להעביר לתחום אחר או למארח אינטרנט אחר.

הכלי ייצוא בלוח המחוונים של וורדפרס

באפשרותך גם להוריד את ספריית המדיה כולה ולשמור את התמונות וסרטי הווידאו שלך בנפרד.

עם זאת, אם אתה רוצה לשמור גיבוי של אתר וורדפרס כולו שלך, אז כלי הייצוא הוא לא השיטה האידיאלית. הוא לא ישכור נתונים, הגדרות, ערכת נושא או תוספים אחרים של אתר האינטרנט.

בשביל זה, תצטרך להשתמש תוסף גיבוי וורדפרס נכון. תוספים אלה מאפשרים לך לעשות גיבוי אתר וורדפרס מלא שבו אתה יכול לאחר מכן לשמור במחשב שלך או להעלות לאחסון ענן כמו Google Drive או Dropbox.

באפשרותך גם להגדיר אותם, כך שהם מקבלים גיבויים באופן אוטומטי במרווחי זמן קבועים ולשמור אותם מרחוק.

אנו ממליצים להשתמש ב- UpdraftPlus, הניתן לשימוש ותומך באפשרויות אחסון מרובות בענן. לקבלת פרטים נוספים, עיין במדריך שלנו אודות הגדרת גיבויי וורדפרס באמצעות UpdraftPlus.

יצירת מסמך PDF או ספר אלקטרוני של הבלוג שלך

הבעיה עם תוספים גיבוי וורדפרס או שיטת הייצוא ברירת המחדל היא כי ההודעות בבלוג שלך לא יהיה קריא מחוץ וורדפרס.

זו הסיבה שמשתמשים רבים מעדיפים לשמור הצבות בלוג כ- PDF כי זה עושה את זה קל לקרוא, לשתף, או לפרסם מחדש את רשומת הבלוג כספר אלקטרוני.

בוא נסתכל על האופן שבו ניתן לשמור בקלות את רשומות הבלוג שלך כ- PDF במחשב.

אם אתה מחפש רק לשמור רשומת בלוג אחת, הדרך הקלה ביותר היא לפתוח אותה בדפדפן ולהשתמש בקיצור המקשים CTRL + P (עבור Windows) או CMD + P (עבור Mac). כך תפתח הדפדפן הגדרות הדפסה חלון.

כעת באפשרותך לשנות את היעד ל'שמור כקובץ PDF' וללחוץ על לחצן 'שמור' כדי להוריד אותו למחשב.

עכשיו, אם אתה רוצה לשמור את כל ההודעות בבלוג שלך כ- PDF בבת אחת, אז הדרך הקלה ביותר לעשות את זה היא באמצעות תוסף וורדפרס.

תחילה, עליך להתקין ולהפעיל את הדפס את הבלוג שלי תוסף. לקבלת פרטים נוספים, עיין במדריך צעד אחר צעד שלנו כיצד להתקין תוסף וורדפרס.

בעת ההפעלה, עליך לבקר הדפס את הבלוג שלי » הדפס עכשיו כדי לקבוע את התצורה של הגדרות. מכאן ניתן לבחור להדפיס עותק פיזי, לשמור קובץ PDF, ליצור ספר אלקטרוני או לשמור אותו בתבנית HTML.

הדפס את הבלוג שלי אפשרויות שמירה

אתה יכול לבחור PDF דיגיטלי כדי ליצור ולשמור קובץ PDF קריא במחשב. לחלופין, באפשרותך לבחור Ebook אם ברצונך ליצור ספר דיגיטלי שבאפשרותך לפרסם באופן מקוון.

לאחר מכן, לחץ כדי להרחיב את התפריט 'הצג אפשרויות הדפסה נוספות' כדי להתאים אישית את עותק הבלוג שלך.

ברוב המקרים, הגדרות ברירת המחדל טובות מספיק. אבל ייתכן שתרצה לעבור עליהם רק כדי לוודא עותק הבלוג הוא בדיוק מה שאתה צריך.

