כיצד למנוע דואר זבל באמצעות טופסי האתר שלך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כולנו שונאים דואר זבל בדואר אלקטרוני בתיבת הדואר האלקטרוני שלנו, אך לעתים נדירות מנסים להגיע לשורש המוצא והמטרה של דואר הזבל. מנהלי אתרים רבים נתקלים בבעיה בקבלת דואר זבל באמצעות הטפסים באתר שלהם. אלה בדרך כלל טפסים ליצירת קשר שהוגדרו למבקרים לפרסם את פניותיהם או לתת משוב. שולחי דואר זבל מנסים לחטוף טפסים אלה כדי לשלוח הודעות דואר זבל, בין אם על ידי מניפולציה היכן הטפסים שולחים מיילים או על ידי הצפת מנהל האתר בדואר זבל. מאמר זה מצביע על כמה מהדרכים בהן ניתן להילחם בזבל בטפסים לאתרים המיועדים לתגובות, משוב, פניות וכל קשר אחר.

אימות שדות טופס

חלק חשוב מאוד שיש טופס מאובטח הוא לוודא שיש אימות קפדני של שדות הטופס. זה מוסבר בצורה הטובה ביותר באמצעות דוגמא. כאשר אתה מקבל מספר טלפון באמצעות טופס יצירת הקשר, אתה יכול לקודד את הטופס כדי להבטיח כי רק מספרים מוזנים בשדה הטופס. באופן דומה עבור שדה כתובת דוא"ל, הטופס צריך להיות מסוגל לקבוע שהוזנה כתובת דוא"ל מעוצבת היטב. אם השדות מכילים משהו ששדה זה לא אמור להכיל, כמו תווים מיוחדים או טקסט מצחיק כלשהו, ​​הטופס ישליך על שגיאה ולא יוגש עד לתיקון הטעויות. זה מונע הכנסת קוד או טקסט זדוני לטופס. זה גם מונע מבוטים אוטומטיים למלא את הטופס מבלי להבין מה נדרש וכיצד למלא אותו.

קפטצ'ה

אחת הדרכים היעילות ביותר להילחם בזבל בטופס היא על ידי הפעלת captcha בסוף כל טופס. ה- captcha דורש מהמשתמש להזין אימות מילה או מספר שמוצג בתמונה. זה מונע מבוטים ומערכות אוטומטיות לשלוח את הטפסים ללא מחשבה. מכיוון שבוטים בדרך כלל לא יכולים לזהות טקסט בתוך תמונות, הם אינם מצליחים להזין את טקסט ה- Captcha הנכון המונע את הגשת הטופס.

התראת אישור

טריק פשוט נוסף שניתן להשתמש בו כדי להטריד את שולחי דואר הזבל הוא להוסיף תיבת התרעה לאישור שצצה כדי לאשר את הפרטים שהמשתמש מנסה להגיש. רובוטים ותוכנות הגשת טפסים אוטומטיות אינם יכולים לגרום ללחיצה על כפתור האישור בתיבת ההתראה. משהו כמו: "האם אתה בטוח שברצונך להגיש את הטופס? כן לא," יכול להיות שכבת הגנה נוספת מפני שולחי דואר זבל. זוהי גם דרך טובה לאפשר למשתמשים לעיין במידע שהם שולחים ולתקן שגיאות או שגיאות הקלדה לפני הגשת הטופס.

תוספים נגד ספאם

Akismet הוא תוסף נגד ספאם המשמש עבור וורדפרס, שיכול לזהות תגובות אמיתיות ולסנן את תגובות הספאם. זה יכול להיות מועיל אם אינך רוצה להפעיל תיבת אישור captcha או שאין לך אימות ספציפי בטופס שלך. תוספים נגד ספאם דומים זמינים גם לפלטפורמות אחרות. תוספים מסוג Akismet אמנם אינם נכונים במאת האחוזים ועשויים להוביל לחיובי שווא, אך הם עושים עבודה טובה מאוד בסינון הרעש.

מידע על רישום

אחד הדברים החשובים ביותר שיכול מתכנת לעשות כדי לעקוב אחר מקורות הספאם ודפוסי הספאם הוא רישום מידע נוסף של המשתמש. משמעות הדבר היא כי יחד עם השדות הרגילים שהמשתמש מגיש, הטופס יתפוס גם את כתובת ה- IP שלו, שם המכונה, פרטי הדפדפן, מידע על המיקום ומידע דומה אשר ניתן להשתמש בהם כדי להתחקות אחר מקור הספאם. באמצעות מידע זה תוכלו לנקוט פעולה נגד דואר הזבל או אפילו לחסום את כתובת ה- IP שלו. בדרך זו הוא לא יוכל להמשיך ולהטריד אותך או להגיש הגשות אקראיות.

מתכנתים מסוימים נשבעים גם על ידי שדות טופס מוסתרים ב- CSS, המונעים את הצגת שמות שדות הטופס על ידי בוטים, ובכך מונעים מהם לדעת איזה נתונים ימלאו אוטומטית בתיבות הטקסט. התייעץ עם הקודן שלך לפיתרון הטוב ביותר לאתר שלך.

פורסם על ידי Alex H D
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?