מהתפריט הנפתח, באפשרותך להחיל מספר מסננים. לדוגמה, באפשרותך לבחור לשמור רק פוסטים או רק דפים באתר וורדפרס שלך.

באפשרותך גם לבחור איזה סדר ברצונך שהפוסטים יופיעו, בין אם ברצונך שהפוסטים הישנים ביותר או החדשים ביותר יופיעו תחילה.

אפשרות נוספת היא לסנן את הפוסטים לפי המצב שלהם. באפשרותך לבחור להוריד רק את הפוסטים שפורסמו, או לכלול טיוטות ופוסטים שנמחקו בתיקיה Trash.

באפשרותך גם לסנן את הפוסטים לפי קטגוריות, תגים, מחברים ותאריכים. אפשרות זו שימושית אם ברצונך להוריד קטגוריות מסוימות בלבד עבור פרוייקט, או אם ברצונך שמסמך של כל מאמר נכתב על-ידי מחבר יחיד.

התוסף גם מאפשר לך לבחור איזה כותרת ולפרסם תוכן ברצונך להופיע בהעתק השמור שלך. כברירת מחדל, התאריך והמיתוג של התוסף נבחרו, אך ניתן לבטל את הבחירה באפשרות זו אם אינך מעוניין שמידע זה יופיע במסמך PDF.

באפשרותך להחיל מסננים אלה על כל פוסט ולבחור איזה מידע ברצונך שיופיע עבור כל פוסט, כגון התאריך, התגובות, כתובת ה- URL והמחבר שפורסמו.

לבסוף, באפשרותך לקבוע את פריסת הדף שלך. הדפס את הבלוג שלי בעצם יוצר קובץ PDF יחיד עבור כל תוכן הבלוג שלך. אתה יכול לבחור שכל פוסט חדש יתחיל בדף חדש כדי להבטיח שתהיה הפרדה נכונה.

באפשרותך גם להתאים אישית את גודל הגופן, גודל התמונה ולבחור אם ברצונך לכלול היפר-קישורים.

לאחר שתהיה מרוצים מההגדרות, לחצו על הלחצן 'הכן עמוד הדפסה' כדי להמשיך. כדי להדפיס ספר אלקטרוני, עליך להשתמש ב הרחבת דוט-פוב.

לשמירה על קובץ PDF, לחצו על הלחצן 'הדפס ל- PDF' כדי לשמור את הקובץ.

קובץ PDF מוכן לשמירה

אפשרות זו תעלה את הגדרות ההדפסה של הדפדפן שלך. בחר שמור כ- PDF ולאחר מכן לחץ על לחצן שמור כדי לשמור את קובץ PDF במחשב.

הערה: הפונקציונליות של השמירה ב- PDF פועלת בצורה הטובה ביותר עם דפדפני Google Chrome ו- Microsoft Edge.

אם יצרת ספר אלקטרוני, ייתכן שתמצא את המדריך שלנו כיצד להוסיף הורדה של ספר אלקטרוני לאתר וורדפרס שלך מועיל.

הדפסת הפוסטים בבלוג שלך כספר

באפשרותך גם להמיר את הבלוג שלך לספר פיזי להפצתו בין חברים או באירוע. אתה יכול גם לעשות חנות מקוונת כדי למכור אותו מהאתר שלך.

בלוג2הדפסה המרת הבלוג שלך בוורדפרס, טאמבלר, Typepad ובלוגר לספרים מקצועיים.

הם גם מאפשרים לך להפוך את פיד האינסטגרם שלך לספר!

Blog2Print באופן אוטומטי פורמט התוכן שלך. באפשרותך לבחור איזה תוכן ברצונך לכלול, להתאים אישית את עטיפת הספר, להוסיף תמונות וטקסט משלים כדי שהספר ייראה יותר כמו ספר שפורסם ולא לסדרה של פוסטים בבלוג.

בלוג2הדפסה

פלטפורמה נוספת שבה תוכל להשתמש היא לדפים אמיתיים. יש להם ארבעה פורמטים אתה יכול לבחור, יחד עם 8 נושאים נפלאים. אתה מקבל לעצב כיסוי משלך ולהוסיף טקסט ותמונות נוספים. הם מציעים גם מבצעים טובים על הדפסה בתפזורת.

שמירת הצבות הבלוג שלך בפלטפורמות העברת

הרבה אנשים רוצים לשמור את הפוסטים שלהם בבלוג, כדי שיוכלו לעבור אליהם במקום אחר. כעת ישנם שני סוגים נפוצים של העברות בלוג.

  • העברת בלוג וורדפרס לבלוג וורדפרס אחר. מצב זה מתרחש כאשר משתמש משנה את שם חברת אחסון וורדפרס או שם התחום שלו, ועליהם להעביר את קבצי וורדפרס שלו למיקום החדש.
  • מעבר מפלטפורמה של צד שלישי לוורדפרס. הרבה אנשים מתחילים עם פלטפורמות בלוגים אחרות ומאוחר יותר רוצים להעביר את הבלוגים שלהם לוורדפרס.

אנו נדבר על שני מקרי המשתמשים ותראות לך כיצד לשמור כראוי את רשומות הבלוג שלך ולקדם אותן.

1. העברת בלוג וורדפרס

כדי לעבור לתחום חדש, למחשב מארח אחר או לפלטפורמת בלוגים אחרת, עליך ליצור עותק של הבלוג שלך. לאחר מכן ניתן להשתמש בהעתק זה כדי להעביר.

באפשרותך להשתמש בתוסף העברה המכין לך גיבוי באופן אוטומטי ומודיע לך לעבור לתחום חדש או למארח חדש.

את הre הם שפע של תוספים הגירה לבחירה, שממנו Duplicator Pro הוא אחד הטובים ביותר בשוק.

פרו משכפול

אם ברצונך להעביר את האתר שלך מתחום אחד לאחר, אך אתה חושש לאבד את תוכן הבלוג שלך, עיין במדריך שלנו כיצד להעביר את וורדפרס לתחום חדש. מדריך זה גם מבטיח שלא תאבד אף אחד ממאמצים שלך ב-SEO.

אם אתה כבר בלוגים על תחום משנה ואתה רוצה למזג אותו עם התחום הראשי שלך, התהליך הוא פשוט למדי. אבל אתה צריך לעקוב אחר זה צעד אחר צעד כדי לוודא שאתה לא להתמודד עם שגיאות. עיין במדריך שלנו על העברת תחום משנה לתחום השורשים בוורדפרס.

באפשרותך גם לעבור בין מחשבים מארחים לשרתים אך גורם לסיכון של השבתה. המדריך שלנו כיצד להעביר וורדפרס למארח חדש או לשרת חדש מראה לך כיצד לעבור מבלי לאבד כל תוכן או שיש השבתה.

2. העברת בלוג של צד שלישי לוורדפרס

הרבה משתמשים רוצים לשמור את הפוסטים שלהם בבלוג, כך שהם יכולים להעביר את כל התוכן שלהם לוורדפרס.

ישנם שני סוגים של בלוגים וורדפרס. WordPress.com שהוא שירות אירוח WordPress.org אשר נקרא גם וורדפרס מתארח עצמי. לקבלת פרטים נוספים, עיין במדריך שלנו על ההבדל בין WordPress.com לעומת Wordress.org עם יתרונות וחסרונות מפורטים.

תצטרך אותך WordPress.org כי זה נותן לך גישה מיידית לכל תכונות וורדפרס מחוץ לקופסה.

כדי להתחיל, תזדקק לשם תחום ולחשבון אירוח וורדפרס. שם התחום הוא כתובת אתר האינטרנט שלך (לדוגמה wpbeginner.com), וחשבון האירוח הוא המקום שבו מאוחסנים כל קבצי אתר האינטרנט שלך.

אנו ממליצים להשתמש ב-Bluehost. הן אחת מחברות האחסון המובילות בעולם וספקית אירוח מומלצת רשמית של וורדפרס.

הם מציעים למשתמשי WPBeginner, הנחה נדיבה על אירוח עם שם דומיין חינם ותעודת SSL.

→ כאן כדי לדרוש הצעה בלעדית זו Bluehost ←

לאחר שנרשמת לחשבון אירוח, תוכל לעקוב אחר ערכת הלימוד שלנו צעד אחר צעד על אופן הפעלת בלוג וורדפרס עבור ההתקנה המלאה.

לאחר ההגדרה, תגיע ללוח המחוונים של מנהל וורדפרס.

וורדפרס מפעילה מעל 38% מכל האתרים באינטרנט. זו הסיבה שמשתמשים רבים רוצים לעבור פלטפורמות בלוגים ולהשתמש וורדפרס.

אתה יכול בקלות לייבא את הרשומות בבלוג שלך מפלטפורמות בלוגים אחרות לבלוג וורדפרס שלך. בהתאם לפלטפורמה ממנה אתה עובר, באפשרותך לבצע את הוראות הצעדים צעד אחר צעד מהמדריכים שלנו להלן.

שמירת הפוסטים WordPress.com שלך

אם אתה משתמש WordPress.com, עדיין תוכל לשמור את WordPress.com בבלוג שלך במחשב. באפשרותך גם לעבור WordPress.org או להשתמש בקובץ שהורד כגיבוי שבאפשרותך לשחזר בכל עת.

תחילה, עליך להתחבר לבלוג שלך ולאחר מכן לעבור אל כלים » ייצוא » ייצוא הכל. WordPress.com לאחר מכן תיצור קובץ XML והדפדפן שלך יוריד אותו למחשב שלך.

ייצוא WordPress.com

קובץ זה משתמש באותה תבנית WordPress.org, מה שאומר שבאפשרותך להשתמש בו בקלות כדי להעביר את הבלוג WordPress.com לבלוג WordPress.org.

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך ללמוד כיצד לשמור הצבות בלוג במחשב שלך. ייתכן שתרצה גם לראות את המדריך שלנו על איך להגדיל את תעבורת הבלוג שלך על ידי 406%, ועל 30 דרכים מוכחות לעשות כסף בלוגים באמצעות וורדפרס.

אם אהבת מאמר זה, אז בבקשה הירשם כמנוי שלנו ערוץ יוטיוב עבור הדרכות וידאו וורדפרס. אתה יכול גם למצוא אותנו על טוויטר ו- פייסבוק.

.
פורסם על ידי wpbeginner

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

uncategorized

1xbet Зеркало Рабочее На сегодня Прямо Сейчас только Нас 1xbet Зеркало Рабочее На сегодня

0 (0) Касается того, в 1XBET присутствует возможность игры в казино. Реализована она крайне приятно, ведь пользователь спокойно может играть уже в каждого провайдера, даже

uncategorized

1xslots Казино Официальный Сайт

0 (0) Опробовать автоматы в платных ставках без депозита можно, используя фриспины за регистрацию в 1xslots. А 1x slots casino есть возможность поэкспериментировать слоты до

uncategorized

официальный Сайт Казино коммодора Х

0 (0) Для новому игрока доступно создание личного кабинета. Проем в Admiral X Casino легко совершить в любом неподходящем браузере. Когда пребезбожно войдете в аккаунт,

uncategorized

1хставка Промокод 4000 Рублей но Бонусы Декабря 2021

0 (0) Получить барыши можно, как также активации промокода 1хставка, так и позже. Для энергичных бетторов букмекерская контора часто проводит мероприятия. Фрибет – бесплатная ставка,

uncategorized

Казино Пин Ап Официальный Сайт ⭐ Играть Онлайн а Деньги В Pin Up Casino

0 (0) Понадобится 70 мегабайт места, желательно установить обновление операционной системы, если есть такая возможность. Полная копия официального сайта ПинАп казино активируется же нескольких случаях.

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?